Bendrosios nuostatosMB “Techefektas”, adresas: Santariškių g. 75-34, Vilnius (toliau - mes) suteikia Jums galimybę naudotis tinklalapiu kaslaimes.eu (toliau - Tinklalapis).

Mes siūlome Jums Tinklalapyje susipažinti su įvairaus pobūdžio sporto žiniomis (toliau - Turinys).

Dalis šio Turinio yra prieinama kiekvienam asmeniui nemokamai, o norintys matyti visą informaciją turi įsigyti prenumeratą.

Visa informacija gali būti naudojamas tik asmens privatiems tikslams, vadovaujantis šiomis Taisyklėmis.Autorinės teisėsMes pasiliekame visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį Tinklalapio Turinį, Tinklalapio dizainą (layout) ir naudojamą programinę įrangą.PRENUMERATOS naudojimo taisyklėsPrie kaslaimes.eu neprisiregistravę ir prenumeratos neįsigiję asmenys mato dalį lygos komandų ir rungtynių informacijos.Už kaslaimes.eu paslaugą susimokėję asmenys mato visą Tinklapio Turinį be apribojimų.Paslaugą kaslaimes.eu galite užsakyti 1 mėnesiui (3.49 EUR/mėn.).

Paslaugą kaslaimes.eu galite užsakyti 3 mėnesiams (9.49 EUR/ 3mėn.).Norėdami aktyvuoti ir užsakyti paslaugą turite prisiregistruoti ir prisijungti.Paslauga naudotis galite prisiregistravę ir prisijungę su savo paskyra (el. pašto adresu) bet kuriame savo įrenginyje.Atsisakyti kaslaimes.eu paslaugos galima, bet kuriuo metu savo paskyroje(Redaguoti profilį/Prenumeratos valdymas/Atsisakyti prenumeratos).

Patekti į Prenumeratos valdymo puslapį galite paspaudę šią nuorodą.Atsisakius mėnesinio mokėjimo, kaslaimes.eu paslauga galėsite naudotis tol, kol baigsis einamasis mėnesis už kurį jau sumokėjote.

Pvz. užsisakius paslaugą mėnesiui 2020 m. vasario 2 d., nutraukus paslaugos apmokėjimą, 2020 m. vasario 19 d., paslauga galėsite naudotis iki 2020 m. kovo 2 d.;Nenutraukus paslaugos, ji yra automatiškai pratęsiama naujam laikotarpiui: jei buvote užsisakę paslaugą, pasibaigus mėnesiui, paslauga automatiškai pratęsiama dar vienam mėnesiui.Garantijos atsakomybėMes stengiamės užtikrinti sklandų Tinklalapio veikimą, tačiau nesuteikiame vartotojams jokių garantijų dėl Tinklalapio nepertraukiamo funkcionavimo ir nuolatinio prieinamumo.

Mes pasiliekame teisę bet kada be išankstinio įspėjimo apriboti arba nutraukti Tinklalapio ar tam tikros jo dalies veikimą.Mes neatsakome už Tinklalapio Turinyje galinčius pasitaikyti netikslumus ar kitokias klaidas. Mes galime atlikti pakeitimus ar pataisymus bet kuriuo metu.Naudodami Tinklalapį Jūs sutinkate ir pripažįstate, kad bet koks Tinklalapio Turinys, kurį Jūs skaitote ar parsisiunčiate, yra išimtinai pasirinktas Jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik Jūs atsakote už dėl to patirtą žalą.Tiek, kiek leidžia imperatyvios įstatymų normos, mes neatsakome už bet kokius tiesioginius ir/ar netiesioginius nuostolius, kuriuos gali patirti vartotojai ar tretieji asmenys dėl Tinklapyje pateikiamo Turinio, dėl Tinklalapio veikimo sutrikimų.Tais atvejais, kai Tinklalapyje yra patalpintos nuorodos į kitus tinklalapius, mes neatsakome už juose pateiktos informacijos turinį, tokių tinklalapių neprižiūrime, jų neatstovaujame ir nekontroliuojame.KitaEsant Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimo požymiams ar teisėtiems teisėsaugos institucijų reikalavimams, mes perduodame visą turimą informaciją apie vartotoją atitinkamoms teisėsaugos institucijoms.Apie Taisyklių pakeitimus informuojama Tinklalapyje.Taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.Jei turite pageidavimų, pretenzijų ar klausimų, susijusių su Tinklalapiu, prašome rašykite šiuo elektroninio pašto adresu (info@kaslaimes.eu).(atnaujinta: 2020.01.19)