Naujienų filtras

Vitorijos ekipa skelbia, kad iki sezono pabaigos prie ekipos prisijungs gynėjas Frantzas Massenat. Krepšininkas mokėsi Drekselio (Filadelfija) universitete ir žaidė NCAA pirmenybėse „Drexel Dragons“ ekipoje, o profesionalo karjerą pradėjo Vokietijoje 2014 metai ir iš viso BBL lygoje žaidė iki 2019 metų, praeitą sezoną praleido Andoros komandoje Ispanijos lygoje, o šį sezoną rungtyniavo Italijos pagrindinėje lygoje Pesaro „Victoria Libertas“ komandoje ir rinko vidutiniškai po 11,5 taško, 2,4 atkovoto kamuolio, 2,9 rezultatyvaus perdavimo.

Baskonia . kaslaimes.eu 2021-05-11 14:40

Tel Avivo „Maccabi“ paleidžia gynėją Elijahą Bryantą. Krepšininkas persikels į NBA lygą ir įgyvendins savo vaikystės svajonę. Įvairios informacinės priemonės praneša, kad tai bus Milvokio „Bucks“ ekipa. Izraelio krepšinio apžvalgininkas skelbia, kad „Maccabi“ gaus 500 tūkst. dolerių išpirką. Šį sezoną Eurolygoje žaidėjas demonstravo 9,8 taško, 3 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvių perdavimų statistiką.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2021-05-10 12:00

Vitorijos „Baskonia“ iki sezono pabaigos pasirašė ispaną gynėja Quino Coloma, kuris šį sezoną pradėjo „Valencia“ komandoje ir vėliau persikėlė į „Crvena zvezda“. Statistiką Eurolygoje šį sezoną 6,6 taško, 0,9 atkovoto kamuolio ir 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

Baskonia . kaslaimes.eu 2021-05-07 15:44

Belgrado organizacija derina detales su Vitorijos „Baskonia“ klubu dėl ispano gynėjo Quino Colomo. Žaidėjas papildė ekipą gruodžio mėnesį ir sužaidė 8 mačus, vėliau susirgo COVID-19 ir nuo to laiko nebuvo pasirodęs aikštelėje.

Crvena zvezda . kaslaimes.eu 2021-05-07 15:38

Gynėjo kūnas yra stipriai paveiktas koronaviruso, krepšininkas kiekvieną dieną atlieka medicininius tyrimus, todėl šį sezoną jau nerungtyniaus. „Panathinaikos“, tikėtina, ieškos pastiprinimo laisvųjų agentų rinkoje, kaip praneša Graikijos spauda. Kiek anksčiau traumą patyrė ir kitas neseniai ekipą papildęs gynėjas - TJ Bray.

Panathinaikos G kaslaimes.eu 2021-05-07 11:41

Stambulo komanda pranešė, kad sutartis su vyriausiuoju treneriu Erginu Atmanu pratęsta dar dviems sezonams. Specialistas šią savaitę antrą kartą išvedė ekipą į Eurolygos finalo ketvertą.

Anadolu Efes . kaslaimes.eu 2021-05-06 17:55

Vitorijos ekipa oficialiai atsisveikino su gynėju, organizacija gaus 2 mln. išpirką ir išlaikys teises į žaidėją Europoje. Krepšininkas keliasi į Niujorko „Knicks“ gretas, kur neoficialiomis duomenimis šį sezoną uždirbs 3,5 mln. „Eurohoops“ skelbia, jog kontraktas gali būti pratęstas dar trims sezonams, o bendra sutarties vertė sieks 13,6 mln. Argentiniečio šio sezono statistika Eurolygoje 10,3 taško, 2 atkovoti kamuoliai, 3,5 rezultatyvus perdavimai ir 1,6 perimti kamuoliai, o iš viso Eurolygoje L. Vildoza žaidė 4 sezonus ir visus su „Baskonia“ marškinėliais.

Baskonia . kaslaimes.eu 2021-05-06 10:24

Šiandien jaunasis puolėjas nepateko į sudėtį ir užleido vietą Victorui Claverui.

Barcelona P kaslaimes.eu 2021-05-04 21:57

Gynėjas šį vakarą vėl nepateko į dvyliktuką atkrintamųjų rungtynėms.

Puolėjas įtrauktas į sudėtį šiandienos rungtynėms prieš „Anadolu Efes“.

Keletą mačų praleidęs aukštaūgis, šiandien jau bus komandos sudėtyje, kaip praneša Ispanijos krepšinio apžvalgininkas.

Aukštaūgis praleidęs trys mačus su „Anadolu Efes“ - išvyko su komanda lemiamoms rungtynėms. Vyriausiasis ekipos treneris P. Laso pranešė, kad sprendimas dėl šio žaidėjo bus priimtas prieš rungtynes, tačiau treneris nusiteikęs optimistiškai.

Interviu Ispanijos žiniasklaidai, vyriausiasis ekipos treneris P. Laso pranešė, kad puolėjas kentęs kelio skausmus, vyksta su komanda į lemiamas atkrintamųjų rungtynes. Sprendimas bus priimtas prieš rungtynes, tačiau treneris nusiteikęs optimistiškai.

Barselonos sporto žurnalistas praneša, kad krepšininkas šiandien vėl lieka už aikštės ribų.

Barselonos sporto žurnalistas praneša, kad gynėjas šį vakarą vėl nepateko į sudėtį ir praleis jau trečiąsias atkrintamųjų rungtynes.

Po rungtynių vyriausiasis ekipos treneris P. Laso pranešė, kad žaidėjas nesitreniravo su komanda prieš rungtynes dėl kelio traumos ir žaidė su skausmais.

Real Madrid P kaslaimes.eu 2021-04-30 10:16

Vidurio puolėjas nerungtyniaus ir šio vakaro rungtynėse.

Žaidėjas persirgęs koronavirusu, jau grįžta į rikiuotę šio vakaro mače.

Gynėjas vėl lieka už aikštės ribų šį vakarą, po to kai praeitą savaitę jau buvo paliktas už dvyliktuko ribos antrose atkrintamųjų rungtynėse.

Ispanijos žurnalistas praneša, kad puolėjas šį vakarą praleis rungtynes. Nėra tiksliai aiški priežastis, bet tikėtina žaidėjas nepateko į dvyliktuką trenerio sprendimu.

Barcelona P kaslaimes.eu 2021-04-28 19:54

Pirmus du atkrintamųjų mačus praleidęs vidurio puolėjas bus šį vakarą komandos sudėtyje. Žaidėjas treniruojasi su ekipa nuo sekmadienio, kaip praneša Turkijos sporto žurnalistas.

Madrido sporto žurnalistas praneša, kad vidurio puolėjas praleis ir šio vakaro rungtynes su „Anadolu Efes“.

Miuncheno komanda praneša, kad krepšininkas nerungtyniaus keletą savaičių, tai reiškia, kad žaidėjas tikrai praleis seriją su Milano komanda.

Maskvos CSKA paskelbė vaizdo įrašą iš žaidėjo treniruotės aikštelėje.

Pirmadienį baskų ekipa paskelbė apie dar du teigiamus koronaviruso atvejus. Iš viso ekipoje jau 5 susirgimo atvejai.