Naujienų filtras

Gynėjo kūnas yra stipriai paveiktas koronaviruso, krepšininkas kiekvieną dieną atlieka medicininius tyrimus, todėl šį sezoną jau nerungtyniaus. „Panathinaikos“, tikėtina, ieškos pastiprinimo laisvųjų agentų rinkoje, kaip praneša Graikijos spauda. Kiek anksčiau traumą patyrė ir kitas neseniai ekipą papildęs gynėjas - TJ Bray.

Panathinaikos G kaslaimes.eu 2021-05-07 11:41

Šiandien jaunasis puolėjas nepateko į sudėtį ir užleido vietą Victorui Claverui.

Barcelona P kaslaimes.eu 2021-05-04 21:57

Gynėjas šį vakarą vėl nepateko į dvyliktuką atkrintamųjų rungtynėms.

Puolėjas įtrauktas į sudėtį šiandienos rungtynėms prieš „Anadolu Efes“.

Keletą mačų praleidęs aukštaūgis, šiandien jau bus komandos sudėtyje, kaip praneša Ispanijos krepšinio apžvalgininkas.

Aukštaūgis praleidęs trys mačus su „Anadolu Efes“ - išvyko su komanda lemiamoms rungtynėms. Vyriausiasis ekipos treneris P. Laso pranešė, kad sprendimas dėl šio žaidėjo bus priimtas prieš rungtynes, tačiau treneris nusiteikęs optimistiškai.

Interviu Ispanijos žiniasklaidai, vyriausiasis ekipos treneris P. Laso pranešė, kad puolėjas kentęs kelio skausmus, vyksta su komanda į lemiamas atkrintamųjų rungtynes. Sprendimas bus priimtas prieš rungtynes, tačiau treneris nusiteikęs optimistiškai.

Barselonos sporto žurnalistas praneša, kad krepšininkas šiandien vėl lieka už aikštės ribų.

Barselonos sporto žurnalistas praneša, kad gynėjas šį vakarą vėl nepateko į sudėtį ir praleis jau trečiąsias atkrintamųjų rungtynes.

Po rungtynių vyriausiasis ekipos treneris P. Laso pranešė, kad žaidėjas nesitreniravo su komanda prieš rungtynes dėl kelio traumos ir žaidė su skausmais.

Real Madrid P kaslaimes.eu 2021-04-30 10:16

Vidurio puolėjas nerungtyniaus ir šio vakaro rungtynėse.

Žaidėjas persirgęs koronavirusu, jau grįžta į rikiuotę šio vakaro mače.

Gynėjas vėl lieka už aikštės ribų šį vakarą, po to kai praeitą savaitę jau buvo paliktas už dvyliktuko ribos antrose atkrintamųjų rungtynėse.

Ispanijos žurnalistas praneša, kad puolėjas šį vakarą praleis rungtynes. Nėra tiksliai aiški priežastis, bet tikėtina žaidėjas nepateko į dvyliktuką trenerio sprendimu.

Barcelona P kaslaimes.eu 2021-04-28 19:54

Pirmus du atkrintamųjų mačus praleidęs vidurio puolėjas bus šį vakarą komandos sudėtyje. Žaidėjas treniruojasi su ekipa nuo sekmadienio, kaip praneša Turkijos sporto žurnalistas.

Madrido sporto žurnalistas praneša, kad vidurio puolėjas praleis ir šio vakaro rungtynes su „Anadolu Efes“.

Miuncheno komanda praneša, kad krepšininkas nerungtyniaus keletą savaičių, tai reiškia, kad žaidėjas tikrai praleis seriją su Milano komanda.

Maskvos CSKA paskelbė vaizdo įrašą iš žaidėjo treniruotės aikštelėje.

Pirmadienį baskų ekipa paskelbė apie dar du teigiamus koronaviruso atvejus. Iš viso ekipoje jau 5 susirgimo atvejai.

Madrido sporto žurnalistas praneša, kad vidurio puolėjas praleis rytojaus ACB lygos mačą, tačiau atlikti testai atmetė sunkios traumos tikimybę. Kol kas nėra aišku ar žaidėjas galės žaisti artėjančias Eurolygos rungtynes.

Graikijos spauda praneša, kad gynėjas susirgęs COVID-19 vasario viduryje, vis dar siekia susigrąžinti sportinę formą. Po koronaviruso žaidėjas mėnesį kentė nuo plaučių uždegimo, o prabėgus dviem mėnesiams po klastingos lygos, krepšininkas vis dar jaučia poveikį sveikatai. Q. Colomas dirba pagal individualią programą ir tikslas sugrįžti per Adrijos lygos atkrintamas.

Crvena zvezda G Quino Colom #55 Nežais penktadienio mače kaslaimes.eu 2021-04-24 13:35

Vidurio puolėjas gali praleisti visą seriją su Barselonos komanda, kaip paskelbė vyriausiasis Sankt Peterburgo ekipos treneris.

Prancūzas gynėjas šį vakarą, trenerio sprendimu, lieka už dvyliktuko ribos.

Barcelona G kaslaimes.eu 2021-04-23 21:53

Puolėjas registruotas šio vakaro mačui, tiesa išlieka klausimas dėl jo sportinės formos ir kiek jis galės padėti komandai.

Gynėjas po dvejų mėnesių pertraukos pasirodė ant parketo, šio vakaro rungtynes su Alytaus komanda krepšininkas pradėjo starto penkete. Žaidėjas gydėsi kirkšnies traumą.