Naujienų filtras

Berlyno ekipa oficialiai nepranešė apie žaidėjo atvykimą, tačiau aukštaūgis jau yra užregistruotas Eurolygai. Kol kas nėra aiškios sutarties detalės ir kiek ilgai žaidėjas rungtyniaus Berlyne. 2021 02 25 ALBA paskelbė apie sutartį su žaidėju iki sezono 2022/23 pabaigos.

Anksčiau šiais metais Barselonos komandą palikęs gynėjas, papildys Liono priemiesčio komandos gretas ir rungtyniaus Prancūzijos lygoje ir taurėje. Dėl užsidariusio perėjimų lango, žaidėjas negali būti registruotas šio sezono Eurolygai. Praeitą sezoną stipriausiame žemyno turnyre krepšininkas rinko po 5,3 taško, 2,3 atkovoto kamuolio, 4,7 rezultatyvaus perdavimo.

„Barcelona“ oficialiai pranešė apie sutartį su Pau Gasoliu. Savo profesionalo karjerą šiame klube krepšininkas pradėjo 1998 matais ir žaidė iki 2001 metų vasaros, kai buvo pašauktas trečiuoju šaukimu NBA naujokų biržoje ir už Atlanto iš viso rungtyniavo 18 sezonų. Sezone 2018/19 žaidėjas keliavo per dvi komandas ir bendras sezono vidurkis buvo 3,9 taško, 4,6 atkovoto kamuolio, 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

Miuncheno „Bayern“ pranešė apie sutartį su Davidu Krameriu. Vokietis gynėjas profesionalo karjerą pradėjo 2013 metais, o sezone 2014/15 jau rungtyniavo Vokietijos pagrindinėje lygoje „Ratiopharm Ulm“ komandoje. Sezone 2019/20 persikėlė už Atlanto ir žaidė G-lygos Šiaurės Arizonos „Suns“ komandoje, o šį tarpsezonį sudarė kontraktą su Ostino „Spurs“, tačiau nesužaidė nei vieno mačo ir buvo atleistas. Geriausias metais „Ratiopharm Ulm“ komandoje, Europos taurėje rinko po 6,4 taško ir 1,8 atkovoto kamuolio per 14 žaidimo minučių.

Bayern Munich G kaslaimes.eu 2021-02-23 14:03

Atėnų ekipa oficialiai pranešė apie sutartį su gynėju iš Kroatijos. Kaip anksčiau skelbė apžvalgininkai - sutartis sudaryta iki sezono pabaigos su galimybe pratęsti ir sekantiems metams. Krepšininkas pradėjo karjerą Europoje Barselonos komandoje, kur žaidė 2012-2015 metais. Prieš sezoną 2015/16 kroatas buvo pašauktas penktuoju šaukimu NBA naujokų biržoje Orlando „Magic“ komandos. Vėliau rungtyniavo New York „Knicks“ ir Portlando „Trail Blazers“ ekipose. Naudingiausias sezonas NBA buvo 2017/18 metais, kai per vidutiniškai 22 minutes pelnė po 9,6 taško, atkovojo po 3,7 kamuolio, atliko po 1,4 rezultatyvaus perdavimo ir perėmė po 1,1 kamuolio. Europoje teisės į žaidėją vis dar priklausė Barselonos komandai, tačiau katalonai leido šiam sandoriui įvykti.

Graikijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad Atėnų ekipa ir kroatas gynėjas susitarė dėl sutarties iki sezono pabaigos su galimybe pratęsti dar vienam sezonui.

Panathinaikos . kaslaimes.eu 2021-02-22 16:40

Turkijos lygoje rungtyniaujanti „Turk Telekom“ paskelbė sudariusi sutartį su puolėju J. O'Bryantu. Krepšininkas Belgrado „Crvena zvezda“ komandoje žaidė nuo spalio pabaigos ir Eurolygoje sužaidė 16 mačų. Prieš kurį laiką į komandą atvyko naujasis vyriausiasis treneris Dejanas Radonjičius su kuriuo amerikiečiui nepavyko rasti bendros kalbos ir prieš savaitę jis pareikalavo sutarties nutraukimo.

Pirėjo komanda pranešė, kad iki sezono pabaigos sudarė sutartį su graiku vidurio puolėju Kostu Koufosu. Aukštaūgis profesionalo karjerą pradėjo NBA lygoje sezone 2008/09 ir iš viso už Atlanto rungtyniavo 11 sezonų. Praeitais metais krepšininkas žaidė Maskvos CSKA komandoje ir vidutiniškai rinko po 3,7 taško ir 2,8 atkovoto kamuolio per vidutiniškai 10 žaidimo minučių.

Olympiacos C kaslaimes.eu 2021-02-21 11:54

„Eurohoops“ praneša, kad vidurio puolėjas ir Barselonos komanda yra arti susitarimo dėl sutarties iki sezono pabaigos.

Barcelona . kaslaimes.eu 2021-02-20 17:19

15min.lt krepšinio žurnalistas Donatas Urbonas praneša, kad žaidėjas paliko Rusiją ir jo ateitis Pamaskvės organizacijoje yra po klaustuku.

Atėnų „Panathinaikos“ oficialiai pranešė apie sutarties nutraukimą su gynėju, organizacija linki krepšininkui sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Įvairios Europos žiniasklaidos priemonės praneša, kad susitarimas dėl sutarties nutraukimo tarp PAO ir krepšininko jau pasiektas. Apie ieškomus būdus nutraukti sutartį jau buvo pranešama Sausio viduryje.

Graikijos spauda praneša, kad PAO ruošiasi nutraukti sutartį su amerikiečių gynėju, kuris prisijungė prie komandos lapkritį. Atėnų komanda nepatenkinta krepšininko žaidimu ir jau ieško jam pamainos. Italijos krepšinio apžvalgininkas skelbia, kad gynėjas veikiausiai apsistos Turkijoje arba Izraelyje. Šį sezoną Eurolygoje S. Mackas per vidutiniškai 18 minučių pelno po 6,3 taško, atkovoja po 1,4 kamuolio ir atlieka po 2,8 rezultatyvaus perdavimo.

Panathinaikos G kaslaimes.eu 2021-02-17 21:29

„Eurohoops“ praneša, kad aukštaūgis pareikalavo Belgrado ekipos nutraukti sutartį. Kol šis klausimas nebus išspręstas, žaidėjas nebus komandos dalimi ir net neprivalės dalyvauti ekipos treniruotėse. Grįžti į sudėtį krepšininkas galės tik tuomet, jei nuspręstu likti su Belgrado komanda. Šio sezono amerikiečio statistika Eurolygoje 11,3 taško, 5,2 atkovoto kamuolio ir 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

„Olimpia“ praneša, kad į Milaną atvyksta 2,06 m. ūgio puolėjas Jeremy Evansas. Praeitą sezoną krepšininkas rungtyniavo „Khimki“ komandoje, kol sezono viduryje nepatyrė traumos. Sezone 2019/20 žaidėjo statistika Eurolygoje buvo 8,5 taško ir 4,4 atkovoto kamuolio per 20 žaidimo minučių.

Olimpia Milano C kaslaimes.eu 2021-02-16 21:19

Rusijos sporto apžvalgininkas praneša, kad Andrejus Voroncevičius yra laukiamas „Khimki“ komandoje po rinktinių lango. Šį tarpsezonį žaidėjas išsiskyrė su CSKA kur rungtyniavo net 14 sezonų. Pastaraisiais metais puolėjas demonstravo 3,6 taškų, 3 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvaus perdavimo statistiką. Prieš keletą savaičių Pamaskvės ekipa sudarė kontraktą su kitu veteranu Antonu Ponkrašovu.

Khimki . kaslaimes.eu 2021-02-16 15:55

Vidurio puolėjas kilęs iš Čado Respublikos, šį sezoną sužaidė 5 mačus Saratovo „Avtodor“ gretose, kur per vidutiniškai 6 minutes pelnė po 1,2 taško ir atkovojo po 1,2 kamuolio. NCAA lygoje žaidėjas atstovavo Floridos Valstijos Universitetui ir rinko po 6,6 taško, 5,6 atkovoto kamuolio, 1,4 blokuoto metimo per 15,5 žaidimo minučių.

ALBA Berlin . kaslaimes.eu 2021-02-15 11:31

Ši sezoną ryškiai žibantis krepšininkas atvyksta į Maskvą. Danas su CSKA sudarė sutartį iki sezono pabaigos.

15min.lt krepšinio žurnalistas Donatas Urbonas praneša, kad CSKA pasirašys Danijos rinktinės gynėją Gabrielą Lundbergą. Šį sezoną krepšininkas atstovauja „Zielona Gora“ komandai ir VTB Vieningoje lygoje pelno po 20,4 taško, 3,8 atkovoto kamuolio ir 5,4 rezultatyvaus perdavimo.

CSKA Moscow . kaslaimes.eu 2021-02-11 14:17

Maskvos CSKA praneša, kad vidurio puolėjas iki sezono pabaigos vilkės komandos marškinėlius.

Latvis dėl kelio traumas turėjo praleisti porą VTB Vieningosios lygos rungtynių. Šiandienos mače su Krasnodaro komanda, puolėjas žaidė 24 minutes.

Dėl nugaros traumos gynėjas turėjo praleisti keletą pastarųjų VTB lygos rungtynių. Šiandien krepšininkas jau pasirodė ant parketo ir rungtyniavo 35 minutes.

Jaunasis Madrido „Real“ krepšininkas nuomos pagrindu keliasi į Seviliją iki sezono pabaigos, kaip praneša Graikijos krepšinio apžvalgininkas.

Real Madrid . kaslaimes.eu 2021-02-08 21:25

Atėnų „Panathinaikos“ oficialiai pranešė apie įžaidėjo atvykimą. Su krepšininku sudaryta sutartis iki 2022 metų vasaros su galimybe pratęsti dar vienam sezonui.

Panathinaikos G Panathinaikos Arti susitarimo su TJ Bray kaslaimes.eu 2021-02-08 16:13

Įvairūs Europos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad įžaidėjas yra arti susitarimo so PAO. Kadangi krepšininkas šio sezono pradžioje jau rungtyniavo Eurolygoje, o perėjimų langas jau užsidarė, žaidėjas negalės padėti ekipai Eurolygoje. Sutartis turėtų būti sudaryta šiam ir sekančiam sezonui, todėl iki vasaros amerikietis padėtų komandai Graikijos lygoje. Šiame sezone FIBA Čempionų lygoje krepšininkas demonstravo 4,8 taškų, 1,8 atkovoto kamuolio, 3,8 rezultatyvaus perdavimo ir 2,3 perimto kamuolio statistiką, vilkint Saragosos komandos marškinėlius. Faktiškai TJ Bray dar priklauso Miuncheno „Bayern“ komandai iš kurios į Ispaniją išvyko pagal nuomos sutartį, bet kaip praneša Graikijos krepšinio apžvalgininkas, Vokietijos komanda netrukus atleis krepšininką, nes jo nėra vyriausiojo trenerio planuose.