Naujienų filtras

Maskvos srities „Khimki“ paskelbė, kad vidurio puolėjas nežaidęs oficialių rungtynių jau keletą metų, grįžta po traumos. Žaidėjas jau treniruojasi su komanda ir tikimasi, kad rytoj žais VTB Vieningosios lygos rungtynėse.

Graikijos spauda praneša, kad aukštaūgis patyrė kelio traumą rungtynėse su „Maccabi“ ir nepadės savo komandai rytojaus paskutiniame Eurolygos mače „Khimki“ ekipai.

Khimki P kaslaimes.eu 2021-04-08 20:59

Pirminė šių rungtynių data buvo vasario 4 dieną, tačiau dėl atvykimo į Izraelį ribojimų, rungtynės nukeltos į balandžio 6 dieną. Gynėjas užregistruotas komandoje jau po vasario 4 dienos, todėl negalės rungtyniauti šio vakaro mače.

Khimki G kaslaimes.eu 2021-04-06 14:32

Rusijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad gynėjui lūžo dešinės rankos smilius ir artimiausias keturias savaites jis praleis be krepšinio. „Khimki“ savo pranešime patikslino, kad trauma buvo gauta vakar dienos mače su ASVEL pirmoje rungtynių pusėje. Po šiandienos atliktų tyrimų buvo diagnozuotas lūžis.

Khimki G kaslaimes.eu 2021-04-01 22:41

Rusijos sporto apžvalgininkas praneša, kad gynėjas pasirodys ant parketo šį vakarą rungtynėse su „Zenit“. Pastarąjį kartą krepšininkas rungtyniavo kovo 5 dieną, oficiali priežastis buvo nugaros trauma.

Maskvos srities „Khimki“ praneša, kad žaidėjas atsistatė po patirto sumušimo ir bus šio vakaro rungtynių sudėtyje.

Rusijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad gynėjas vis dar gydosi nugaros traumą ir šį vakarą ant parketo nepasirodys.

Maskvos srities „Khimki“ skelbia, kad puolėjas gavo kojos traumą VTB Vieningosios lygos rungtynėse su CSKA, tačiau krepšininkas ruošiasi su komanda penktadienio mačui.

Khimki P kaslaimes.eu 2021-03-18 22:44

Pastarąjį kartą naujienos apie aukštaūgį buvo pasirodžiusios vasarą, tuomet buvo prognozuojama, kad žaidėjas pasirodys ant parketo gruodžio mėnesį. Vėliau buvo gandų, kad žaidėjas yra laisvasis agentas, tačiau šiandien „Khimki“ užregistravo krepšininką VTB Vieningajai lygai. Rusijos krepšinio apžvalgininkas papildė, kad krepšininkas šiuo metu dar atlieka reabilitaciją ir negali rungtyniauti, bet rytoj baigiasi žaidėjų registracijos terminas, todėl puolėjas buvo užregistruotas, kad vėliau būtų galima jį įtraukti į rungtynių sudėtį.

Puolėjas nerungtyniauja jau keletą turų, nežais ir šį vakarą. Kol nepasirodys kitos informacijos, krepšininko statusas išliks - Nėra Sudėtyje.

Gynėjas dėl atsinaujinusios nugaros traumos nepadės komandai šio vakaro mače.

Maskvos srities „Khimki“ komanda praneša, kad prieš pirmadienio VTB lygos rungtynes su „Zenit“ buvo nuspręsta apsidrausti ir krepšininko neregistruoti šiam mačui. Žaidėjui primena apie save nugaros trauma.

Khimki G kaslaimes.eu 2021-03-08 19:15

Žaidėjas susipyko su trenerių komanda dėl vaidmens komandoje ir panašu problemos lieka neišspręstos, nes krepšininko nėra šio vakaro rungtynių sudėtyje.

15min.lt krepšinio žurnalistas Donatas Urbonas praneša, kad vienas naudingiausių ekipos krepšininkų J. Mickey gali tapti sekančiu žaidėju palikusiu Pamaskvės ekipos gretas. Artimiausią mačą komanda žais penktadienį su Berlyno ALBA, po šių rungtynių žaidėjas gali išvykti.

Khimki P kaslaimes.eu 2021-03-03 10:09

Praeitą Eurolygos mačą dėl biurokratinių problemų praleidęs puolėjas, šį vakarą vėl lieka už aikštės ribų.

Nuo to laiko kai žaidėjas išvyko iš Rusijos, nėra jokių ženklų, kad jis sugrįžtų, o klubo problemos tik gylėja.

Puolėjo nebus ir šio vakaro Eurolygos rungtynėse, žaidėjas praleis jau 7-ąjį turą. Pagal dabartinę situaciją komandoje nepanašu, kad žaidėjas sugrįš.

Maskvos srities „Khimki“ praneša, kad sutartis su Latvijos rinktinės gynėju yra nutraukta. Kol kas nepateikta jokių komentarų apie išsiskyrimo priežastys.

Khimki . kaslaimes.eu 2021-03-02 14:09

Krepšininkas šiandienos rungtynėse su „Zeliona Gora“ ant parketo praleido 3 minutes. Tai pirmasis pasirodymas aikštelėje po smūgio į nosį rinktinės mače vasario 21 dieną su Estijos komanda.

Pastarąjį Eurolygos turą dėl mikrotraumos praleidęs gynėjas, šiandien jau pasirodė ant parketo VTB Vieningosios lygos rungtynėse.

Gynėjas praleidęs 25-ojo turo rungtynes dėl šlaunies traumos, šiandien jau žais su Milano „Olimpia“, kaip praneša Pamaskvės ekipa.

„Khimki“ praneša, kad po Latvijos rinktinės rungtynių žaidėjas turėjo likti šalyje, kad sutvarkytų niuansus su dokumentais ir jis nespėja išvykai su komanda.

Khimki P kaslaimes.eu 2021-02-24 20:48

Maskvos srities „Khimki“ skelbia, kad gynėjas negalės padėti savo komandai rytojaus rungtynėse su Milano „Olimpia“, dėl mikrotraumos.

Khimki G kaslaimes.eu 2021-02-24 20:41

Sekmadienio FIBA atrankos į Europos čempionatą metu, rungtynėse su Estijos komanda, „Khimki“ puolėjas gavo smūgį į nosį. Pamaskvės organizacija jau praneša, kad žaidėjui diagnozuotas lūžis. Grįžimo terminai aiškės po papildomų tyrimų.

Khimki P kaslaimes.eu 2021-02-21 19:39

15min.lt krepšinio žurnalistas Donatas Urbonas praneša, kad žaidėjas paliko Rusiją ir jo ateitis Pamaskvės organizacijoje yra po klaustuku.