Naujienų filtras

Gynėjas praleidęs 25-ojo turo rungtynes dėl šlaunies traumos, šiandien jau žais su Milano „Olimpia“, kaip praneša Pamaskvės ekipa.

„Khimki“ praneša, kad po Latvijos rinktinės rungtynių žaidėjas turėjo likti šalyje, kad sutvarkytų niuansus su dokumentais ir jis nespėja išvykai su komanda.

Khimki P kaslaimes.eu 2021-02-24 20:48

Maskvos srities „Khimki“ skelbia, kad gynėjas negalės padėti savo komandai rytojaus rungtynėse su Milano „Olimpia“, dėl mikrotraumos.

Khimki G kaslaimes.eu 2021-02-24 20:41

Sekmadienio FIBA atrankos į Europos čempionatą metu, rungtynėse su Estijos komanda, „Khimki“ puolėjas gavo smūgį į nosį. Pamaskvės organizacija jau praneša, kad žaidėjui diagnozuotas lūžis. Grįžimo terminai aiškės po papildomų tyrimų.

Khimki P kaslaimes.eu 2021-02-21 19:39

15min.lt krepšinio žurnalistas Donatas Urbonas praneša, kad žaidėjas paliko Rusiją ir jo ateitis Pamaskvės organizacijoje yra po klaustuku.

Rusijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad gynėjas gavo šlaunies traumą ir negalės padėti savo komandai šį vakarą.

Khimki G kaslaimes.eu 2021-02-18 16:37

Serbijos rinktinės gynėjas vėl yra traumuotas. Krepšininkas neseniai rungtyniavo VTB lygoje, tačiau kaip praneša Rusijos krepšinio apžvalgininkas, šiandien jis vėl nežais.

Vidurio puolėjas toliau lieka už aikštės ribų ir nepadės komandai. Rusijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad žaidėjas yra visiškai sveikas.

Jaunasis „Khimki“ žaidėjas pastarąjį Eurolygos mačą pradėjo starto penkete ir ant parketo praleido 23 minutes. Sezono pradžioje epizodinį vaidmenį atlikęs aukštaūgis, turėjo padengti D. Bookerio netektį. Pamaskvės ekipa praneša, kad V. Šarapovas prisijungė prie 3x3 rinktinės ir nepadės savo komandai mače su „Baskonia“.

Khimki P kaslaimes.eu 2021-02-17 20:33

Neseniai iš nuomos susigrąžintas puolėjas, Eurolygoje rungtyniauja po vidutiniškai 17 minučių. Šį ketvirtadienį krepšininkas nepadės savo komandai, nes buvo išleistas į rinktinės stovyklą. Rusijos rinktinė žais savo artimiausią mačą penktadienį su Makedonijos komanda.

Khimki P kaslaimes.eu 2021-02-17 20:27

Rusijos sporto apžvalgininkas praneša, kad Andrejus Voroncevičius yra laukiamas „Khimki“ komandoje po rinktinių lango. Šį tarpsezonį žaidėjas išsiskyrė su CSKA kur rungtyniavo net 14 sezonų. Pastaraisiais metais puolėjas demonstravo 3,6 taškų, 3 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvaus perdavimo statistiką. Prieš keletą savaičių Pamaskvės ekipa sudarė kontraktą su kitu veteranu Antonu Ponkrašovu.

Khimki . kaslaimes.eu 2021-02-16 15:55

Dėl neatskleistos priežasties nuo Sausio vidurio nežaidęs gynėjas, vakar rungtyniavo VTB Vieningosios lygos mače Prieš „Astana“ komandą ir žaidė 25 minutes.

Nuo sausio vidurio dėl nugaros skausmų nerungtyniavęs puolėjas, vakar pasirodė VTB Vieningosios lygos mače ir ant parketo praleido 11 minučių.

Latvis dėl kelio traumas turėjo praleisti porą VTB Vieningosios lygos rungtynių. Šiandienos mače su Krasnodaro komanda, puolėjas žaidė 24 minutes.

Dėl nugaros traumos gynėjas turėjo praleisti keletą pastarųjų VTB lygos rungtynių. Šiandien krepšininkas jau pasirodė ant parketo ir rungtyniavo 35 minutes.

Rusijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad savo šalies rinktinės veteranas, sudarė kontraktą su „Khimki“ iki sezono pabaigos. Pamaskvės organizacija oficialiai patvirtino krepšininko atvykimą. Pirmąsias Eurolygos rungtynes gynėjas sužaidė sezone 2006/07 Maskvos CSKA gretose. Pastarąjį sezoną įžaidėjas praleido Sankt Peterburgo „Zenit“ komandoje ir per vidutiniškai 12 žaidimo minučių Eurolygoje pelnė po 2,5 taško, atkovojo po 1,4 kamuolio ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Khimki G kaslaimes.eu 2021-02-03 15:37

Dėl Achilo traumos žaidėjas praleido keturis Eurolygos turus, šiandien krepšininkas jau rungtyniavo VTB Vieningosios lygos rungtynėse prieš Permės komandą.

„Khimki“ skelbdama traumuotų žaidėjų sąrašą VTB Vieningosios lygos mačui, pranešė, kad D. Bookeris negali rungtyniauti dėl peties traumos. Anksčiau buvo pranešimų, kad puolėjas išvyko į JAV dėl šeimyninių priežasčių.

Maskvos srities komanda praneša, kad puolėjas praleis šio vakaro rungtynes dėl, kaip skelbiama, kelio traumos.

Khimki P kaslaimes.eu 2021-02-01 12:39

Pamaskvės ekipa praneša, kad gynėjas nerungtyniaus šio vakaro mače dėl nugaros traumos.

Khimki G kaslaimes.eu 2021-02-01 12:35

„Khimki“ skelbia, kad aukštaūgis grįžta į sudėtį ir žais šio vakaro rungtynėse VTB Vieningoje lygoje prieš Permės komandą. Amerikietis nerungtyniavo visą praeitą savaitę dėl šeimyninių priežasčių.

Khimki P kaslaimes.eu 2021-02-01 12:32

Kaip skelbia 15min.lt krepšinio žurnalistas Donatas Urbonas, žaidėjas išvyko į JAV dėl šeimyninių priežasčių. Lieka neaišku kokia yra situacija su amerikiečio kontraktu.

Krepšininkas kurį laiką nerungtyniavo dėl, kaip skelbiama, šeimos pagausėjimo. 15min.lt krepšinio žurnalistas Donatas Urbonas praneša, kad puolėjas turėtų sugrįžti į sudėtį artimiausiu metu.

Praeitą savaitę su nuskausminamaisiais turėjęs rungtyniauti žaidėjas, šią savaitę negali rungtyniauti.

Dėl Achilo traumos jau kurį laiką nežaidžiantis krepšininkas, praleidžia ir 23-ojo turo mačą.