Naujienų filtras

Žaidėjas persirgęs koronavirusu, jau grįžta į rikiuotę šio vakaro mače.

Pirmus du atkrintamųjų mačus praleidęs vidurio puolėjas bus šį vakarą komandos sudėtyje. Žaidėjas treniruojasi su ekipa nuo sekmadienio, kaip praneša Turkijos sporto žurnalistas.

Puolėjas registruotas šio vakaro mačui, tiesa išlieka klausimas dėl jo sportinės formos ir kiek jis galės padėti komandai.

Po rungtynių, vyriausiojo trenerio pareigas atliekantis Erdemas Canas pranešė, kad puolėjas penktadienį gali pasirodyti ant parketo. Žaidėjas persirgo COVID-19 ir kol kas dirbo tik individualiai, jo sportinė forma nėra gera, todėl penktadienį bus aišku ar žaidėjas išbėgs į aikštelę ir kiek galės padėti komandai.

Fenerbahce P Dyshawn Pierre #21 Serga COVID-19 kaslaimes.eu 2021-04-21 23:52

Po rungtynių, vyriausiojo trenerio pareigas atliekantis Erdemas Canas pranešė, kad aukštaūgis persirgo COVID-19. Jis dar nebuvo pasiruošęs žaisti šį vakarą, tačiau neatmetama, kad žais penktadienį.

Ankstesniuose pranešimuose aukštaūgis buvo įtrauktas į susirgusiųjų sąrašą. Šiandien ekipai paskelbus oficialią sudėtį, paaiškėjo, kad žaidėjas yra ekipos sudėtyje. Visi kiti krepšininkai teisingai įvardyti kaip susirgusieji, o J. Vesely vis dar traumuotas.

Anksčiau buvo skelbiama, kad čeko galimybė žaisti pirmus du mačus bus vertinama prieš išvykstant į Maskvą, bet ekipos atstovas patikino, kad krepšininkas tikrai žais trečiose serijos rungtynėse. Vakar vakare „Fenerbahce“ išplatino pranešimą, kur patvirtino, kad vidurio puolėjas praleis pirmus du mačus.

Turkijos spauda praneša, kad jaunasis puolėjas taip pat neišvyko su komanda į Maskvą dėl COVID-19. Krepšininkas šį sezoną Eurolygoje nerungtyniavo, tačiau esant dabartinėms aplinkybėms veikiausiai būtų registruotas mačui.

Fenerbahce P kaslaimes.eu 2021-04-20 19:31

Turkijos žiniasklaida patvirtino, kad puolėjas nevyksta su komanda į Maskvą.

Fenerbahce P kaslaimes.eu 2021-04-20 18:41

Turkijos žiniasklaida praneša, kad vyriausiasis komandos treneris I. Kokoškovas nevyksta su komanda į Maskvą. Tuo tarpu ekipai vadovaus trenerio asistentas.

Fenerbahce . kaslaimes.eu 2021-04-20 17:04

Vidurio puolėjas yra tarp žaidėjų susirgusiųjų COVID-19, kaip praneša Rusijos spauda. Verta paminėti, kad kitas Stambulo klubo aukštaūgis Janas Vesely vis dar nepasirodė ant parketo po čiurnos traumos, kol kas nėra informacijos ar čekas bus pasiruošęs mačui su CSKA.

Rusijos spauda praneša, kad puolėjas yra tarp krepšininkų susirgusių COVID-19.

Puolėjas yra tarp penkių susirgusių COVID-19, kaip praneša Rusijos spauda.

Rusijos žiniasklaida praneša, kad gynėjas yra vienas iš penkių susirgusiųjų COVID-19.

Stambulo klubas praneša, kad po šiandienos testavimų patvirtinti du nauji COVID-19 atvejai, iš viso ekipoje jau yra septyni. Įvairūs šaltiniai praneša, kad 5 iš jų yra žaidėjai.

Stambulo „Fenerbahce“ šiandien pranešė apie 3 naujus koronaviruso atvejus. Iš viso jau ekipoje patvirtinti 5 atvejai per pastarąsias keletą dienų.

Fenerbahce . kaslaimes.eu 2021-04-15 21:32

„Fenerbahce“ praneša, kad po tarpinių testų atliktų po rungtynių su Madrido „Real“, buvo aptiktas vienas teigiamas atvejis. Kol kas nėra aišku ar tai yra žaidėjas ar personalo narys, kitų ekipos narių testų rezultatai yra neigiami.

Fenerbahce . kaslaimes.eu 2021-04-10 21:02

Praeitame Eurolygos ture kelio traumą patyręs prancūzas, rungtyniaus šį vakarą, kaip praneša Turkijos sporto žurnalistas.

Gynėjas patyręs kelio traumą praeitame Eurolygos ture, jau pradėjo treniruotis, tačiau jo galimybė žaisti ketvirtadienio mačą paaiškės prieš rungtynes, praneša „Fenerbahce“.

Puolėjas tęsia traumos gydymą ir kol kas negali padėti savo komandai, kaip praneša Stambulo „Fenerbahce“.

Prancūzas vakar dienos mače su „Barcelona“ susižeidė kelį po susidūrimo su N. Calathesu. „Fenerbahce“ skelbia, kad žaidėjas pradėjo gydymą ir jo būklė bus vertinama pakartotinai prieš rungtynes su „Real“.

Fenerbahce G kaslaimes.eu 2021-04-03 13:33

Vidurio puolėjas patyręs traumą vakar dienos mače, be krepšinio praleis mažiausiai dvi savaites, kaip praneša Stambulo „Fenerbahce“. Šiandien žaidėjui buvo atliktas magnetinis rezonansas, po kurio paaiškėjo, kad krepšininkas susižeidė kairės kojos čiurnos raiščius.

Stambulo „Fenerbahce“ vidurio puolėjas patyrė čiurnos traumą mače su Barselonos komanda. Žaidėjas buvo išlydėtas į rūbinę ir aikštelėje jau nepasirodys.

Fenerbahce C kaslaimes.eu 2021-04-02 21:26

Stambulo ekipos puolėjas iš Lietuvos tęsia traumos gydymą ir šią savaitę dar nežais. Kitą savaitę krepšininko sveikata bus vertinama pakartotinai.

Stambulo „Fenerbahce“ praneša, kad puolėjas iš Lietuvos vis dar gydosi traumą ir negalės padėti komandai rytojaus rungtynėse.