Naujienų filtras

Pastarąjį kartą gynėjas buvo registruotas Eurolygos mačui 15-ame ture. Ilgai Europiniame turnyre nežaidęs krepšininkas šiandien yra sudėtyje.

Gynėjo nėra dvyliktuke šio vakaro mačui, priežastis kol kas nėra aišku.

Fenerbahce G kaslaimes.eu 2021-02-26 19:07

Stambulo „Fenerbahce“ paskelbė sudėtį šio vakaro mačui ir M. Mahmutoglu jame nėra, priežastis kol kas nėra aiški.

Fenerbahce G kaslaimes.eu 2021-02-26 19:04

Stambulo ekipa praneša, kad po vakar dienos tarpinių tyrimų, komandoje užfiksuotas koronaviruso atvejis. Po pakartotinių tyrimų šio asmens testas vėl buvo teigiamas ir jis yra izoliuojamas nuo komandos. Likusių narių testai yra neigiami.

Fenerbahce . kaslaimes.eu 2021-02-26 15:28

Priežastis kol kas nėra aiški, bet panašu, kad krepšininkas nepateko į dvyliktuką dėl pilnos sudėties.

Fenerbahce G kaslaimes.eu 2021-02-05 19:04

Puolėjas po beveik mėnesio pertraukos dėl koronaviruso, grįžta ant parketo šį vakarą.

Krepšininkas patyrė traumą sekmadienį Turkijos lygos rungtynėse, tačiau spėjo pasveikti ir yra sudėtyje šio vakaro rungtynėms.

Fenerbahce P Dyshawn Pierre #21 Atliko tyrimus kaslaimes.eu 2021-02-05 18:53

Gynėjas atsistatė po savaitgalio traumos ir yra šio vakaro sudėtyje mačui su „Zenit“.

Stambulo komanda pranešė, kad žaidėjas sekmadienio rungtynėse Turkijos lygoje, patyrė pilvo raumens sumušimą ir jo galimybė žaisti 24-ojo turo Eurolygos rungtynes paaiškės prieš rungtynes.

„Fenerbahce“ praneša, kad krepšininkas gavo dešinės kojos šlaunies raumens traumą. Žaidėjo galimybė rungtyniauti penktadienio mače su „Zenit“ paaiškės prieš rungtynes.

Turkijos krepšinio apžvalgininkas pranešė, kad rungtynėse su Gaziantepo komanda, susitraumavo ir Dyshawnas Pierre. Kaip skelbiama, trauma neturėtų būti rimta, tačiau mačo pabaigoje žaidėją buvo nuspręsta pasaugoti.

Fenerbahce P kaslaimes.eu 2021-01-31 16:03

Turkijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad rungtynių su Gaziantepo komanda pirmoje pusėje, žaidėjas gavo traumą ir šiandien jau nerungtyniaus. Kol kas nėra aišku koks yra traumos pobūdis ir koks jos rimtumas.

Fenerbahce G kaslaimes.eu 2021-01-31 13:08

Puolėjas neseniai papildęs komandą, praeitame ture turėjo galimybę išbėgti ant parketo. Šį vakarą žaidėjas nepatenka į sudėtį.

Kaip skelbė „Fenerbahce“, žaidėjas jau treniruojasi individualiai, tačiau šio vakaro rungtynėms Pamaskvėje jis dar nėra registruotas.

Puolėjas jau treniruojasi individualiai, tačiau dar nėra pasiruošęs rungtynėms.

„Fenerbahce“ įtraukė savo naujoką į šio vakaro rungtynių sudėtį.

Fenerbahce P Kyle O'Quinn #11 Keliasi į Stambulą kaslaimes.eu 2021-01-26 19:10

Puolėjas sirgęs COVID-19, jau treniruojasi individualiai, kaip praneša „Fenerbahce“. Kada tiksliai jis grįš į rikiuotę, kol kas nėra aišku.

Puolėjas išvyksta į Juodkalniją, kur žais Baro „Mornar“ ekipoje, kaip praneša Adrijos lygoje rungtyniaujanti komanda. Anksčiau įvairios Europos informacinės priemonės skelbė, kad krepšininkas nuomos pagrindu išvyks į Baro miestą, kur rungtyniaus iki sezono pabaigos.

Įvairios žiniasklaidos priemonės skelbia, jog aukštaūgis iškeliauja į Baro „Mornar“ komandą nuomos pagrindu iki sezono pabaigos. Krepšininkas „Fenerbahce“ ekipoje reguliariai likdavo už dvyliktuko ribos. Stambulo ekipa šią savaitę sustiprino priekinę liniją K. O’Quinnu.

Aukštaūgis šį vakarą vėl lieka už aikštės ribų. Krepšininkas jau ne pirmą kartą nepatenka į rotaciją.

Fenerbahce . kaslaimes.eu 2021-01-22 18:05

Sausio 11 dieną organizacija pranešė apie vieną COVID-19 atvejį ekipoje, nuo to laiko D. Barthelis nerungtyniavo. Kadangi žaidėjas po teigiamo testo rezultato negali rungtyniauti mažiausiai 14 dienų, puolėjas praleis ir artėjančias rungtynes prieš Maskvos CSKA.

Stambulo „Fenerbahce“ paskelbė, kad amerikietis puolėjas jungiasi prie komandos iki sezono pabaigos.

Turkijos žiniasklaida praneša, kad „Fenerbahce“ yra arti susitarimo su amerikiečiu puolėju Kyle O'Quinnu. Per savo NBA karjerą krepšininkas sužaidė 472 mačus(8 sezonai, 4-ios komandos), bei vidutiniškai rinko po 5,4 taško ir 4.6 atkovoto kamuolio per rungtynes. Sezone 2019/20 žaidėjas atstovavo Filadelfijos „76ers“ komandai.

Gynėjas pirmą kartą po ilgos pertraukos registruojamas rungtynėms.

Praleidžia antras iš eilės Eurolygos rungtynes, kaip praneša Stambulo klubas.