Naujienų filtras

„Mundo Deportivo“ praneša, kad Barselonos organizacija veda derybas su Kauno komanda dėl prancūzo gynėjo, kuris anksčiau jau du sezonus su pertrauka atstovavo „Žalgiriui“. 15min.lt krepšinio žurnalistas Donatas Urbonas skelbia, kad Barselonos komanda sumokės dalį kompensacijos žaidėjui, o likusią kontrakto dalį perims „Žalgiris“.

Barcelona G kaslaimes.eu 2021-05-07 23:08

„Mundo Deportivo“ praneša, kad vidurio puolėjo sutartis baigiasi šią vasarą ir organizacija nesiruošia siūlyti žaidėjui naujos sutarties.

Barcelona C kaslaimes.eu 2021-05-07 22:59

„Mundo Deportivo“ praneša, kad puolėjas turi kontraktą dar vienam sezonui, tačiau jo vietą užims jaunasis Sergi Martinezas, o krepšininko agentas jau siūlo 33 metų puolėją kitoms ACB lygos komandoms.

Barcelona P kaslaimes.eu 2021-05-07 22:56

Šiandien jaunasis puolėjas nepateko į sudėtį ir užleido vietą Victorui Claverui.

Barcelona P kaslaimes.eu 2021-05-04 21:57

Gynėjas šį vakarą vėl nepateko į dvyliktuką atkrintamųjų rungtynėms.

Barselonos sporto žurnalistas praneša, kad krepšininkas šiandien vėl lieka už aikštės ribų.

Barselonos sporto žurnalistas praneša, kad gynėjas šį vakarą vėl nepateko į sudėtį ir praleis jau trečiąsias atkrintamųjų rungtynes.

Gynėjas vėl lieka už aikštės ribų šį vakarą, po to kai praeitą savaitę jau buvo paliktas už dvyliktuko ribos antrose atkrintamųjų rungtynėse.

Ispanijos žurnalistas praneša, kad puolėjas šį vakarą praleis rungtynes. Nėra tiksliai aiški priežastis, bet tikėtina žaidėjas nepateko į dvyliktuką trenerio sprendimu.

Barcelona P kaslaimes.eu 2021-04-28 19:54

Prancūzas gynėjas šį vakarą, trenerio sprendimu, lieka už dvyliktuko ribos.

Barcelona G kaslaimes.eu 2021-04-23 21:53

Ispanijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad šį vakarą Barselonos komandos sudėtyje nerungtyniaus P. Oriola, kuris trenerių sprendimų šiandien yra ilsinamas. Katalonijos sostinės komandoje iš viso yra 15 pagrindinės sudėties žaidėjų, todėl 3 iš jų praleidžia mačą.

Barcelona P kaslaimes.eu 2021-04-09 15:28

Ispanijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad šį vakarą Barselonos komandos sudėtyje nerungtyniaus C. Higginso, kuris trenerių sprendimų šiandien yra ilsinamas. Katalonijos sostinės komandoje iš viso yra 15 pagrindinės sudėties žaidėjų, todėl 3 iš jų praleidžia mačą.

Barcelona G kaslaimes.eu 2021-04-09 15:27

Ispanijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad šį vakarą Barselonos komandos sudėtyje nerungtyniaus N. Mirotičius, kuris trenerių sprendimų šiandien yra ilsinamas. Katalonijos sostinės komandoje iš viso yra 15 pagrindinės sudėties žaidėjų, todėl 3 iš jų praleidžia mačą.

Barcelona P kaslaimes.eu 2021-04-09 15:25

Ispanijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad šį penktadienį, vidurio puolėjas pagaliau pasirodys ant parketo. Žaidėjas dėl traumos praleido 2 metus ir vieną mėnesį be rungtynių. Barselonos marškinėlius žaidėjas paskutinį kartą vilkėjo prieš 7232 dienas.

Barselonos komanda paskelbė, kad gynėjas 32-ojo turo mače rungtyniaus po pertraukos dėl traumos.

Barselonos komanda praneša, kad kurį laiką nerungtyniavęs žaidėjas vyksta su ekipa į išvykos mačus. Su savimi į Tel Avivą Š. Jasikevičius išsivežė 14 krepšininkų, todėl prieš rungtynes dar bus tikslinama ar amerikietis bus įtrauktas į sudėtį šiam mačui.

Barcelona G Cory Higgins #22 Nežais su ALBA kaslaimes.eu 2021-03-29 18:10

Vidurio puolėjo sugrįžimo į Europos krepšinį dar teks palaukti, Izraelio krepšinio apžvalgininkas praneša, kad aukštaūgis nevyksta su komandą į Tel Avivą. Barselonos komanda patikslino, jog žaidėjas nevyks į visas šios savaitės rungtynes.

Aukštaūgis ruošiasi debiutuoti, tačiau „Barcelona“ praneša, kad rytoj žaidėjas dar nerungtyniaus.

Gynėjas neatsistatė po kelio traumos ir negalės žaisti su Berlyno ALBA, kaip praneša Barselonos komanda.

Ispanijos krepšinio apžvalgininkas pranešė, kad žaidėjas nežais šį vakarą dėl traumos. Nebuvo informacijos apie traumos pobūdį, bet buvo pranešama, kad žaidėjui jau yra atliekami tyrimai. Po poros valandų buvo paskelbta, kad žaidėjas bus įtrauktas į šio vakaro rungtynių sudėtį, tačiau po kurio laiko informacija vėl pradėjo plisti kitais kanalais, galiausiai Barselonos komanda patvirtino, kad žaidėjas jaučia diskomfortą kelyje ir nerungtyniaus šį vakarą. Grįžimo terminai aiškės gydymo eigoje.

Barcelona G kaslaimes.eu 2021-03-21 13:36

Barselonos komanda skelbia, jog jaunojo puolėjo nebus trenerio dispozicijoje rytojaus mače. Priežastis kol kas nėra aiški.

Barcelona P kaslaimes.eu 2021-03-18 22:33

Vidurio puolėjas jau treniruojasi su komanda, tačiau kaip praneša Barselonos komanda šiame ture dar nežais.

„Barcelona“ komandoje šią savaitę Ispanijos lygoje nežaidė du pagrindinės sudėties žaidėjai - Nickas Calathesas ir Leo Westermannas, taip pat savo debiutui vis dar ruošiasi Pau Gasolis. Komandos vietinėms pirmenybėms neregistruoja pagrindinių žaidėjų dėl įvairių priežasčių, tai galėtų būti legionierių limitas, noras pailsinti pagrindinius krepšininkus, mikrotraumos, suteikiamos galimybės pasireikšti jauniems žaidėjams, dėl pilnos sudėties(rungtynėms galima registruoti 12 krepšininkų).

Barcelona . kaslaimes.eu 2021-03-16 14:36

Krepšininkas šią savaitę sėkmingai atliko medicininį testą ir jau treniruojasi. Rytojaus mače aukštaūgio dar nebus.

Ispanijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad Ispanas aukštaūgis šį vakarą lieka už dvyliktuko ribos.

Barcelona P kaslaimes.eu 2021-03-05 21:34