Naujienų filtras

Dėl čiurnos traumos nežaidė pastarųjų rungtynių, tačiau šį vakarą jau registruotas mačui.

Puolėjas iškritęs iš rikiuotės jau yra pasveikęs ir pilnai treniruojasi su komanda, tačiau kol kas negauna šanso sužaisti.

Vidurio puolėjas dar negalės padėti savo ekipai rytdienos rungtynėse. Žaidėjas dar turės įsivertinti kokia yra jo būklė po pėdos traumos ir ar jis jau gali treniruotis su komanda, kaip praneša Barselonos sporto žurnalistas.

„Barcelona“ oficialiai pranešė apie sutartį su Pau Gasoliu. Savo profesionalo karjerą šiame klube krepšininkas pradėjo 1998 matais ir žaidė iki 2001 metų vasaros, kai buvo pašauktas trečiuoju šaukimu NBA naujokų biržoje ir už Atlanto iš viso rungtyniavo 18 sezonų. Sezone 2018/19 žaidėjas keliavo per dvi komandas ir bendras sezono vidurkis buvo 3,9 taško, 4,6 atkovoto kamuolio, 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

„Eurohoops“ praneša, kad vidurio puolėjas ir Barselonos komanda yra arti susitarimo dėl sutarties iki sezono pabaigos.

Barcelona . kaslaimes.eu 2021-02-20 17:19

Puolėjas patyrė traumą spalio mėnesį ir iki šiol nėra pasirodęs ant parketo, tačiau jau pradėjo treniruotis su komanda. Šiandien Barselonos ekipa dar nesuteiks žaidėjui minučių.

Kaip paaiškėjo, gynėjas patyrė čiurnos traumą Ispanijos taurės finalo rungtynėse. „BasketNews.lt“ praneša, kad krepšininkas praleis 25-ojo Eurolygos turo mačą.

Barselonos ekipa praneša, kad iki paskutinės minutės nebus aišku ar puolėjas turės galimybę šį vakarą debiutuoti po traumos.

Barselonos komanda praneša, kad gynėjo galimybė žaisti su Kauno „Žalgiriu“ yra po klaustuku. Kol kas nėra aiškus traumos pobūdis.

Barcelona G kaslaimes.eu 2021-02-18 08:36

Krepšininkas praleidęs porą Eurolygos mačų dėl kelio skausmų, pasirodė ant parketo Ispanijos lygos rungtynėse ir žaidė 23 minutes.

Barselonos ekipa praneša, kad puolėjas grįžo prie komandinių treniruočių. Krepšininkas gavo traumą spalio mėnesį, o vėliau gruodį jam buvo atlikta operacija. Penktadienį komanda žais Ispanijos taurės rungtynes su Malagos „Unicaja“ komanda, kol kas nėra aišku ar krepšininkas galės padėti savo komandai šiose rungtynėse.

Barselonos komanda praneša, kad rytojaus mače krepšininkas dar negalės padėti savo komandai dėl vis dar kamuojančios kelio traumos.

Barselonos komanda praneša, kad krepšininkas jaučia kelio skausmus, todėl praleis rytojaus rungtynes prieš „Olympiacos“.

Barcelona G kaslaimes.eu 2021-01-27 16:49

Daug buvo pranešimų apie krepšininko galimą grįžimą, Barselonos komanda iš trylikos žaidėjų nusprendė neregistruoti Leandro Bolmaro, kas reiškia jog B. Davies registruojamas rungtynėms.

Daug buvo pranešimų apie krepšininko galimą grįžimą, Barselonos komanda iš trylikos žaidėjų nusprendė neregistruoti Leandro Bolmaro, kas reiškia jog N. Mirotičius registruojamas rungtynėms.

Dėl blauzdos traumos krepšininkas nerungtyniavo visą mėnesį, šiandien žaidėjas vyksta su komanda į Belgradą.

Ispanijos žiniasklaida praneša, kad krepšininkas šiandien išvyks su komanda į Belgradą, kur rytoj jų laukia susitikimas su vietos „Crvena zvezda“.

Barselonos organizacija paskelbė, kad su krepšininku oficialiai nutraukta sutartis ir žaidėjas tampa laisvuoju agentu. Ispanijos krepšinio apžvalgininkai papildo, kad šį sezoną žaidėjas negalės rungtyniauti ACB lygoje.

Barcelona . kaslaimes.eu 2021-01-19 13:39

Nikola Mirotičius jau praleido 3 Eurolygos turus, dėl asmeninių priežasčių, kaip skelbė Barselonos komanda. Šiandien organizacija pasidalino vaizdo įrašu, kur žaidėjas jau pluša treniruotėse „Palau Blaugrana“ arenoje. Juodkalnietis šį sezoną pirmauja Eurolygoje pagal vidutinį naudingumo balų skaičių per rungtynes, rinkdamas po 23,69 balo per mačą.

Ispanijos lygos rungtynėse kiek negalavęs krepšininkas, šiandien yra sudėtyje ir rungtynes pradeda starto penkete.

Puolėjas toliau negali rungtyniauti dėl asmeninių priežasčių, kaip skelbia Barselonos komanda.

Vidurio puolėjas vis dar gydosi blauzdos traumą ir negalės rungtyniauti dvigubos savaitės rungtynėse, kaip praneša Barselonos organizacija.

Ispanijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad ACB lygos rungtynių metu, žaidėjas tapo nepanašus į save dėl diskomforto kairės kojos šlaunyje.

Barcelona G kaslaimes.eu 2021-01-10 11:00

Barselonos komanda paskelbė žaidėjų, negalėsiančių žaisti šį vakarą, sąrašą. Snaiperio, praleidusio Ispanijos lygos mačą dėl kontakto su užsikrėtusiu COVID-19, nėra šiame sąraše.

Aukštaūgis patyręs blauzdos traumą mače su „Khimki“ negalės žaisti ir rytojaus rungtynių, kaip praneša Barselonos komanda.