Naujienų filtras

Puolėjas prisijungė prie rinktinės ir nežais su Madrido „Real“.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2020-11-25 20:27

CSKA organizacija praneša, kad žaidėjas kol kas dirba individualiai ir negali rungtyniauti.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2020-11-25 20:23

Krepšininkas dėl lygos praleido praeitą Eurolygos savaitę su dviem išvykos rungtynėms.

I. Ukhovas pastarąjį Eurolygos turą praleido dėl nugaros skausmų. VTB Vieningosios lygos rungtynėse su „Parma“ gynėjas žaidė 23 minutes.

Gynėjas dėl lygos nerungtyniavo abiejose šios savaitės Eurolygos rungtynėse. Sekmadienį krepšininkas jau žaidė mače su Permės komanda.

Jaunasis ekipos krepšininkas negalės rungtyniauti šio vakaro rungtynėse dėl nugaros skausmų, kaip praneša Maskvos CSKA.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2020-11-19 21:32

Rungtynes su „Baskonia“ dėl neįvardytos priežasties praleidęs gynėjas, šiandien yra registruotas rungtynėms su „Žalgiriu“.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2020-11-17 20:04

„Eurohoops“ praneša, kad gynėjas po suspendavimo dėl drausmės pažeidimo, šiandien grįš ant parketo.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2020-11-17 11:12

Maskvos CSKA praneša, kad gynėjas dėl lygos neišvyko su komanda į išvykos varžybas.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2020-11-16 22:42

Maskvos CSKA praneša, kad aukštaūgis susirgo ir nevyksta su komandą į dvejas išvykos rungtynes su „Žalgiriu“ ir „Bayern“.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2020-11-16 22:33

Puolėjas rungtyniavo 27 minutes, pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, išprovokavo 5 pražangas. Susitikimą pabaigė su 15 naudingumo balų. Aukštaūgis šį sezoną atkovojo 53 kamuolius ir pakilo į antrą vietą lygoje pagal atkovotus kamuolius.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2020-11-16 14:06

Be M. Jameso likusioje CSKA ekipoje, sužibėjo kitas gynėjas. D. Hilliardas sužaidė 34 minutes(asmeninis rekordas Eurolygoje), pelnė 31 tašką(asmeninis rekordas Eurolygoje), atkovojo vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, išprovokavo 2 pražangas ir aikštelę paliko su 32 naudingumo balais(asmeninis rekordas Eurolygoje).

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2020-11-16 14:02

Graikijos žiniasklaida skelbia, kad gynėjas nebuvo registruotas ketvirtadienio mačui dėl nuobaudos už drausmės pažeidimą. Skelbiama, jog tarp vyriausiojo trenerio ir žaidėjo kilo konfliktas, po pirmadienį pralaimėtų rungtynių „Khimki“ ekipai.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2020-11-13 11:21

Maskvos CSKA praneša, kad šio vakaro mače negalės žaisti M. Jamesas. Priežastis kol kas nėra skelbiama.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2020-11-12 18:21

Maskvos CSKA praneša, kad gynėjas rungtynėse su „Khimki“ susižeidė dešiniosios blauzdos raumenį. Grįžimo terminai aiškės po tarpinių testų rezultatų.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2020-11-11 11:26

Puolėjas vėl buvo rezultatyviausias ir naudingiausias komandoje. Penktadienio rungtynių rodikliai: 15 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 6 išprovokuotos pražangos, 20 naudingumo balų. Viso W. Clyburnas Eurolygoje šį sezoną jau yra pelnęs 126 taškus, bei užima pirmą vietą visoje lygoje.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2020-11-09 14:36

Sekmadienio rungtynėse prieš Krasnojarsko ekipa, žaidėjas rungtyniavo 10 minučių ir pelnė 4 taškus.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2020-11-01 21:15

Puolėjas praleido du Eurolygos mačus dėl kojos traumos, šiandien žaidėjas pasirodė ant parketo rungtynėse prieš Krasnojarsko „Enisey“ ir rungtyniavo 19 minučių, bei pelnė 10 taškų.

CSKA Moscow P Cituojama: Joel Bolomboy #3 Vis dar jaučia kojos raumens skausmus kaslaimes.eu 2020-11-01 21:08

Puolėjas rungtyniavo 25 minutes, pelnė 15 taškų, atkovojo 5 kamuolius bei vieną perėmė, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, taip susirinkdamas 15 naudingumo balų.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2020-11-01 16:53

Gynėjas praleido ant parketo 28 minutes, pelnė 17 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir išprovokavo 3 pražangas. Rungtynes pabaigė su 19 naudingumo balų.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2020-11-01 16:34

Krepšininko tarpiniai testai yra neigiami, tačiau jis dar kurį laiką dirbs individualiai.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2020-10-28 21:38

Krepšininkas praleidęs pastarąjį Eurolygos mačą, negalės žaisti ir rungtynių prieš „Valencia“.

CSKA Moscow P Cituojama: Joel Bolomboy #3 Nežais penktojo turo rungtynių kaslaimes.eu 2020-10-28 21:34

Prieš savaitę po COVID-19 grįžęs prie reabilitacijos po traumos, gynėjas jau išbrauktas iš traumuotų sąrašo ir bus trenerio dispozicijoje.

Žaidėjas rungtyniavo 36 minutes, pelnė 18 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas. Rungtynes baigė su 13 naudingumo balų. Šį sezoną W. Clyburnas Eurolygoje pelnė 96 taškus, bei po 5 turų yra rezultatyviausias ir naudingiausias ekipos žaidėjas.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2020-10-23 00:42

Ant parketo 36 minutes išbuvęs gynėjas pelnė 29 taškus(asmeninis rekordas Eurolygoje), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas. Susumavus visą statistiką gavosi 39 naudingumo balai(asmeninis rekordas Eurolygoje).

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2020-10-23 00:35