Naujienų filtras

Dėl skrandžio problemų pastarąjį Eurolygos mačą praleidęs jaunasis krepšininkas, šiandien jau yra ekipos sudėtyje.

Beveik du mėnesius dėl rankos traumos nerungtyniavęs žaidėjas, nepadės savo komandai ir rytojaus rungtynėse. Puolėjui buvo atlikta operacija ir kol kas jis negali padėti ekipai.

Maskvos CSKA praneša, kad krepšininkas treniruotės metu susižeidė čiurną ir negalės padėti komandai rytojaus rungtynėse.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2021-02-24 23:31

CSKA paskelbė puolėjo interviu, žaidėjas jaučiasi gerai ir yra pasiruošęs rytojaus rungtynėms.

Jaunasis krepšininkas prieš beveik du mėnesius patyrė rankos traumą ir iki šiol nerungtyniavo. Kaip matyti iš CSKA šios dienos nuotraukų, žaidėjas jau treniruojasi su komanda.

Puolėjas po kelio traumos grįžo prie komandinių treniruočių, kaip matyti iš CSKA šios dienos nuotraukų.

Ši sezoną ryškiai žibantis krepšininkas atvyksta į Maskvą. Danas su CSKA sudarė sutartį iki sezono pabaigos.

Vidurio puolėjas atvyko į Rusiją. Tikėtiną, kad žaidėjas jau rungtyniaus 26-ojo Eurolygos turo rungtynėse, kadangi mačas vyks tik vasario 25 dieną, pakankamai laiko pasiruošimui.

CSKA Moscow C kaslaimes.eu 2021-02-14 12:14

Spaudos konferencijoje po rungtynių su „Zenit“, vyriausiasis ekipos treneris pranešė, kad gynėjas grįžta į Rusiją vasario 17 dieną.

Krepšininkas prisijungs prie Rusijos rinktinės atrankai į Europos čempionatą. Rungtynės vyks vasario 19 ir 21 dienomis.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2021-02-14 12:08

Aukštaūgis padės Rusijos rinktinei atrankoje į Europos čempionatą, rungtynės vyks vasario 19 ir 21 dienomis.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2021-02-14 12:06

Kaip praneša CSKA, žaidėjas jau pasirodys šios dienos rungtynėse su „Zenit“.

Maskvos CSKA praneša, kad krepšininkas dėl skrandžio problemų praleis šiandienos rungtynes su „Zenit“.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2021-02-13 11:15

Maskvos CSKA praneša, kad puolėjas pradėjo treniruotis su komanda. Žaidėjo galimybė rungtyniauti šios dienos mače su „Zenit“ - paaiškės prieš rungtynes.

15min.lt krepšinio žurnalistas Donatas Urbonas praneša, kad CSKA pasirašys Danijos rinktinės gynėją Gabrielą Lundbergą. Šį sezoną krepšininkas atstovauja „Zielona Gora“ komandai ir VTB Vieningoje lygoje pelno po 20,4 taško, 3,8 atkovoto kamuolio ir 5,4 rezultatyvaus perdavimo.

CSKA Moscow . kaslaimes.eu 2021-02-11 14:17

Maskvos CSKA praneša, kad vidurio puolėjas iki sezono pabaigos vilkės komandos marškinėlius.

CSKA ekipa praneša, kad gynėjo šeimoje įvyko dar viena netektis ir krepšininkas išvyksta į JAV. Gynėjas turės praleisti artėjančius CSKA mačus. Dėl niuansų su COVID-19, po sugrįžimo amerikietis, tikėtina, turės leisti laiką saviizoliacijoje.

Iš rikiuotės iškritusiam N. Milutinovui Atėnuose sėkmingai atlikta peties operacija ir žaidėjas pradėjo reabilitacijos procesą, kaip praneša Graikijos žiniasklaida. Tuo tarpu Maskvos CSKA į jo vietą turi naują kandidatą, tai praėjusį sezoną „Baskonia“ gretose rungtyniavęs Michealas Ericas. Šį sezoną krepšininkas žaidžia Ankaros „Türk Telekom“ komandoje, bei Turkijos lygoje vidutiniškai renka po 11 taškų, 6,2 atkovoto kamuolio ir po vieną blokuotą metimą. Kaip tvirtina įtakingas Ispanijos krepšinio apžvalgininkas, susitarimas tarp visų pusių jau beveik pasiektas.

Vidurio puolėjas patyręs traumą VTB lygoje ir nebaigęs rungtynių, šiandien yra pasiruošęs žaisti ir mačą pradeda starto penkete.

Puolėjas sausio pradžioj patyrė rankos traumą ir vis dar negali padėti savo ekipai, kaip praneša Maskvos CSKA.

Krepšininkas dar nepadės savo komandai 24-ojo turo rungtynėse, dėl tos pačios čiurnos traumos, dėl kurias nerungtyniauja jau šešias savaites.

Rusijos sporto apžvalgininkas praneša, kad T. Šengelia dėl kelio traumos neišvyko su komanda į Valensiją. Ekipa turi 11 žaidėjų įskaitant jaunius iš antros ekipos. CSKA praneša, kad žaidėjas patyrė kelio traumą ketvirtajame kėlinyje rungtynėse su „Zielona Gora“ ir po papildomų tyrimų paaiškėjo, jog krepšininkas turės praleisti keletą artimiausių mačų. Tikslus grįžimo terminas aiškės po tarpinių tyrimų.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2021-02-03 20:55

Vyriausias ekipos treneris po spaudos konferencijos pranešė, kad aukštaūgis pirmadienio rungtynėse gavo traumą. Kol kas nėra aiškus traumos rimtumas ir ar galės krepšininkas rungtyniauti 24-ojo Eurolygos turo rungtynėse prieš Valensijos komandą.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2021-02-03 12:48

Dvigubą Eurolygos savaitę dėl nesutarimų ekipos viduje, praleidęs gynėjas - pasirodė ant parketo. Verta paminėti, kad VTB Vieningosios lygos mačą prieš „Zelona Gora“ krepšininkas pradėjo nuo atsarginių suolo.

CSKA Moscow G Mike James #5 Lieka CSKA komandoje kaslaimes.eu 2021-02-01 20:34

Europos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad aukštaūgis gavo peties trumą mače su Miuncheno „Bayern“ ir iškrito iš rikiuotės, tikėtina, kad iki sezono pabaigos. CSKA ieško pastiprinimo laisvųjų agentų rinkoje. Vienas iš pagrindinių kandidatų yra Ekpe Udoh, kuris anksčiau tapo Eurolygos čempionu su Stambulo „Fenerbahce“ komanda. CSKA organizacija oficialiai pranešė, jog žaidėjas patyrė peties sąnario traumą, jam prireiks operacijos, po kurios reabilitacija truk iki sezono pabaigos.

CSKA Moscow C kaslaimes.eu 2021-01-30 20:47