Naujienų filtras

Maskvos CSKA paskelbė vaizdo įrašą iš žaidėjo treniruotės aikštelėje.

Puolėjas yra registruotas šio vakaro mačui ir susitikimą pradės starto penkete.

CSKA ir amerikietis gynėjas susitarė dėl laisvojo agento statuso likusiai sezono daliai, tam, kad jis galėtų sudaryti sutartį su NBA komanda (įvairių Europos apžvalgininkų žiniomis su Bruklino „Nets“). Pasibaigus šiam sezonui, krepšininkas vėl taps Maskvos CSKA žaidėju.

Maskvos CSKA skelbia, kad puolėjas tik neseniai prisijungė prie komandinių treniruočių. Informaciją apie krepšininką atnaujinsime prieš rungtynes.

Krepšininkas tęsia traumos gydymą ir negalės padėti savo komandai pirmame atkrintamųjų mače, kaip praneša Maskvos CSKA.

Ispanijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad amerikietis šį sezoną vilkėjęs CSKA marškinėlius, papildys Bruklino „Nets“ gretas.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2021-04-19 12:59

CSKA praneša, kad puolėjas patyręs peties traumą, šį vakarą dar nerungtyniaus.

Paskutinį Eurolygos reguliaraus sezono turą dėl akies traumos praleidęs puolėjas, šiandien jau yra registruotas rungtynėms.

Maskvos CSKA skelbia, kad raiščių traumą vis dar besigydantis puolėjas šį vakarą negalės padėti savo komandai.

CSKA Moscow P Joel Bolomboy #3 Nežais su ASVEL kaslaimes.eu 2021-04-14 08:49

Maskvos CSKA praneša, kad italas gavo peties traumą, dėl kurios turės praleisti keletą artimiausių rungtynių.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2021-04-09 17:10

Maskvos CSKA praneša, kad puolėjas dėl akies traumos praleis šiandienos susitikimą su Vilerbano ASVEL.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2021-04-08 18:44

Prieš dvi savaites dėl raiščių traumos iš rikiuotės iškritęs puolėjas, nepadės ekipai ir rytojaus mače su Liono priemiesčio ekipa, kaip skelbia Maskvos CSKA.

Maskvos CSKA klubo vadovas A. Vatutinas interviu Rusijos laikraščiui teigia, jog Mike'as Jamesas yra puikus krepšininkas, tačiau kilusio konflikto tarp jo ir vyriausiojo trenerio D. Itudžio jau neįmanoma išspręsti.

Krepšininkas praleidęs keletą Eurolygos mačų dėl ligos, rytoj sugrįš ant parketo 32-ojo turo rungtynėse prieš „Zenit“, kaip praneša CSKA komanda.

Savaitgalį VTB Vieningosios lygos rungtynėse vėl kilo konfliktas tarp Miko Jameso ir vyriausiojo ekipos trenerio D. Itoudžio. Maskvos CSKA praneša, kad gynėjas yra suspenduotas ir nežais artimiausių mačų. Kol kas nėra aišku kiek ilgai tai užtruks.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2021-03-29 17:16

Maskvos CSKA praneša, kad aukštaūgis patyrė kairiojo kelio raiščių traumą ir dėl to turės praleisti keletą artimiausių rungtynių. Grįžimo terminai bus tikslinami atsižvelgiant į tarpinių tyrimų rezultatus.

CSKA Moscow P kaslaimes.eu 2021-03-25 17:49

Maskvos CSKA praneša, kad gynėjas vis dar yra traumuotas ir nežais rytojaus rungtynių su „Crvena zvezda“.

Gynėjas praleidęs pastarąją savaitę be krepšinio dėl juosmens traumos, šį vakarą yra ekipos sudėtyje.

Maskvos CSKA praneša, kad gynėjas neišvyko su komanda į Madridą dėl lygos.

CSKA Moscow G kaslaimes.eu 2021-03-18 08:48

Dėl juosmens skausmų žaidėjas nerungtyniavo praeitą savaitę. Šiandien gynėjas išvyko su komanda į Madridą.

CSKA komandoje šią savaitę VTB lygoje nežaidė du pagrindinės sudėties žaidėjai - Darrunas Hilliardas ir Michealas Ericas. Ekipoje šiuo metu taip pat yra du traumuoti krepšininkai. Komandos vietinėms pirmenybėms neregistruoja pagrindinių žaidėjų dėl įvairių priežasčių, tai galėtų būti legionierių limitas, noras pailsinti pagrindinius krepšininkus, mikrotraumos, suteikiamos galimybės pasireikšti jauniems žaidėjams, dėl pilnos sudėties(rungtynėms galima registruoti 12 krepšininkų).

CSKA Moscow . kaslaimes.eu 2021-03-16 15:23

Gynėjas dėl juosmens traumos nesportavo visą savaitgalį, tačiau savaitės pradžioje grįžo prie treniruočių. Kaip ir buvo galima numanyti, šio vakaro rungtynėse gynėjo nebus.

Dublerių ekipos narys, dažnai prisijungiantis prie pagrindinės komandos, kurį laiką buvo traumuotas. Maskvos ekipa praneša, kad žaidėjas išsigydė traumą ir treniruojasi su pirma komanda.

Jaunasis krepšininkas prieš du mėnesius patyrė rankos traumą ir iki šiol nerungtyniavo. Maskvos CSKA praneša, jog žaidėjas jau prisijungė prie ekipos ir visaverčiai treniruojasi su komanda.

Dėl juosmens skausmų žaidėjas negalėjo sportuoti visą savaitgalį, tačiau po papildomų tyrimų žaidėjui buvo suteiktas leidimas grįžti prie treniruočių.