Naujienų filtras

Belgrado organizacija derina detales su Vitorijos „Baskonia“ klubu dėl ispano gynėjo Quino Colomo. Žaidėjas papildė ekipą gruodžio mėnesį ir sužaidė 8 mačus, vėliau susirgo COVID-19 ir nuo to laiko nebuvo pasirodęs aikštelėje.

Crvena zvezda . kaslaimes.eu 2021-05-07 15:38

Graikijos spauda praneša, kad gynėjas susirgęs COVID-19 vasario viduryje, vis dar siekia susigrąžinti sportinę formą. Po koronaviruso žaidėjas mėnesį kentė nuo plaučių uždegimo, o prabėgus dviem mėnesiams po klastingos lygos, krepšininkas vis dar jaučia poveikį sveikatai. Q. Colomas dirba pagal individualią programą ir tikslas sugrįžti per Adrijos lygos atkrintamas.

Crvena zvezda G Quino Colom #55 Nežais penktadienio mače kaslaimes.eu 2021-04-24 13:35

Dvi savaites dėl nugaros traumos nežaidęs australas jau rungtyniauja Adrijos lygoje.

Crvena zvezda C Duop Reath #11 Lieka už aikštės ribų kaslaimes.eu 2021-04-16 15:50

Australas gydosi nugaros traumą ir nepadės komandai 34-ojo Eurolygos turo rungtynėse, praneša „Crvena zvezda“.

Gynėjas praleidęs keletą pastarųjų rungtynių dėl traumos, jau sugrįžo į sudėtį ir bus trenerio dispozicijoje rytojaus mače, skelbia Belgrado ekipa.

Belgrado komanda praneša, kad atlikus tarpinius testus prieš išvyką į Liublianą Adrijos lygos mačui, buvo aptikti 4 nauji teigiami COVID-19 atvejai komandoje. Kol kas nėra tiksliu skaičių, kiek iš jų yra žaidėjai.

Crvena zvezda . kaslaimes.eu 2021-04-02 16:09

Vidurio puolėjas iš Australijos dėl traumos nerungtyniauja jau ilgiau nei savaitę. Serbijos spauda skelbia, kad krepšininkas nežais ir šį vakarą.

Gynėjas dėl traumos jau praleido 32-ojo turo rungtynes, šiandien žaidėjo taip pat nebus sudėtyje.

Crvena zvezda G Corey Walden #2 Nežais su Milano komanda kaslaimes.eu 2021-04-01 21:35

Komandos kapitonas dėl traumos praleido savaitę be krepšinio, šiandien žaidėjas jau yra ekipos sudėtyje.

Australas dėl nugaros traumos nepadės ekipai ir šio vakaro mače, kaip praneša Serbijos spauda.

Serbijos spauda praneša, kad amerikietis praleidžia šio vakaro mačą dėl traumos. Pranešama, kad susižeidimas nėra sunkus.

Crvena zvezda G kaslaimes.eu 2021-03-30 19:42

Pastarąjį Eurolygos turą ir sekmadienio Adrijos lygos mačą dėl neįvardintos traumos praleidęs puolėjas - jau sugrįžo į sudėtį, kaip praneša Serbijos spauda.

Jaunasis Serbijos talentas Belgrado komandoje iš viso praleido septynerius metus. Kovo viduryje pasirodė pirmieji pranešimai, kad žaidėjas ir Belgrado komanda suka skirtingais keliais. „Crvena zvezda“ prezidentas interviu Serbijos žiniasklaidai, kaip vieną pagrindinių išsiskyrimo priežasčių paminėjo spaudimą iš išorės dėl per mažo žaidybinio laiko.

Puolėjo nėra šio vakaro rungtynių sudėtyje, priežastis kol kas nėra aiški. Belgrado ekipa registravo tik 11 žaidėjų.

Crvena zvezda P kaslaimes.eu 2021-03-25 19:03

Maskvos CSKA patvirtino, kad Belgrado komandoje rytoj vėl nebus Ispanijos rinktinės gynėjo. Praeitą savaitę skelbėm, jog krepšininko ateitis šioje komandoje yra po klaustuku.

Crvena zvezda G Quino Colom #55 Nežais penktadienio mače kaslaimes.eu 2021-03-24 20:03

Puolėjas jau pasirodė Adrijos lygos mače ir rungtyniavo 13 minučių. Serbijos žiniasklaida praneša, kad sekmadienio rungtynių metu jautėsi, kad žaidėjas dar nerungtyniauja savo pilnu pajėgumu.

Serbijos žiniasklaida praneša, kad australas patyrė nugaros traumą rungtynėse prieš „Panathinaikos“. Krepšininkas praleido sekmadienio Adrijos lygos mačą ir nevyksta su ekipa į Maskvą.

Crvena zvezda C kaslaimes.eu 2021-03-24 12:38

Graikijos spauda praneša, kad gynėjo šį vakarą nebus Belgrado komandos sudėtyje. Po to kai susirgo koronavirusu, žaidėjas dar nebuvo pasirodęs ant parketo. Graikijos krepšinio apžvalgininkas skelbia, kad vyriausiasis ekipos treneris nėra patenkintas ispano sportine forma, situacija gali išsirutuliuoti iki sutarties nutraukimo.

Vakar dieną buvo pasirodžiusi informacija apie žaidėjo traumą, šiandien Serbijos spauda patikslino, jog krepšininkas buvo patyręs raumens traumą dėl kurios turėjo praleisti Adrijos lygos mačą. Tačiau pagal naujausią informaciją trauma nėra rimta ir krepšininkas rungtyniaus prieš „Panathinaikos“.

Crvena zvezda P Ognjen Dobric #13 Gavo traumą kaslaimes.eu 2021-03-18 14:14

Serbijos spauda praneša, kad dėl sveikatos problemų žaidėjas nevyks su komanda į Atėnus. Platesnės informacijos apie negalavimą ir galimą grįžimo terminą, kol kas nėra.

Crvena zvezda P kaslaimes.eu 2021-03-18 14:09

Graikijos spauda praneša, kad serbas puolėjas yra traumuotas ir kol kas nėra aišku ar galės žaisti penktadienio rungtynes. Apie traumos pobūdį kol kas nėra informacijos.

Crvena zvezda P kaslaimes.eu 2021-03-17 20:58

Belgrado ekipa praneša, kad komandos kapitonas buvo diskvalifikuotas dvejiems Adrijos lygos mačams ir gavo 6000 eurų baudą už techninę pražangą, kurią jis gavo Kovo 8 dieną mače su Splito komanda. Pirmasis mačas jau sužaistas sekmadienį su „Partizan“, o kitos rungtynės vyks šiandien, kur „Crvena zvezda“ susitiks su „Cibona“.

Crvena zvezda P kaslaimes.eu 2021-03-16 15:01

Įvairūs Europos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad jaunasis žaidėjas ir Belgrado organizacija nusprendė pasukti skirtingais keliais. Puolėjas pasirašė pirmąjį kontraktą su „Crvena zvezda“ 2013 metais ir rungtyniavo U20 komandoje, vėliau du kartus buvo skolinamas „FMP“ ekipai. Šį sezoną 22-ejų metų serbas Eurolygoje žaidė trys mačus ir ant parketo praleisdavo po 4,2 minutes, pelnydavo po 1 tašką ir atkovodavo po vieną kamuolį.

Crvena zvezda . kaslaimes.eu 2021-03-13 19:51

Gynėjas yra paskutinis likęs Belgrado ekipos krepšininkas, kuris dar nedebiutavo po koronaviruso.

Puolėjas užregistruotas Eurolygos mačui pirmą kartą po COVID-19.