Naujienų filtras

Gynėjas patekęs į susirgusiųjų COVID-19 gretas, neprisijungs prie savo komandos išvykos rungtynėse į Ispaniją, praneša „Crvena zvezda“.

Kaip praneša „Crvena zvezda“, aukštaūgis iškritęs iš rikiuotės dėl koronaviruso nežais prieš „Baskonia“.

Crvena zvezda C Duop Reath #11 Lieka Belgrade kaslaimes.eu 2021-02-25 17:18

Kurį laiką dėl COVID-19 nerungtyniaujantis gynėjas, dar nepasiruošęs žaisti, praneša „Crvena zvezda“.

Krepšininkas sirgęs COVID-19 vis dar negali prisijungti prie savo ekipos, praneša „Crvena zvezda“.

Krepšininkas dar negrįžo po lygos, kaip praneša Serbijos spauda.

Crvena zvezda C Duop Reath #11 Užsikrėtė COVID-19 kaslaimes.eu 2021-02-22 17:20

Gynėjas vis dar yra sergančiųjų COVID-19 gretose ir nerungtyniaus su „Žalgiriu“, kaip praneša Serbijos spauda.

Gynėjas dar negalės žaisti antradienio rungtynėse, kaip praneša Serbijos spauda.

Crvena zvezda G Langston Hall #1 Serga koronavirusu kaslaimes.eu 2021-02-22 17:16

Koronavirusu sergantis aukštaūgis dar negali padėti savo komandai.

Belgrado „Crvena zvezda“ pranešė, kad gynėjas šį savaitgalį grįžo prie komandinių treniruočių ir padėjo ekipai ruoštis mačui su „Žalgiriu“. Serbijos spauda skelbia, kad žaidėjas išvyks su komanda į Kauną.

Crvena zvezda G Corey Walden #2 Tęsia COVID-19 gydymą kaslaimes.eu 2021-02-22 17:06

Turkijos lygoje rungtyniaujanti „Turk Telekom“ paskelbė sudariusi sutartį su puolėju J. O'Bryantu. Krepšininkas Belgrado „Crvena zvezda“ komandoje žaidė nuo spalio pabaigos ir Eurolygoje sužaidė 16 mačų. Prieš kurį laiką į komandą atvyko naujasis vyriausiasis treneris Dejanas Radonjičius su kuriuo amerikiečiui nepavyko rasti bendros kalbos ir prieš savaitę jis pareikalavo sutarties nutraukimo.

Jau praėjo 14 dienų terminas nuo tada kai buvo paskelbta apie pirmųjų žaidėjų susirgimą, tačiau L. Nnoko vis dar gydosi ir negalės padėti savo komandai rytojaus mače.

Jau praėjo 14 dienų terminas nuo tada kai buvo paskelbta apie pirmųjų žaidėjų susirgimą, tačiau C. Waldenas vis dar gydosi ir negalės padėti savo komandai rytojaus mače.

„Eurohoops“ praneša, kad aukštaūgis pareikalavo Belgrado ekipos nutraukti sutartį. Kol šis klausimas nebus išspręstas, žaidėjas nebus komandos dalimi ir net neprivalės dalyvauti ekipos treniruotėse. Grįžti į sudėtį krepšininkas galės tik tuomet, jei nuspręstu likti su Belgrado komanda. Šio sezono amerikiečio statistika Eurolygoje 11,3 taško, 5,2 atkovoto kamuolio ir 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

Sausio pabaigoje dėl drausmės pažeidimų, krepšininkas buvo suspenduotas dešimčiai dienų. Vakar dienos Serbijos taurės mače, žaidėjas jau rungtyniavo.

Serbijos taurės rungtynėse po ilgos pertraukos ant parketo pasirodė Marko Simonavičius. Puolėjas vakar dienos mače žaidė 25 minutes.

Prieš rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ Belgrado ekipą pakirto koronavirusas ir vienintelis krepšininkas prieš tai praleidęs Adrijos lygos mačą buvo Corey Waldenas, šiandien „Crvena zvezda“ patvirtino, jog krepšininkas yra susirgęs COVID-19.

„Crvena zdezda“ pranešė apie naujus COVID-19 atvejus. Iš viso komandoje šiuo metu serga 5 žaidėjai ir 5 personalo nariai. Prie anksčiau paskelbtų Corey Waldeno, Landry Nnoko, Quino Colomo ir Langstono Hallo prisideda ir Duopas Reathas.

Crvena zvezda C kaslaimes.eu 2021-02-10 16:42

„Crvena zdezda“ pranešė apie naujus COVID-19 atvejus. Iš viso komandoje šiuo metu serga 5 žaidėjai ir 5 personalo nariai. Prie anksčiau paskelbtų Corey Waldeno, Landry Nnoko ir Quino Colomo prisideda ir Langstonas Hallas.

Crvena zvezda G kaslaimes.eu 2021-02-10 16:39

„Crvena zdezda“ pranešė apie naujus COVID-19 atvejus. Iš viso komandoje šiuo metu serga 5 žaidėjai ir 5 personalo nariai. Prie anksčiau paskelbtų Corey Waldeno ir Landry Nnoko prisideda ir Quino Colomas.

Crvena zvezda G kaslaimes.eu 2021-02-10 16:35

Belgrado ekipa jau trečią kartą šią savaitę praneša apie naujus COVID-19 atvejus. Skelbiama, jog visi susirgusieji yra pagrindinės komandos ir personalo nariai. Tikslus bendras susirgusiųjų skaičius ir tapatybės - neatskleidžiamos.

Belgrado ekipa savaitės pradžioje pranešė, kad keturi ekipos nariai iš kurių du yra žaidėjai, užsikrėtė koronavirusu. Šiandien komanda skelbia apie naujus COVID-19 atvejus. Tikslus užsikrėtusiųjų skaičius kol kas nėra aiškus, kaip ir nėra aišku ar tai yra žaidėjai.

Kaip skelbia apie Adrijos lygą rašantis „Twitter“ vartotojas, antrasis užsikrėtęs žaidėjas yra Landry Nnoko. Kaip buvo pranešama anksčiau, Corey Waldenas praleidęs pirmadienio Adrijos lygos mačą yra pirmasis COVID-19 atvejis. 2020.02.10 Belgrado komanda patvirtino, kad žaidėjas serga COVID-19.

Serbijos žiniasklaida praneša, kad neoficialiomis duomenimis, ekipoje užfiksuoti keturi COVID-19 atvejai. Du iš jų yra žaidėjai. Pirmadienio Adrijos lygos rungtynėse, dėl kol kas neaiškios priežasties, nerungtyniavo Corey Waldenas. Belgrado ekipa patvirtino, kad komandoje užfiksuoti keturi teigiami COVID-19 atvejai ir paprašė rungtynių su „Žalgiriu“ atidėjimo. Šios savaitės mačas neįvyks.

Crvena zvezda . kaslaimes.eu 2021-02-02 15:20

Serbijos žiniasklaida praneša, kad puolėjas vis dar negali rungtyniauti ir nepadės savo ekipai 23-ojo turo rungtynėse.

„Sportando“ praneša, kad puolėjas rungtynių su „Anadolu Efes“ metu ginčijosi su vyriausiuoju treneriu ir buvo išsiustas į rūbinę. „Crvena zvezda“ suspendavo žaidėją dešimčiai dienų ir krepšininkas praleis šio vakaro rungtynes su „LDLC Asvel“.

Crvena zvezda . kaslaimes.eu 2021-01-29 17:10