Naujienų filtras

Miuncheno komanda praneša, kad krepšininkas nerungtyniaus keletą savaičių, tai reiškia, kad žaidėjas tikrai praleis seriją su Milano komanda.

Italijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad traumą patyręs „Bayern“ gynėjas, veikiausiai jau nežais šį sezoną. Įtariama, kad žaidėjas patyrė pado fascijos traumą. Prognozuojamas gydymo terminas apie du mėnesius.

Žaidėjas antrajame rungtynių kėlinyje susiėmė už dešinės kojos ir krito ant žemės, trauma patirta be kontakto su varžovu. Išgabentas iš aikštės ekipos personalo pagalba. Miuncheno komanda skelbia, kad žaidėjas patyrė pėdos sausgyslės traumą.

Bayern Munich G kaslaimes.eu 2021-04-20 22:24

Miuncheno „Bayern“ ekipa šiandien už aikštės ribų palieka D. Kramerį, kuris negalės rungtyniauti dėl pilnos sudėties.

Bayern Munich G kaslaimes.eu 2021-04-20 21:29

Dėl kaklo traumos paskutines Vokietijos lygos rungtynes praleidęs puolėjas, šį vakarą yra registruotas mačui.

Miuncheno „Bayern“ praneša, kad žaidėjas nerungtyniavo praėjusiame Vokietijos lygos ture dėl kaklo traumos. Kol kas nėra aišku kiek rimta buvo trauma, todėl žaidėjo statusas bus atnaujintas prieš rungtynes.

Bayern Munich P kaslaimes.eu 2021-04-19 00:07

Gynėjas dėl traumos turėjo praleisti pirmąjį dvigubos savaitės mačą, tačiau šiandien krepšininkas jau yra registruotas rungtynėms su Kauno „Žalgiriu“.

Miuncheno ekipa praneša, kad gynėjas dėl traumos nežais šio vakaro rungtynėse. Kol kas nėra tikslinama kokio pobūdžio yra trauma ir kiek gynėjas negalės žaisti.

Bayern Munich G kaslaimes.eu 2021-03-30 21:43

Praeitas Eurolygos rungtynes dėl nugaros traumos praleidęs puolėjas, registruotas 32-ojo turo mačui su „Fenerbahce“.

Miuncheno „Bayern“ skelbia, jog puolėjas dėl nugaros traumos turės praleisti šio vakaro susitikimą su Valensijos komanda.

Bayern Munich P kaslaimes.eu 2021-03-25 21:35

„Bayern“ komandoje antradienį Vokietijos lygoje nežaidė try pagrindinės sudėties žaidėjai - Wade'as Baldwinas, Vladimiras Lučičius ir Jalenas Reynoldsas. Ekipoje šiuo metu taip pat yra vienas traumuotas krepšininkas. Komandos vietinėms pirmenybėms neregistruoja pagrindinių žaidėjų dėl įvairių priežasčių, tai galėtų būti legionierių limitas, noras pailsinti pagrindinius krepšininkus, mikrotraumos, suteikiamos galimybės pasireikšti jauniems žaidėjams, dėl pilnos sudėties(rungtynėms galima registruoti 12 krepšininkų).

Bayern Munich . kaslaimes.eu 2021-03-17 12:19

Puolėjas dėl traumos turejo praleisti pastarąjį Eurolygos turą. Šio vakaro Vokietijos lygos rungtynėse krepšininkas yra ekipos sudėtyje ir mačą pradeda starto penketą.

Puolėjas išsigydė traumą ir pasiruošęs šio vakaro mačui.

Aukštaūgis gavo traumą Vokietijos lygos mače ir nepadės savo komandai šį vakarą.

Sekmadienio mače aukštaūgis patyrė kaklo traumą ir nepadės ekipai rytojaus BBL lygos rungtynėse. Kol kas lieka neaišku ar žaidėjas rungtyniaus artimiausiame Eurolygos susitikime.

Bayern Munich C kaslaimes.eu 2021-03-08 19:40

Miuncheno ekipa praneša, kad puolėjas sekmadienio rungtynėse, dėl raumenų traumos, sužaidė tik 5 minutes. Krepšininkas nepadės savo komandai rytojaus BBL lygos mače ir kol kas lieka neaišku ar padės artimiausiose Eurolygos rungtynėse.

Bayern Munich P kaslaimes.eu 2021-03-08 19:32

Vidurio puolėjas susižeidęs Vokietijos lygos rungtynėse yra registruotas šio vakaro mačui.

Vidurio puolėjas sekmadienio mače su „Wurzburg“ gavo traumą ir rungtyniavo tik 12 minučių. Nėra tiksliai skelbiamas traumos pobūdis, tačiau žaidėjas išvyko su komanda į Belgradą ir tikėtina, kad rungtyniaus.

Bayern Munich C kaslaimes.eu 2021-03-01 16:21

Gruodžio pabaigoje krepšininkas gavo raumens traumą ir iki šiandienos nebuvo pasirodęs ant parketo. Šio vakaro Vokietijos lygos rungtynėse gynėjas ant parketo praleido 14 minučių.

Bayern Munich G Robin Amaize #15 Vis dar traumotas kaslaimes.eu 2021-02-28 18:08

Gynėjo nėra sudėtyje ir šį vakarą.

Bosnis, neseniai sugrįžęs po mėnesio pertraukos dėl raumens traumos, vėl iškrito iš rikiuotės dėl kelio problemų. Žaidėjas nerungtyniaus dvi savaites, kaip praneša „Bayern“ ekipa.

Miuncheno „Bayern“ pranešė apie sutartį su Davidu Krameriu. Vokietis gynėjas profesionalo karjerą pradėjo 2013 metais, o sezone 2014/15 jau rungtyniavo Vokietijos pagrindinėje lygoje „Ratiopharm Ulm“ komandoje. Sezone 2019/20 persikėlė už Atlanto ir žaidė G-lygos Šiaurės Arizonos „Suns“ komandoje, o šį tarpsezonį sudarė kontraktą su Ostino „Spurs“, tačiau nesužaidė nei vieno mačo ir buvo atleistas. Geriausias metais „Ratiopharm Ulm“ komandoje, Europos taurėje rinko po 6,4 taško ir 1,8 atkovoto kamuolio per 14 žaidimo minučių.

Bayern Munich G kaslaimes.eu 2021-02-23 14:03

Tik sausio pabaigoje po mėnesio pertraukos grįžęs krepšininkas, šiandien vėl neregistruotas mačui.

Bayern Munich G Nihad Dedovic #14 Grįžta po traumos kaslaimes.eu 2021-02-19 22:09

Vokietijos spauda vakar pranešė apie tai jog žaidėjas vis dar gydosi traumą ir neišvyko su komanda į Prancūziją, tačiau krepšininkas yra ekipos sudėtyje šio vakaro rungtynėse. Gynėjas registruotas mačui pirmą kartą nuo gruodžio mėnesio.

Ilgą laiką dėl raumenų traumos nerungtyniavęs krepšininkas, šiandien taip pat lieka už aikštės ribų.

Bayern Munich G Robin Amaize #15 Vis dar yra traumuotas kaslaimes.eu 2021-02-19 21:43