Naujienų filtras

Gynėjo nėra sudėtyje ir šį vakarą.

Bosnis, neseniai sugrįžęs po mėnesio pertraukos dėl raumens traumos, vėl iškrito iš rikiuotės dėl kelio problemų. Žaidėjas nerungtyniaus dvi savaites, kaip praneša „Bayern“ ekipa.

Miuncheno „Bayern“ pranešė apie sutartį su Davidu Krameriu. Vokietis gynėjas profesionalo karjerą pradėjo 2013 metais, o sezone 2014/15 jau rungtyniavo Vokietijos pagrindinėje lygoje „Ratiopharm Ulm“ komandoje. Sezone 2019/20 persikėlė už Atlanto ir žaidė G-lygos Šiaurės Arizonos „Suns“ komandoje, o šį tarpsezonį sudarė kontraktą su Ostino „Spurs“, tačiau nesužaidė nei vieno mačo ir buvo atleistas. Geriausias metais „Ratiopharm Ulm“ komandoje, Europos taurėje rinko po 6,4 taško ir 1,8 atkovoto kamuolio per 14 žaidimo minučių.

Bayern Munich G kaslaimes.eu 2021-02-23 14:03

Tik sausio pabaigoje po mėnesio pertraukos grįžęs krepšininkas, šiandien vėl neregistruotas mačui.

Bayern Munich G Nihad Dedovic #14 Grįžta po traumos kaslaimes.eu 2021-02-19 22:09

Vokietijos spauda vakar pranešė apie tai jog žaidėjas vis dar gydosi traumą ir neišvyko su komanda į Prancūziją, tačiau krepšininkas yra ekipos sudėtyje šio vakaro rungtynėse. Gynėjas registruotas mačui pirmą kartą nuo gruodžio mėnesio.

Ilgą laiką dėl raumenų traumos nerungtyniavęs krepšininkas, šiandien taip pat lieka už aikštės ribų.

Bayern Munich G Robin Amaize #15 Vis dar yra traumuotas kaslaimes.eu 2021-02-19 21:43

Gynėjas gruodžio pabaigoje iškrito iš rikiuotės dėl raumens problemų ir iki šiol negali rungtyniauti. Krepšininkas yra vienintelis ekipos žaidėjas neišvykęs į Prancūziją.

Pastarajame Eurolygos ture traumą gavęs krepšininkas, vakar dienos Vokietijos lygos rungtynėse jau pasirodė ant parketo ir rungtyniavo 27 minutes.

„Bayern“ jaunasis krepšininkas būtų pravertęs savo komandai šiuo traumų laikotarpiu, tačiau pats kentėjo nuo čiurnos skausmų. Vakar Vokietijos lygos rungtynėse žaidėjas jau pasirodė ant parketo ir rungtyniavo 4 minutes.

Bayern Munich P kaslaimes.eu 2021-02-13 10:57

Krepšininkas praėjusiame Eurolygos ture gavo kojos traumą ir negalėjo padėti savo komandai sekmadienio Vokietijos lygos rungtynėse. Kol kas nėra tiksliai aišku kiek užtruks žaidėjo gydymas, kaip praneša Vokietijos spauda.

Bayern Munich G kaslaimes.eu 2021-02-08 12:59

Jau kurį laiką dėl raumenų traumos nerungtyniaujantis krepšininkas, nepasirodys ant parketo ir šio vakaro rungtynėse.

Gynėjas vis dar yra traumuotas ir negalės padėti savo komandai, kaip praneša Miuncheno komanda.

Puolėjas nebaigė praėjusio Eurolygos turo rungtynių prieš Maskvos CSKA dėl šlaunies traumos. Šiandien krepšininkas jau rungtyniauja Vokietijos lygos mače.

Gynėjas negalėjo padėti savo komandai praėjusiame mače dėl kojos piršto traumos, šiandien krepšininkas jau žaidžia BBL lygos rungtynėse.

Bayern Munich G Wade Baldwin IV #2 Treniruojasi su ekipa kaslaimes.eu 2021-02-03 21:53

Žaidėjas dėl atsinaujinančios nugaros traumos praleido pastarąją Eurolygos dvigubą savaitę. Šiandien puolėjas jau yra ekipos sudėtyje Vokietijos lygos rungtynėms ir mačą pradeda starto penkete.

Vienas komandos lyderių turėjo praleisti pastarąsias Vokietijos lygos rungtynes dėl kojos piršto problemų. Šiandien „Bayern“ pranešė, kad žaidėjas atliko didžiąją dalį komandinės treniruotės. Sprendimas dėl jo galimybės žaisti bus priimtas artimiausiu metu. Rytoj komanda žais Vokietijos lygos rungtynėse.

Rungtynėse prieš Maskvos CSKA krepšininkas patyrė šlaunies traumą ir nebaigė mačo. Šiandien Miuncheno komanda praneša, kad žaidėjas atliko didžiąją dalį komandinės treniruotės. Sprendimas dėl jo galimybės žaisti bus priimtas artimiausiu metu. Rytoj komanda žais Vokietijos lygos rungtynėse.

Puolėjas praleidęs dvigubą Eurolygos savaitę dėl nugros traumos, jau grįžo prie treniruočių, kaip praneša „Bayern“ komanda. Sprendimas dėl jo galimybės žaisti bus priimtas artimiausiu metu. Rytoj komanda žais Vokietijos lygos rungtynes.

„Bayern“ ekipos vienas lyderių neregistruotas šio vakaro mačui. Organizacija nurodė, kad priežastis yra trauma. Kol kas nėra aišku koks yra traumos pobūdis ir koks jos rimtumas.

Bayern Munich G kaslaimes.eu 2021-01-31 19:31

Krepšininkas dėl raumens traumos nerungtyniavo beveik visą mėnesį. Šiandien žaidėjas yra komandos sudėtyje Vokietijos lygos rungtynėse su Krailsheimo „HAKRO Merlins“ komanda.

Vokietijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad žaidėjas negali tęsti rungtynių dėl šlaunies skausmų.

Bayern Munich P kaslaimes.eu 2021-01-29 20:27

Sausio pradžioje raumenų traumą gavęs slovėnas negalės žaisti šios savaitės Eurolygos rungtynių.

Porą savaičių traumą besigydantis krepšininkas negalės žaisti ir artimiausių mačų, kaip praneša Vokietijos krepšinio apžvalgininkas.

Bayern Munich G Robin Amaize #15 Vis dar gydosi traumą kaslaimes.eu 2021-01-25 15:14

Bosnis nerungtyniaujantis jau keltą savaičių, praleis ir artėjančios dvigubos savaitės mačus, kaip praneša Vokietijos krepšinio apžvalgininkas.

Bayern Munich G Nihad Dedovic #14 Vis dar gydosi traumą kaslaimes.eu 2021-01-25 15:12

Miuncheno ekipa praneša, kad išvykos rungtynėse prieš Maskvos srities „Khimki“ komanda vėl turės verstis be V. Lučičiaus kuris kenčia nuo nugaros traumos. Puolėjas nerungtyniaus ir penktadienio mače prieš Maskvos CSKA.