Naujienų filtras

Stambulo komanda pranešė, kad sutartis su vyriausiuoju treneriu Erginu Atmanu pratęsta dar dviems sezonams. Specialistas šią savaitę antrą kartą išvedė ekipą į Eurolygos finalo ketvertą.

Anadolu Efes . kaslaimes.eu 2021-05-06 17:55

Gynėjas patyrė traumą praeitame mače, tačiau šį vakarą yra rungtynių sudėtyje ir mačą pradeda starto penkete.

Gynėjas su komandos personalo pagalba paliko aikštę po to kai susižeidė kelį ketvirtajame rungtynių kėlinyje.

Anadolu Efes G kaslaimes.eu 2021-04-20 21:37

Gynėjas neregistruotas šio vakaro mačui, priežastis kol kas nėra aiški.

Anadolu Efes G kaslaimes.eu 2021-04-20 19:48

Paskutinį Eurolygos reguliaraus sezono mačą dėl neįvardintos priežasties praleidęs puolėjas, šiandien yra registruotas susitikimui.

Italijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad puolėjas šiandien negalės padėti savo komandai.

Eurolyga skelbia, kad „Anadolu Efes“ senbuvis gali praleisti artėjančias paskutines reguliaraus sezono rungtynes.

Anadolu Efes P kaslaimes.eu 2021-04-08 14:24

Komandos vietinėms pirmenybėms neregistruoja pagrindinių krepšininkų dėl įvairių priežasčių, tai galėtų būti legionierių limitas, noras pailsinti pagrindinius žaidėjus, mikrotraumos, suteikiamos galimybės pasireikšti jauniems žaidėjams. „Anadolu Efes“ komandoje šią savaitę Turkijos lygoje nežaidė keturi pagrindinės sudėties krepšininkai - Krunoslavas Simonas, Chrisas Singletonas, Bryantas Dunstonas. Neseniai ekipą papildęs jaunasis Džananas Musa irgi nebuvo registruotas.

Anadolu Efes . kaslaimes.eu 2021-03-16 13:30

Turkijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad gynėjas bus šio vakaro rungtynių sudėtyje. Mačo eigoje bus aišku, kiek laiko krepšininkas gaus pasireikšti.

Žaidėjas paliko aikštelę trečiajame kėlinyje ir iškeliavo į rūbinę. Ant parketo krepšininkas daugiau nesugrįžo. Kol kas nėra detalesnės informacijos apie traumos pobūdį ir galimą grįžimo terminą.

Anadolu Efes G kaslaimes.eu 2021-03-08 18:44

Neseniai Turkijos klubą papildęs, iš NBA lygos sugrįžęs Bosnijos talentas, vėl liko už dvyliktuko ribų.

Anadolu Efes G Dzanan Musa #13 Nepateko į dvyliktuką kaslaimes.eu 2021-03-02 19:33

Jaunasis bosnis šį vakarą lieka už aikštės ribų.

Anadolu Efes G kaslaimes.eu 2021-02-26 19:50

Gruodžio 17 dieną, rungtynėse su Milano „Olimpia“, puolėjas dėl galvos odos edemos, aikštelėje išbuvo tik vieną minutę. Iki šiol žaidėjas nėra pasirodęs ant parketo. Šiandien krepšininkas pagaliau yra komandos sudėtyje, kaip praneša Turkijos žiniasklaida.

Sausio pradžioje kojos traumą gavęs puolėjas, pirmą kartą pasirodė ant parketo po mėnesio pertraukos. Turkijos lygos rungtynėse prieš Stambulo „Buyukcekmece“ žaidėjas ant parketo praleido 8 minutes.

Sausio 10 dieną žaidėjas pasitempė koją Turkijos lygos rungtynėse ir nuo tada dar nebuvo pasirodęs ant parketo. Šiandien turko taip pat nėra sudėtyje.

Anadolu Efes P Tolga Gecim #8 Lieka už aikštės ribų kaslaimes.eu 2021-02-04 21:53

Dėl galvos odos edemos, vidurio puolėjas nerungtyniavo beveik du mėnesius. Turkijos spauda praneša, kad žaidėjas nepasirodys ant parketo ir šį vakarą.

Sekmadienį Turkijos lygos mače gynėjas gavo traumą ir ant parketo praleido tik 3 minutes. Šį vakarą žaidėjas pasiruošęs rungtyniauti.

Amerikietis gynėjas šio vakaro Turkijos lygos rungtynėse sužaidė tik 3 minutes. Krepšininkas patyrė traumą ir rytoj jam bus atlikti tyrimai, kaip pranešė vyriausiasis ekipos treneris interviu Turkijos žiniasklaidai.

Anadolu Efes G kaslaimes.eu 2021-01-31 21:08

Žaidėjas praleido keletą Eurolygos turų dėl traumos, tačiau šiandien yra sudėtyje rungtynėms prieš „Zenit“.

Žaidėjas pasiruošęs debiutui šį vakarą.

Turkijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad žaidėjas gali debiutuoti jau šio vakaro mače.

Sekmadienio Turkijos lygos rungtynes gynėjas praleido dėl kelio skausmų. Šiandien žaidėjas jau buvo komandos sudėtyje kitose Turkijos lygos rungtynėse ir ant parketo praleido 12 minučių.

Anadolu Efes G Shane Larkin #0 Jaučia kelio skausmus kaslaimes.eu 2021-01-19 19:44

Po Turkijos lygos rungtynių vyriausiasis ekipos treneris spaudos konferencijoje pranešė, kad dėl kelio skausmų S. Larkinas nesitreniravo dvi dienas ir po 3-ejų žaidimo minučių šiandienos rungtynėse, buvo išimtas iš žaidimo. Nėra aišku ar žaidėjas galės žaisti artėjančiose rungtynėse.

Anadolu Efes G kaslaimes.eu 2021-01-17 16:55

Krepšininkas dėl kojos traumos praleidžia ir antrąsias dvigubos savaitės rungtynes.

Dėl juosmens traumos iš rikiuotės iškritęs kroatas, šiandien taip pat nepadėti savo ekipai.