Naujienų filtras

Jaunasis bosnis šį vakarą lieka už aikštės ribų.

Anadolu Efes G kaslaimes.eu 2021-02-26 19:50

Gruodžio 17 dieną, rungtynėse su Milano „Olimpia“, puolėjas dėl galvos odos edemos, aikštelėje išbuvo tik vieną minutę. Iki šiol žaidėjas nėra pasirodęs ant parketo. Šiandien krepšininkas pagaliau yra komandos sudėtyje, kaip praneša Turkijos žiniasklaida.

Sausio pradžioje kojos traumą gavęs puolėjas, pirmą kartą pasirodė ant parketo po mėnesio pertraukos. Turkijos lygos rungtynėse prieš Stambulo „Buyukcekmece“ žaidėjas ant parketo praleido 8 minutes.

Sausio 10 dieną žaidėjas pasitempė koją Turkijos lygos rungtynėse ir nuo tada dar nebuvo pasirodęs ant parketo. Šiandien turko taip pat nėra sudėtyje.

Anadolu Efes P Tolga Gecim #8 Lieka už aikštės ribų kaslaimes.eu 2021-02-04 21:53

Dėl galvos odos edemos, vidurio puolėjas nerungtyniavo beveik du mėnesius. Turkijos spauda praneša, kad žaidėjas nepasirodys ant parketo ir šį vakarą.

Sekmadienį Turkijos lygos mače gynėjas gavo traumą ir ant parketo praleido tik 3 minutes. Šį vakarą žaidėjas pasiruošęs rungtyniauti.

Amerikietis gynėjas šio vakaro Turkijos lygos rungtynėse sužaidė tik 3 minutes. Krepšininkas patyrė traumą ir rytoj jam bus atlikti tyrimai, kaip pranešė vyriausiasis ekipos treneris interviu Turkijos žiniasklaidai.

Anadolu Efes G kaslaimes.eu 2021-01-31 21:08

Žaidėjas praleido keletą Eurolygos turų dėl traumos, tačiau šiandien yra sudėtyje rungtynėms prieš „Zenit“.

Žaidėjas pasiruošęs debiutui šį vakarą.

Turkijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad žaidėjas gali debiutuoti jau šio vakaro mače.

Sekmadienio Turkijos lygos rungtynes gynėjas praleido dėl kelio skausmų. Šiandien žaidėjas jau buvo komandos sudėtyje kitose Turkijos lygos rungtynėse ir ant parketo praleido 12 minučių.

Anadolu Efes G Shane Larkin #0 Jaučia kelio skausmus kaslaimes.eu 2021-01-19 19:44

Po Turkijos lygos rungtynių vyriausiasis ekipos treneris spaudos konferencijoje pranešė, kad dėl kelio skausmų S. Larkinas nesitreniravo dvi dienas ir po 3-ejų žaidimo minučių šiandienos rungtynėse, buvo išimtas iš žaidimo. Nėra aišku ar žaidėjas galės žaisti artėjančiose rungtynėse.

Anadolu Efes G kaslaimes.eu 2021-01-17 16:55

Krepšininkas dėl kojos traumos praleidžia ir antrąsias dvigubos savaitės rungtynes.

Dėl juosmens traumos iš rikiuotės iškritęs kroatas, šiandien taip pat nepadėti savo ekipai.

Stambulo ekipa praneša, kad pasirašė sutartį su gynėjų iš Bosnijos ir Hercegovinos iki 2023 metų vasaros. Praeitą sezoną Bruklino „Nets“ sudėtyje žaidėjas demonstravo 4,8 taškų, 2,2 atkovotų kamuolių ir 1,1 rezultatyvių perdavimų vidurkius.

Neseniai iš Bruklino „Nets“ atleistas gynėjas grįžta į Europą. Kaip praneša Italijos krepšinio apžvalgininkas, Bosnių krepšininko siekia Stambulo „Anadolu Efes“.

Anadolu Efes . kaslaimes.eu 2021-01-13 15:16

Dėl kojos traumos, krepšininkas praleidžia šiandienos varžybas.

Puolėjas dėl juosmens traumos, negalės žaisti šio vakaro mače.

„Anadolu Efes“ vyriausiasis treneris E. Atamanas praneša, kad Tolga Gecimas Turkijos lygos rungtynėse su Stambulo „Galatasaray“ pasitempė koją. Kiek rimtas yra šis susižeidimas, kol kas nėra aišku ir krepšininko statusas paaiškės prieš rungtynes.

Anadolu Efes P kaslaimes.eu 2021-01-10 20:21

Kroatas buvo registruotas pastarojo Eurolygos turo rungtynėms, tačiau aikštelėje taip ir nepasirodė. Šiandien po Turkijos lygos rungtynių, vyriausiasis ekipos treneris E. Atamanas pranešė, kad puolėjas kenčia nuo juosmens traumos. Pasak trenerio, organizacija stengiasi išgydyti krepšininką, tačiau kol kas jo situacija lieka neaiški.

Eurolyga skelbė, kad žaidėjo galimybė žaisti šias rungtynes yra po klaustuku, tačiau puolėjas yra registruotas 18-ojo turo mačui.

Eurolyga skelbia, jog kol kas nėra aišku ar Kroatas žais mačą prieš Vilerbano ASVEL. Tuo tarpu vyriausiasis ekipos treneris E. Atamanas Turkijos žiniasklaidai pranešė, kad problemų su sveikata turi tik T. Pleissas. Išlieka neaišku, kokia yra puolėjo būsena.

Anadolu Efes P kaslaimes.eu 2021-01-07 17:20

Turkijos krepšinio žurnalistai skelbia, jog vidurio puolėjas aikštelėje turėtų pasirodyti po 4 savaičių. Gruodžio 17 dieną, rungtynėse su Milano „Olimpia“, puolėjas dėl galvos odos edemos, aikštelėje išbuvo tik vieną minutę.

Anadolu Efes C Tibor Pleiss #21 Gavo traumą kaslaimes.eu 2020-12-24 18:25

Turkijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad aukštaūgis gavo traumą ir kurį laiką nesportuos. Apie traumos pobūdį ir galima grįžimo terminą kol kas nepranešama.

Anadolu Efes C kaslaimes.eu 2020-12-19 14:20

Abejas praeitos savaitės rungtynes praleidęs krepšininkas, šiandien yra sudėtyje.