Naujienų filtras

Italijos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad puolėjas praleidęs dėl traumos keletą paskutinių Eurolygos mačų, šiandien grįžta į rikiuotę.

Olimpia Milano P Cituojama: Luigi Datome #70 Neišvyko su komanda į Tel Avivą kaslaimes.eu 2020-12-01 21:20

Gynėjas su rinktine išvyko į Taliną ir neprisijungs prie Milano komandos 11-ojo turo rungtynių Eurolygoje.

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2020-11-26 13:48

Krepšininkas dar gydosi kairės kojos raumens traumą ir kol kas negali rungtyniauti.

Olimpia Milano P Cituojama: Luigi Datome #70 Rytdienos mače nebus ekipos sudėtyje kaslaimes.eu 2020-11-26 13:43

Italų krepšinio apžvalgininkas praneša, kad puolėjas vis dar traumuotas ir negalės žaisti rungtynių su „Žalgiriu“.

Olimpia Milano P Cituojama: Luigi Datome #70 Nežais 9-ojo turo rungtynių kaslaimes.eu 2020-11-19 21:00

Italų krepšinio apžvalgininkas praneša, kad gynėjas besigydęs traumą, trečiadienį išbėgs į aikštelę.

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2020-11-17 17:24

Italų krepšinio apžvalgininkas praneša, kad puolėjas prieš dvi savaites vykusiose vietinio čempionato rungtynėse gavo traumą ir iki šiol jaučia skausmus. Žaidėjas praleis artėjantį mačą. Traumos pobūdis ir galimas grįžimo terminas kol kas nėra aiškūs.

Olimpia Milano P kaslaimes.eu 2020-11-17 17:23

Pusantro mėnesio nerungtyniavęs gynėjas grįžo ant parketo ir sekmadienio mače Italijos lygoje žaidė 14 minučių.

Krepšininkas išsigydė klastingą lygą ir jau rungtyniavo sekmadienį Italijos lygos mače.

Praeitos savaitės pradžioje Milano komandoje buvo diagnozuota daug koronaviruso atvejų, po kurių organizacija sustabdė veiklą. Šeštadienį ekipa atnaujino treniruotes, o sekmadienį rungtyniavo Italijos lygoje. Šiandien buvo pranešta, kad savaitės pradžioje atliktuose testuose buvo klaidų. Ekipai leista rungtyniauti Eurolygoje.

Olimpia Milano . kaslaimes.eu 2020-11-16 20:47

Milano „Olimpia“ praneša, kad po sekmadienio nacionalinių pirmenybių rungtynių buvo atlikti tarpiniai testai ir kai kurie iš jų yra teigiami. Visi atvejai besimptomiai ir yra izoliuoti. Komanda pristabdė veiklą ir antradienį visiems bus atlikti pakartotini testai. Ispanų krepšinio apžvalgininkas praneša, kad teigiamų atsakymų yra net 8.

Olimpia Milano . kaslaimes.eu 2020-11-09 20:01

Puolėjas rungtyniavo net 33 minutes, pelnė 17 taškų, atkovojo vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, išprovokavo 3 pražangas. Susumavus visą statistiką išėjo 14 naudingumo balų.

Olimpia Milano P kaslaimes.eu 2020-11-09 16:09

Per 21 žaidimo minutę puolėjas pelnė 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Olimpia Milano C kaslaimes.eu 2020-11-09 16:05

Buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas sužaidė geras rungtynes. Ant parketo išbuvo 26 minutes, pelnė 10 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, blokavo vieną metimą, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Olimpia Milano P kaslaimes.eu 2020-11-09 15:52

Eurolygos startą praleidę puolėjas grįžta į rikiuotę ir bus trenerio dispozicijoje rungtynėse su Valensijos komanda.

Olimpia Milano P kaslaimes.eu 2020-11-05 14:54

Prieš kurį laiką Milano organizacija paskelbė apie teigiamus COVID-19 atvejus, šį vakarą rungtynėms nebuvo registruoti tris traumuoti žaidėjai ir Riccardo Moraschini, apie kurio traumas nebuvo jokių pranešimų. Savo Twitter paskyroje žaidėjas dėkoje už pranešimus ir tikisi sugrįžti ant parketo kaip įmanoma greičiau.

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2020-11-01 21:52

Milano organizacija praneša, kad po Italijos lygos rungtynių buvo atlikti tarpiniai testai ir vienas iš atsakymų buvo teigiamas. Atvejis yra besimptomis ir nedelsiant buvo izoliuotas.

Olimpia Milano . kaslaimes.eu 2020-10-26 22:27

Milano „Olimpia“ organizacija praneša, kad vieno iš komandos narių tarpinis testas buvo teigiamas. Atvejis yra besimptomis ir nedelsiant buvo izoliuotas. Sekmadienio rungtynėms Italijos lygoje buvo registruoti tik 11 žaidėjų, atmetus tris traumuotus tik P. Biligha nebuvo sudėtyje.

Olimpia Milano . kaslaimes.eu 2020-10-24 16:03

Italijos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad krepšininkas patyręs čiurnos traumą pirmame kėlinyje rungtynėse su „Real“, be krepšinio praleis mažiausiai 20 dienų. Po šio laikotarpio trauma bus vertinama pakartotinai.

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2020-10-17 17:12

Žaidėjas pelnė 19 taškų, pridėjo 7 gynyboje atkovotus kamuolius(asmeninis rekordas Eurolygoje), 2 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius, vieną bloką ir 6 išprovokuotas pražangas, bei sudėjus visus rodiklius susirinko 29 naudingumo balus.

Olimpia Milano P kaslaimes.eu 2020-10-17 01:51

Iškritus M. Delaney įžaidėjo vaidmenį pilnai perėmė ispanas S. Rodriguezas. Sužaidus 25 minutes gynėjas pelnė 25 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 8 pražangas ir susumavus visus rodiklius surinko 37 naudingumo balus(asmeninis rekordas Eurolygoje).

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2020-10-17 01:41

Gynėjas primą kartą šį sezoną nepateko į rotaciją ir rungtynes stebės nuo atsarginių suolelio.

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2020-10-16 21:36

Italu apžvalgininkai pranešė, kad jau aišku, jog K. Hinesas praleis artėjantį mačą. Tačiau pataisė pranešima ir skelbia, jog krepšininkas apšilinėja su komanda ir bus šios dienos rotacijoje.

Olimpia Milano C kaslaimes.eu 2020-10-16 21:21

Kaip praneša vyriausiasis Milano „Olimpia“ treneris, aukštaūgis rungtynėse su „Olympiacos“ pasitempė čiurną. Dėl galimybės žaisti su „Real“ ekipa bus sprendžiama prieš rungtynes.

Olimpia Milano C kaslaimes.eu 2020-10-15 16:57

Ant parketo amerikietis praleido 21 minutę, pelnė 16 taškų(4/5 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį bei išprovokavo 2 pražangas. Susumavus visus rodiklius, gavosi 15 naudingumo balų.

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2020-10-14 22:38

Pralaimėtose rungtynėse gynėjas pelnė 18 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2020-10-14 22:26