Naujienų filtras

Kaip ir buvo galima numanyti, gynėjas šį vakarą bus pasiruošęs padėti savo komandai.

Dėl šlaunies traumos nuo balandžio pradžios nerungtyniavęs gynėjas, šiandien jau apšilinėja rytinėje treniruotėje. Prieš rungtynes bus atnaujinta informacija apie šį krepšininką.

Vidurio puolėjas praleidęs paskutines Eurolygos reguliaraus sezono rungtynes dėl sveikatos problemų, sugrįžo ant parketo šio vakaro Italijos lygos mače.

Kaip ir buvo tikimasi, nežais ši vakarą.

Puolėjas įtrauktas į šio vakaro sudėtį.

Aukštaūgis kovo pabaigoje gavo šlaunies traumą dėl kurios nerungtyniavo apie dvi savaites. Šiandien Italijos krepšinio apžvalgininkas pranešė, kad krepšininkas dalyvavo rytinėje metimų sesijoje prieš šio vakaro rungtynes su „Anadolu Efes“.

Italijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad vidurio puolėjas susidūrė su sveikatos problemomis ir veikiausiai turės praleisti artėjantį mačą su „Anadolu Efes“.

Olimpia Milano C kaslaimes.eu 2021-04-08 18:26

Gynėjui kovo pradžioje buvo atlikta operacija ir po mėnesio reabilitacijos, žaidėjas penktadienį sugrįš ant parketo, nėra aišku kiek jis galės rungtyniauti, bet vyriausiasis ekipos treneris patvirtino, kad žaidėjas jau yra komandos sudėtyje.

Dėl vakar patirtos šlaunies traumos gynėjas nežais mažiausiai dvi savaites, kaip praneša Milano „Olimpia“. Žaidėjas 33-jame Eurolygos ture patyrė šlaunies traumą.

Italijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad gynėjas patyrė šlaunies traumą ir jau nebegrįš į šiuo metu vyksiančias rungtynes su „Panathinaikos“.

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2021-04-01 22:37

Milano „Olimpia“ praneša, kad puolėjas dėl šlaunies traumos nerungtyniaus mažiausiai dvi savaites, po šio laikotarpio žaidėjo būsena bus vertinama pakartotinai.

Olimpia Milano C kaslaimes.eu 2021-03-25 14:27

Italijos lygos mačą dėl traumos praleidęs puolėjas, kaip ir buvo tikėtasi spėjo atsistatyti ir šį vakarą registruotas Eurolygos mačui.

Komandos vietinėms pirmenybėms neregistruoja pagrindinių krepšininkų dėl įvairių priežasčių, tai galėtų būti legionierių limitas, noras pailsinti pagrindinius žaidėjus, mikrotraumos, suteikiamos galimybės pasireikšti jauniems žaidėjams. Milano komandoje šią savaitę Italijos lygoje nežaidė tris pagrindinės sudėties krepšininkai - Michaelas Rollas, Luigi Datome ir Kalebas Tarczewskis. Neseniai ekipą papildęs Jeremy Evans žaidžia tik Eurolygoje.

Olimpia Milano . kaslaimes.eu 2021-03-16 13:10

Italijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad puolėjas praleis rytdienos vietinių pirmenybių mačą dėl kairiojo kelio traumos, tačiau tikimasi, kad žaidėjas spės atsistatyti iki sekančių Eurolygos rungtynių.

Olimpia Milano P kaslaimes.eu 2021-03-13 19:58

Milano „Olimpia“ paskelbė sudėti šio vakaro mačui ir kaip buvo tikėtasi, puolėjas sugrįš ant parketo šiandienos mače.

Šlaunies traumą išsigydęs puolėjas gali sugrįžti ant parketo jau šį ketvirtadienį, kaip praneša Italijos krepšinio apžvalgininkas.

Puolėjas po mėnesio pertraukos registruotas rungtynėms.

Olimpia Milano P Jeff Brooks #32 Treniruojasi su komanda kaslaimes.eu 2021-03-03 21:28

Milano „Olimpia“ praneša, kad gynėjui šiandien atlikta kelio operacija, po kurios jis nerungtyniaus mažiausiai mėnesį.

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2021-03-03 20:26

Puolėjas praleidęs visus vasario mėnesio mačus dėl traumos, šiandien jau treniruojasi su komanda, kaip praneša Italijos krepšinio apžvalgininkas.

Olimpia Milano P Jeff Brooks #32 Tęsia traumos gydymą kaslaimes.eu 2021-03-03 15:04

Sausio mėnesį dėl traumos iškritęs puolėjas, negalės padėti komandai ir šio vakaro rungtynėse su „Khimki“.

Puolėjas dar negalės padėti Milano komandai rytojaus 5-ojo turo rungtynėse prieš Sankt Peterburgo „Zenit“.

Olimpia Milano P Jeff Brooks #32 Lieka už aikštės ribų kaslaimes.eu 2021-02-21 16:17

Spaudos konferencijoje po rungtynių vyriausiasis ekipos treneris E. Messina pranešė, kad gynėją vis dar kamuoja kelio trauma, patirta Italijos taurės rungtynėse.

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2021-02-18 23:56

Puolėjas gavo traumą Italijos lygos rungtynėse sausio viduryje ir dar negalės padėti savo komandai Eurolygos 25-ojo turo mače.

Italijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad prieš rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“, Milano komanda sulaukė po traumos grįžusio puolėjo Vladimiro Micovo.

„Olimpia“ praneša, kad į Milaną atvyksta 2,06 m. ūgio puolėjas Jeremy Evansas. Praeitą sezoną krepšininkas rungtyniavo „Khimki“ komandoje, kol sezono viduryje nepatyrė traumos. Sezone 2019/20 žaidėjo statistika Eurolygoje buvo 8,5 taško ir 4,4 atkovoto kamuolio per 20 žaidimo minučių.

Olimpia Milano C kaslaimes.eu 2021-02-16 21:19