Naujienų filtras

Sausio mėnesį dėl traumos iškritęs puolėjas, negalės padėti komandai ir šio vakaro rungtynėse su „Khimki“.

Puolėjas dar negalės padėti Milano komandai rytojaus 5-ojo turo rungtynėse prieš Sankt Peterburgo „Zenit“.

Olimpia Milano P Jeff Brooks #32 Lieka už aikštės ribų kaslaimes.eu 2021-02-21 16:17

Spaudos konferencijoje po rungtynių vyriausiasis ekipos treneris E. Messina pranešė, kad gynėją vis dar kamuoja kelio trauma, patirta Italijos taurės rungtynėse.

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2021-02-18 23:56

Puolėjas gavo traumą Italijos lygos rungtynėse sausio viduryje ir dar negalės padėti savo komandai Eurolygos 25-ojo turo mače.

Italijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad prieš rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“, Milano komanda sulaukė po traumos grįžusio puolėjo Vladimiro Micovo.

„Olimpia“ praneša, kad į Milaną atvyksta 2,06 m. ūgio puolėjas Jeremy Evansas. Praeitą sezoną krepšininkas rungtyniavo „Khimki“ komandoje, kol sezono viduryje nepatyrė traumos. Sezone 2019/20 žaidėjo statistika Eurolygoje buvo 8,5 taško ir 4,4 atkovoto kamuolio per 20 žaidimo minučių.

Olimpia Milano C kaslaimes.eu 2021-02-16 21:19

Italijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad Italijos taurės finale puolėjas gavo šlaunies traumą. Žaidėjo būsena bus vertinama pakartotinai po dviejų savaičių.

Olimpia Milano P kaslaimes.eu 2021-02-16 12:08

Krepšininkas dėl asmeninių priežasčių praleidęs praėjusį Eurolygos turą, vakar jau žaidė Italijos taurės mače.

Milano „Olimpia“ oficialiai pranešė, kad lenkų kilmės puolėjas keliasi į Milaną. Kaip anksčiau skelbė Italijos krepinio apžvalgininkai, sutartis sudaroma iki sezono pabaigos. Žaidėjas atvyksta iš antros Italijos lygos.

Savaitgalio Italijos rungtynes dėl traumos turėjęs praleisti puolėjas, šiandien yra ekipos sudėtyje.

Milano „Olimpia“ praneša, kad krepšininkas dėl asmeninių priežasčių praleis rytojaus mačą su Vilerbano komanda.

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2021-02-04 21:34

„Sportando“ praneša, kad „Olimpia“ yra arti susitarimo su Lenku vidurio puolėju. Žaidėjas šį sezoną rungtyniauja antroje Italijos lygoje ir per rungtynes vidutiniškai pelno po 10,3 taško, bei atkovoja po 7,5 kamuolio. Italijos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad sutartis bus sudaryta iki sezono pabaigos.

Olimpia Milano . kaslaimes.eu 2021-02-01 23:01

Po papildomų tyrimų paaiškėjo, jog dėl čiurnos raiščių patempimo krepšininkas nerungtyniaus mažiausiai 10 dienų. Po šio laikotarpio žaidėjo būklė bus vertinama pakartotinai.

Milano ekipa praneša, kad puolėjas Italijos lygos rungtynėse pirmoje pusėje patyrė čiurnos traumą. Antroje rungtynių dalyje žaidėjas jau nerungtyniaus. Kol kas nėra aišku kiek sunki yra trauma.

Olimpia Milano P kaslaimes.eu 2021-01-31 19:18

Italijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad puolėjas dėl šlaunies traumos, nežais Italijos lygos rungtynėse.

Olimpia Milano C kaslaimes.eu 2021-01-30 18:15

Keletą savaičių dėl traumos nerungtyniavęs puolėjas, šį vakarą įtrauktas į sudėtį.

Italijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad puolėjas vis dar gydosi traumą ir šį vakarą lieka už aikštės ribų.

Pastarąjį Eurolygos turą praleidęs krepšininkas, pasiruošęs šio vakaro mačui, kaip praneša Italų krepšinio apžvalgininkas.

Puolėjas gruodžio pabaigoje susirgęs COVID-19, be krepšinio praleido beveik mėnesį. Italijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad žaidėjas jau grįžo į rikiuotę.

Sausio pradžioje krepšininkas gavo šlaunies traumą, nuo to laiko dar nebuvo pasirodęs ant parketo, bei praleis rytojaus susitikimą su „Bayern“.

Gruodžio mėnesį dėl koronaviruso iškritęs puolėjas, vis dar negali rungtyniauti.

Italijos lygos rungtynėse traumą gavęs puolėjas, nežais su Miunchno „Byern“, kaip praneša E. Messina interviu klubo svetainei. Papildyta, kad krepšininkas nerungtyniaus 20 dienų, po šio termino trauma bus vertinama pakartotinai.

Vyriausiasis ekipos treneris E. Messina praneša, kad Milano komandai rytojaus rungtynėse dėl traumos, negalės padėti M. Rollas. Papildyta, kad žaidėjas gavo traumą vakarykščiame Italijos lygos mače, kur susižeidė šlaunį. Trauma bus vertinama pakartotinai artimiausiomis dienomis.

Olimpia Milano G kaslaimes.eu 2021-01-20 18:08

Italų sporto apžvalgininkas praneša, kad spaudos konferencijoje po rungtynių, vyriausiasis ekipos treneris E. Messina nuogąstavo, jog J. Brookso patirta dešinės kojos šlaunies trauma atrodo rimta. Specialistas pažymėjo, kad tai vienintelis negatyvus dalykas kuris šiuo metu jį neramina. Žaidėjas paliko aikštelę trečiame kėlinyje.

Olimpia Milano P kaslaimes.eu 2021-01-19 20:50

Puolėjas neseniai atsikratęs koronaviruso, dar nėra pasiruošęs žaisti.

Olimpia Milano P Vladimir Micov #5 Yra arti sugrįžimo kaslaimes.eu 2021-01-14 21:11