Naujienų filtras

Vidurio puolėjas gali praleisti visą seriją su Barselonos komanda, kaip paskelbė vyriausiasis Sankt Peterburgo ekipos treneris.

Sankt Peterburgo „Zenit“ praneša, kad aukštaūgis praleis artėjančias rungtynes su Barselonos komanda dėl vakar patirtos čiurnos traumos. Grįžimo terminai aiškės gydymo eigoje.

Ketvirtajame kėlinyje žaidėjas susižeidė čiurną ir paliko aikštelę, ant parketo krepšininkas daugiau nepasirodė.

Zenit C kaslaimes.eu 2021-04-21 23:55

Sankt Peterburgo komanda pranešė, kad su vyriausiuoju treneriu X. Pascualiu pratęsė sutartį dar trims metams. Į Rusiją specialistas atvyko 2020 metų vasario mėnesį ir prieš šį sezoną jau formavo komandą pagal savo pageidavimus.

Zenit . kaslaimes.eu 2021-04-20 21:00

15min.lt žurnalistas Donatas Urbonas praneša, kad puolėjas patyrė sunkią kojos traumą ir tikėtina, kad iškrito iš rikiuotės iki sezono pabaigos. Detalesnė informacija turėtų paaiškės po oficialaus pranešimo.

Zenit P kaslaimes.eu 2021-04-20 16:35

Vidurio puolėjas nebuvo komandos dalimi šeštajame ture, todėl pagal Eurolygos protokolus negalės žaisti šį vakarą.

Zenit C kaslaimes.eu 2021-04-12 12:47

„Zenit“ komandoje šią savaitę VTB lygoje nežaidė du pagrindinės sudėties žaidėjai - Billy Baronas ir Artūras Gudaitis. K. C. Rivers neseniai buvo išregistruotas iš VTB Vieningosios lygos ir dabar žais tik Eurolygoje, jo vietą VTB užėmė Tarikas Blackas. Komandos vietinėms pirmenybėms neregistruoja pagrindinių žaidėjų dėl įvairių priežasčių, tai galėtų būti legionierių limitas, noras pailsinti pagrindinius krepšininkus, mikrotraumos, suteikiamos galimybės pasireikšti jauniems žaidėjams, dėl pilnos sudėties(rungtynėms galima registruoti 12 krepšininkų).

Zenit . kaslaimes.eu 2021-03-16 16:28

Gynėjas praleidęs keletą Eurolygos mačų, šiandien vėl bus rotacijoje.

Kaip jau pranešėme anksčiau, aukštaūgis atvyko su komanda į Graikiją ir šiandien yra komandos sudėtyje.

Gynėjas praleidęs keletą pastarųjų rungtynių, šiandien su ekipa apšilinėja Pirėjuje prieš vakaro rungtynes.

Aukštaūgis dėl kelio traumos praleidęs keletą mačų išvyko su komanda į Pirėją penktadienio rungtynėms.

Artūro nėra dvyliktuke, dėl kelio traumos vidurio puolėjas praleis ir antrąjį dvigubos savaitės mačą.

Gynėjas yra su komanda, tačiau be rungtynių uniformos, traumos pobūdis vis dar nėra aiškus.

Gruodžio mėnesį išoperuotas žaidėjas, po ilgos pertraukos grįžta ant parketo.

Sankt Peterburgo komanda praneša, kad gynėjas yra traumuotas, todėl praleis šio vakaro mačą. Kol kas nėra detalesnės informacijos apie traumos pobūdį ir galimą grįžimo terminą.

Zenit G kaslaimes.eu 2021-03-02 18:14

Rungtynėse su Valensijos komanda vidurio puolėjas gavo kelio traumą ir šį vakarą nežais. „Zenit“ praneša, kad žaidėjui prireik papildomų tyrimų.

Zenit C kaslaimes.eu 2021-03-02 18:10

„Zenit“ paskelbė vaizdo įrašą, kur krepšininkas ruošiasi šio vakaro rungtynėms. Interviu Rusijos žiniasklaidai, klubo vadovas taip pat paminėjo, kad žaidėjas turėtų debiutuoti šį vakarą.

Aukštaūgis sudarė kontraktą sausio viduryje, bet dėl įvairių biurokratinių niuansų koronaviruso laikotarpiu, ilgai negalėjo atvykti į Rusiją. Šiandien „Zenit“ paskelbė vaizdo įrašą, kur žaidėjas jau yra su komanda, bet kol kas be sportinės formos. Krepšininkas stebės šio vakaro mačą arenoje.

Vidurio puolėjas sudarė kontraktą sausio viduryje ir dėl įvairių niuansų susietų su COVID-19 jis vis dar nepapildė ekipos sudėties.

Gynėjas nerungtyniavo nuo gruodžio pradžios dėl patirtos traumos ir atliktos operacijos. Buvo prognozuojamas jo grįžimas vasario viduryje, tačiau ir šiandien žaidėjo nėra „Zenit“ sudėtyje.

Ilgą laiką nerungtyniavęs aukštaūgis, atvyko su komanda į Belgradą, kur šiandien rungtyniaus prieš vietos „Crvena zvezda“.

Nuo sausio pradžios dėl traumos nerungtyniavęs puolėjas jau grįžo prie komandinių treniruočių, kol kas tiksliai nėra aišku ar žaidėjas padės komandai rytojaus rungtynėse.

Gruodžio viduryje gynėjui buvo atlikta operacija, kaip praneša klubo vadovas, reabilitacija vyksta pagal planą ir vasario pradžioje žaidėjas turėtų pasirodyti ant parketo.

„Zenit“ komandos vadovas interviu Rusijos žiniasklaidos atskleidė, kad biurokratinės procedūros esant epidemiologiniai situacijai gerokai prailgo, todėl užtrunka ilgiau laiko sutvarkyti visusius dokumentus. Organizacija tikisi, kad krepšininkas atvyks vasario pradžioje.

15min.lt praneša, kad vyriausiasis „Zenit“ ekipos treneris nėra tikras, ar buvęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas galės padėti Sankt Peterburgo komandai rytojaus mače. Apie traumos pobūdį kol kas nepranešama.

Zenit G kaslaimes.eu 2021-01-14 22:50