Naujienų filtras

Jau kurį laiką sklandantys gandai dėl krepšininko persikėlimo į Katalonijos sostinę, virsta kūnu. „Mundo Deportivo“ skelbia, kad abi pusės praktiškai sutarė dėl kontrakto sekančiam sezonui. R. Jokubaitis pakeistų į NBA išvykstantį Leandro Bolmaro. „Žalgiris“ gautų mažesnę išpirką nei numatyta 350 tūkst., tačiau išlaikytų teisę į dalį išpirkos kuri atkeliaus iš NBA, jei gynėjas persikels už Atlanto.

Žalgiris G kaslaimes.eu 2021-05-07 23:16

Ispanijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad Kauno „Žalgiris“ yra arti susitarimo su 206 cm ūgio amerikiečiu puolėju Tyleru Cavanaugh. Krepšininkas sezone 2019/20 rungtyniavo Berlyno ALBA gretose, kur demonstravo 6,4 taškų ir 3,3 atkovotų kamuolių statistiką. Šį sezoną T. Cavanaugh rungtyniauja Tenerifės „Lenovo“ komandoje ir FIBA Čempionų lygoje pelno po 9,1 taško, 4,3 atkovoto kamuolio ir 1,5 rezultatyvaus perdavimo.

Žalgiris . kaslaimes.eu 2021-05-07 00:51

Gynėjas po dvejų mėnesių pertraukos pasirodė ant parketo, šio vakaro rungtynes su Alytaus komanda krepšininkas pradėjo starto penkete. Žaidėjas gydėsi kirkšnies traumą.

Kauno „Žalgiris“ praneša, kad puolėjas šiandien grįžta ant parketo LKL lygos mače su „Juventus“ komanda.

Žalgiris P Nigel Hayes #10 Nustatytas COVID-19 kaslaimes.eu 2021-04-20 17:49

Kauno „Žalgiris“ praneša, kad dėl nugaros skausmų keletą pastarųjų mačų praleidęs žaidėjas, šį vakarą jau grįžta į sudėtį LKL rungtynėms su Prienų komanda.

Kauno „Žalgiris“ praneša, kad puolėjo tarpinis koronaviruso testas buvo teigiamas. Šio vakaro LKL lygos rungtynės buvo atidėtos.

Žalgiris P kaslaimes.eu 2021-04-13 15:47

Krepšininkas išsigydė lygą ir yra registruotas šio vakaro mačui.

Kauno „Žalgiris“ praneša, kad vidurio puolėjas kenčiantis nuo nugaros skausmų, nepadės savo ekipai šio vakaro rungtynėse.

Spaudos konferencijoje Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris pranešė, kad aukštaūgio situacija bus aiški rytoj prieš rungtynes.

„Žalgiris“ antradienį žaidžia LKL rungtynes Panevėžyje, kurias dėl nugaros skausmų praleis J. Lauvergne. Kol kas nėra aišku kiek rimta yra ši trauma ir ar galės krepšininkas padėti savo komandai paskutiniame Eurolygos reguliaraus sezono ture. Jau ketvirtadienį kauniečiais savo arenoje priims Atėnų „Panathinaikos“.

Žalgiris C kaslaimes.eu 2021-04-06 17:11

„Žalgiris“ patvirtino ankstesnę informaciją, kad komandoje yra teigiamas COVID-19 atvejis, pranešama, kad koronavirusu susirgo Nigelis Hayesas.

„15min.lt“ krepšinio žurnalistas Donatas Urbonas praneša, kad Kauno ekipoje po pirmadienio atliktų tarpinių testų nustatytas vienas teigiamas COVID-19 atvejis. Oficiali informacija turėtų pasirodyti po pakartotinių testų antradienį.

Žalgiris . kaslaimes.eu 2021-04-06 14:39

„BasketNews.lt“ žurnalistas Jonas Miklovas praneša, kad Marius Grigonis pasiekė žodinį susitarimą su Maskvos CSKA dėl sutarties sekančiam sezonui. Gynėjas turi galiojantį kontraktą su Kauno „Žalgiriu“, tačiau skelbiama, kad Maskvos komanda sumokės 150 tūkst. eurų išpirką. Žaidėjo atlyginimas viršys 1 mln. eurų per sezoną. Šiai akimirkai krepšininko statistika šio sezono Eurolygoje yra 13,9 taško, 2,2 atkovoto kamuolio, 3,2 rezultatyvaus perdavimo per vidutiniškai 28 žaidimo minutes.

Žalgiris G kaslaimes.eu 2021-03-30 23:20

15min.lt krepšinio žurnalistas Donatas Urbonas praneša, kad aukštaūgio tarpinis COVID-19 testas yra teigiamas.

Žalgiris P kaslaimes.eu 2021-03-27 19:30

Puolėjas šia savaitę jau debiutavo po traumos LKL lygoje, šiandien krepšininkas yra registruotas savo pirmajam Eurolygos mačui „Žalgirio“ sudėtyje.

Argentiniečiui spalio mėnesį buvo atlikta menisko operacija. Puolėjas šį sezoną buvo trumpai pasirodęs viename LKL mače. Kauno „Žalgiris“ praneša, kad krepšininkas pasiruošęs debiutui šį vakarą.

Vidurio puolėjas yra šio vakaro rungtynių sudėtyje. „BasketNews.lt“ praneša, kad žaidėjas nėra pasiruošęs 100%, bet stengsis padėti savo komandai.

Vidurio puolėjas susitraumavo mače su „Anadolu Efes“ ir praleido sekmadienio LKL lygos mačą, tačiau vyriausiasis ekipos treneris spaudos konferencijoje patvirtino, jog visa komanda išskyrus A. Milaknį ir P. Garino vyksta į Turkiją. Specialistas patikslino, kad sprendimas dėl vidurio puolėjo bus priimtas prieš rungtynes.

Prancūzas antrajame kėlinyje susidūrė su B. Dunstonu ir krito ant parketo. Aikštelę krepšininkas paliko sukandęs dantis. Kaip praneša 15min.lt, J.Lauvergne'as stipriai susitrenkė dubens kaulus. Kol kas nėra informacijos kiek sunki yra traumą ir kiek ilgai žaidėjas negalės rungtyniauti.

Žalgiris C kaslaimes.eu 2021-03-12 21:21

Vyriausiasis ekipos treneris M. Shilleris po sekmadienio LKL lygos rungtynių pranešė, kad gynėjas nerungtyniaus mažiausiai mėnesį. Krepšininkas patyrė kirkšnies traumą antradienį, mače su „Crvena zvezda“.

Spaudos konferencijoje, prieš išvyką į Madridą, vyriausiasis ekipos treneris pranešė, kad gynėjas dėl kirkšnies problemų lieka Kaune.

Artūras Milaknis nebaigė šio vakaro rungtynių dėl kirkšnies skausmų. Vyriausiasis ekipos treneris spaudos konferencijoje po rungtynių pranešė, kad gynėjas gali praleisti artėjantį mačą Madride.

Žalgiris P kaslaimes.eu 2021-02-23 23:31

Sausio pabaigoje buvo pranešama, kad puolėjas turėtų sugrįžti ant parketo po 2-3 savaičių, tačiau šiandienos spaudos konferencijoje po rungtynių, vyriausiasis ekipos treneris M. Shilleris pranešė, kad pagal optimistinį scenarijų žaidėjas galėtų padėti ekipai gegužės mėnesį.

Spaudos konferencijoje, vyriausiasis ekipos treneris M. Shilleris pranešė, kad žaidėjas turi leidimą rungtyniauti ir bus rytojaus mače. Po priverstinės pauzės žaidėjui prireiks laiko sugrįžti į sportinę formą, tačiau tikimasi, kad rytojaus mače žaidėjas duos naudos.

Žalgiris G kaslaimes.eu 2021-02-22 15:39

„BasketNews.lt“ praneša, kad krepšininkas rungtyniaus šį vakarą.