Naujienų filtras

Spaudos konferencijoje, prieš išvyką į Madridą, vyriausiasis ekipos treneris pranešė, kad gynėjas dėl kirkšnies problemų lieka Kaune.

Artūras Milaknis nebaigė šio vakaro rungtynių dėl kirkšnies skausmų. Vyriausiasis ekipos treneris spaudos konferencijoje po rungtynių pranešė, kad gynėjas gali praleisti artėjantį mačą Madride.

Žalgiris P kaslaimes.eu 2021-02-23 23:31

Sausio pabaigoje buvo pranešama, kad puolėjas turėtų sugrįžti ant parketo po 2-3 savaičių, tačiau šiandienos spaudos konferencijoje po rungtynių, vyriausiasis ekipos treneris M. Shilleris pranešė, kad pagal optimistinį scenarijų žaidėjas galėtų padėti ekipai gegužės mėnesį.

Spaudos konferencijoje, vyriausiasis ekipos treneris M. Shilleris pranešė, kad žaidėjas turi leidimą rungtyniauti ir bus rytojaus mače. Po priverstinės pauzės žaidėjui prireiks laiko sugrįžti į sportinę formą, tačiau tikimasi, kad rytojaus mače žaidėjas duos naudos.

Žalgiris G kaslaimes.eu 2021-02-22 15:39

„BasketNews.lt“ praneša, kad krepšininkas rungtyniaus šį vakarą.

Kauno „Žalgiris“ praneša, kad krepšininkas pasijuto blogai ir praleido šiandienos treniruotę. Prieš pat rungtynes paaiškės ar žaidėjas galės rungtyniauti.

Žalgiris G kaslaimes.eu 2021-02-18 17:23

Argentinietis puolėjas jau treniruojasi, bet kol kas negali dalyvauti kontaktinėse treniruotėse. Žaidėjas 25-jame ture dar nedebiutuos šio sezono Eurolygoje.

Jaunasis aukštaūgis rungtyniaus rinktinių mačuose, todėl nepadės „Žalgiriui“ išvykoje į Barseloną.

Žalgiris C kaslaimes.eu 2021-02-17 14:58

Gynėjas dar sveiksta nuo koronaviruso ir negalės padėti savo komandai 25-ojo turo rungtynėse.

LKL rungtynėse su „Pieno Žvaigždėmis“ peties traumą patyręs gynėjas, spėjo atsistatyti ir žaidė KMT pusfinalio mačą su „Neptūnu“. Ant parketo žaidėjas praleido 25 minutes.

Dėl kaklo skausmų vidurio puolėjas praleido pastarąsias rungtynes su Pasvalio komanda, šeštadienio KMT pusfinalyje krepšininkas rungtyniavo 25 minutes ir pelnė 28 taškus.

Po medicininių tyrimų paaiškėjo, kad vakar dienos rungtynėse gauta peties trauma nebuvo rimta ir žaidėjas turėtų rungtyniauti jau savaitgalio rungtynėse, kaip praneša Kauno „Žalgiris“.

Vyriausiasis ekipos treneris M. Schilleris po vakarykščių rungtynių pranešė, kad šiandien žaidėjas bus ištirtas nuodugniau komandos gydytojo. Antradienio LKL rungtynėse su Pasvalio komanda peties traumą patyręs žaidėjas, jau yra turėjęs tokią traumą anksčiau.

Žalgiris P kaslaimes.eu 2021-02-10 13:02

Kauno „Žalgiris“ praneša, kad vidurio puolėjas dėl nesunkios kaklo traumos nerungtyniaus šio vakaro mače su Pasvalio komanda.

Žalgiris C kaslaimes.eu 2021-02-09 18:31

Kiek daugiau nei dvi savaites dėl COVID-19 praleidęs jaunasis puolėjas, sugrįžo ant parketo šio vakaro LKL lygos rungtynėse prieš Kėdainių „Nevėžį“.

Žalgiris C Marek Blaževič #1 Susirgo COVID-19 kaslaimes.eu 2021-02-06 17:27

Kauno „Žalgiris“ praneša, kad gynėjas susirgo COVID-19. Žaidėjas turėjo kontaktą su užsikrėtusiu asmeniu ir jau nuo antradienio yra saviizoliacijoje, šiandienos testo rezultatas buvo teigiamas. Kitų komandos narių testai yra neigiami.

Žalgiris G kaslaimes.eu 2021-02-05 21:13

Argentiniečiui spalio mėnesį buvo atlikta menisko operacija ir po ilgos reabilitacijos žaidėjas ruošiasi sugrįžimui. Ant parketo krepšininkas turėtų pasirodyti po 2-3 savaičių, kaip praneša „BasketNews.lt“.

„BasketNews.lt“ praneša, kad gynėjas turėtų sugrįžti į aikštę artimiausią savaitę. Krepšininkas patyrė kelio traumą gruodžio pradžioje, rungtynėse su „Ryto“ komanda. Kauno „Žalgiris“ oficialiai patvirtino, jog gynėjas grįžta į rikiuotę šį vakarą LKL rungtynėse prieš Utenos „Juventus“.

Kauno „Žalgiris“ skelbia, jog su aukštaūgiu pratęsta sutartis iki 2023 metų. Prancūzas papildė Kauno ekipa šį tarpsezonį ir Eurolygoje demonstruoja 11,6 taškų, 5,8 atkovotų kamuolių, 1,5 rezultatyvių perdavimų vidurkius.

Žalgiris C kaslaimes.eu 2021-01-28 14:26

Kauno „Žalgiris“ praneša, kad jaunojo aukštaūgio tarpinis testas buvo teigiamas. Žaidėjas jaučia lengvus simptomus ir yra izoliuotas namuose. Likusios komandos testų rezultatai buvo neigiami, rytoj ekipos laukia pakartotinis testavimas.

Žalgiris C kaslaimes.eu 2021-01-20 23:36

Krepšininkas turėjo praleisti rungtynes su PAO dėl skrandžio problemų, tačiau šiandien žaidėjas jau yra registruotas rungtynėms.

Kauno „Žalgiris“ praneša, kad Karolis Lukošiūnas nežais šio vakaro mačo dėl problemų su skrandžiu.

Žalgiris G kaslaimes.eu 2020-12-11 19:49

Oficialus komandos pranešimas: „Atlikus tyrimus tapo aišku, kad gynėjui dalinai įplyšo šoninis kelio sąnario raištis, o traumos rimtumas paaiškės tik kitą savaitę atslūgus tynimui. Iš naujo įvertinus kelio būklę, bus sprendžiama, ar 25-erių žaidėjui prireiks operacijos. Nepriklausomai nuo to, geriausiu atveju S.Vasturia į aikštę sugrįžti galės tik po maždaug dviejų mėnesių.“

Donatas Urbonas praneša, kad gynėjas patyręs kelio traumą rungtynėse su Vilniaus „Ryto“ komanda, nerungtyniaus keletą savaičių.

Žalgiris G Steve Vasturia #32 Susižeidė kelį kaslaimes.eu 2020-12-07 22:49

LKL mače su Vilniaus „Ryto“ komanda gynėjas, spėjęs sužaisti tik 5 minutes, gavo kelio traumą. Galimas grįžimo terminas ir traumos rimtumas paaiškės pirmadienį po papildomų tyrimų.

Žalgiris G kaslaimes.eu 2020-12-06 23:16