Naujienų filtras

„Valencia“ praneša, kad islandas gynėjas išsigydė jį kamavusią traumą ir bus trenerio dispozicijoje lemiamose sezono rungtynėse, kaip ir visi kiti ekipos krepšininkai.

Valensijos komanda antradienį paskelbė, kad gynėjas jau prisijungė prie komandinių treniruočių. Kol kas nėra tiksliai aišku ar žaidėjas rungtyniaus, todėl informacija dar bus naujinama.

Islandas vis dar gydosi pado traumą, todėl negalės padėti savo ekipai rungtynėse Berlyne penktadienį, kaip praneša Valensijos komanda.

Valensijos komanda praneša, kad rytojaus rungtynėse su Pirėjo komanda vis dar negalės rungtyniauti pado traumą patyręs islandas gynėjas. Krepšininkas jau praleido Eurolygos turą praeitą savaitę.

Valensijos sporto žurnalistas praneša, kad puolėjas turi problemų su sveikata, bet rungtyniaus su „Bayern“.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2021-03-24 14:12

Vidurio puolėjas gavęs kelio traumą Ispanijos lygos rungtynėse, rytoj bus komandos sudėtyje 31-ojo turo mačui, kaip praneša Valensijos sporto žurnalistas. Skelbiama, jog aukštaūgis dar jaučia traumos padarinius.

Vidurio puolėjas dėl piršto traumos nežaidė praeitų Eurolygos rungtynių, tačiau kaip praneša Valensijos sporto žurnalistas, vidurio puolėjas rungtyniaus rytojaus mače.

Valensijos sporto žurnalistas praneša, kad gynėjas gavęs čiurnos traumą pastarajame Eurolygos mače, rytoj bus ekipos sudėtyje Eurolygos rungtynėms.

Valensijos komanda praneša, kad vidurio puolėjas patyrė kelio traumą sekmadienio ACB lygos mače ir tai verčia abejoti žaidėjo galimybėmis rungtyniauti 31-ojo Eurolygos turo mače ketvirtadienį.

Valencia Basket C kaslaimes.eu 2021-03-23 10:09

Kaip jau skelbėme anksčiau, gynėjas patyrė traumą sekmadienio Ispanijos lygos mače. Vakar žaidėjui buvo atlikti tyrimai, po kurių paaiškėjo, kad krepšininkas patyrė dešinės kojos pado traumą. Islandas praleis artimiausius komandos mačus.

Valensijos sporto žurnalistas praneša, kad įžaidėjas gavo dešinės kojos traumą ir jau nerungtyniaus šį vakarą. Apie traumos rimtumą kol kas nėra informacijos.

Valencia Basket G kaslaimes.eu 2021-03-21 20:38

Gynėjas šio metu vyksiančiuose rungtynėse prieš „Khimki“ patyrė čiurnos traumą trečiajame kėlinyje ir į aikštelę negrįžta. Kol kas nėra informacijos apie traumos rimtumą.

Valencia Basket G kaslaimes.eu 2021-03-19 20:42

Kaip ir buvo tikėtasi, žaidėjas nėra registruotas šio vakaro mačui, dėl anksčiau patirtos rankos traumos.

Aukštaūgis gavo rankos traumą pastarajame Eurolygos ture, nesitreniravo visą savaitę ir praleido ACB lygos mačą. Vyriausiasis ekipos treneris patvirtino, kad krepšininkas gali praleisti ir artėjančias Eurolygos rungtynes.

Dėl pilnos sudėties ispanas liko už dvyliktuko ribos.

Valencia Basket G kaslaimes.eu 2021-03-14 17:59

Vidurio puolėjas penktadienio Eurolygos rungtynėse gavo smūgį į dešinę ranką. Nepanašu, kad trauma būtų rimta, tačiau žaidėjas gali praleisti sekmadienio ACB lygos mačą.

Valencia Basket C kaslaimes.eu 2021-03-14 14:36

Valensijos komanda pranešė, kad dėl pilnos sudėties treneriui tenka išsirinkti du žaidėjus kurie nerungtyniaus, vienas iš jų turejo būti V. Marinkovičius. Komanda pakeitė žaidėjus ir vietoje Serbo neregistravo J. Sastre.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2021-03-14 14:32

Sausio pabaigoje dėl nugaros traumos gynėjas iškrito iš rikiuotės, tačiau Valensijos komanda skelbia, kad krepšininkas išsigydė traumą ir rytoj galės sugrįžti ant parketo.

Valensijos ekipos senbuvis, antrą mačą iš eilės lieka už aikštės ribų dėl pilnos sudėties.

Valensijos komanda į Stambulą atsivežė 13 žaidėjų, trenerio sprendimų už brūkšnio liko F. San Emeterio.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2021-03-02 19:13

Gynėjas vis dar gydosi nugaros traumą ir nevyksta su ekipa į Turkija, o vėliau į Tel Avivą. Kiti ekipos žaidėjai yra sveiki ir keliauja su komanda į išvykos mačą.

Gynėjas prieš mėnesį iškrito iš rikiuotės dėl nugaros traumos ir vis dar negali padėti savo ekipai, kaip praneša „Valencia“ organizacija.

Valencia Basket G Guillem Vives #16 Vis dar negali žaisti kaslaimes.eu 2021-02-24 13:58

Dėl raumens traumos prieš mėnesį iš rikiuotės iškritęs krepšininkas, jau grįžo į sudėtį ir išvyko su komanda į Sankt Peterburgą, kur rytoj rungtyniaus su vietos „Zenit“, kaip praneša Valensijos komanda.

Puolėjas sveiksta po raumens traumos, jau treniruojasi individualiai, bet kol kas negali rungtyniauti, kaip praneša Valensijos organizacija. Žaidėjas nepadės ekipai rytojaus mače.

Krepšininkas jau ruošėsi grįžti į aikštę Ispanijos taurėje, buvo registruotas mačui, tačiau ant parketo taip ir nepasirodė. Šiandien Valensijos komanda skelbia, kad krepšininkas dėl nugaros skausmų dar negalės padėti komandai rytojaus rungtynėse.