Naujienų filtras

Valensijos organizacija praneša kad krepšininko patirtas dešinės čiurnos patempimas yra 2 laipsnio ir be krepšinio praleis 15-20 dienų.

Valensijos sporto žurnalistas praneša, kad puolėjas pasitempė čiurną ir jo galimybė pasirodyti penktadienio rungtynėse pakybo ant plauko.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2020-11-25 19:48

„Valencia“ skelbia, jog gynėjas dėl kelių skausmų praleidęs antradienio mačą, šiandien jau bus trenerio dispozicijoje.

Krepšininkas dėl kelio skausmų buvo po klaustuku jau prieš 7-ojo turo rungtynes su „Bayern“, tačiau tą kartą pasirodė ant parketo. Valensijos sporto apžvalgininkas praneša, kad krepšininką kamuoja kelio skausmai dėl kuriu jis negalėjo treniruotis. Teoriškai, tai neturėtų būti rimta problema ir nėra susieta su prieš keletą metų atlikta operacija. Antradienio mačą žaidėjas praleis, dėl penktadienio rungtynių dar nėra aišku.

Valencia Basket G Cituojama: Sam Van Rossom #9 Turėtų žaisti 8-ojo turo mače kaslaimes.eu 2020-11-16 23:26

Vidurio puolėjas praleido pastarąjį Eurolygos turą dėl kelio sumušimo, Valensijos ekipos treneris interviu Ispanijos žiniasklaidai pranešė, kad žaidėjas galės žaisti 8-ojo turo rungtynėse.

Puolėjas rungtyniavo 32 minutes, pelnė 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, blokavo vieną metimą, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2020-11-16 19:02

K. Prepeličius žaidė 25 minutes, pelnė 18 taškų, atkovojo vieną kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, surinko 18 naudingumo balų.

Valencia Basket G kaslaimes.eu 2020-11-16 18:46

Valensijos komanda paskelbė sąrašą žaidėjų kurie nerungtyniaus šį vakarą ir tarp jų nėra aukštaūgio D. Williamso.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2020-11-13 20:47

Valensijos komanda paskelbė sąrašą žaidėjų kurie šį vakarą nežais ir S. Van Rossomo tarp jų nėra.

Valencia Basket G kaslaimes.eu 2020-11-13 20:46

Valensijos ekipos pranešime, teigiama, jog gynėjas praleido paskutinę komandinę treniruotę, dėl kol kas neaiškios priežasties. Tikimasi, kad penktadienį sužais savo 50-ąjį Eurolygos mačą su Valensijos marškinėliais.

Valencia Basket G kaslaimes.eu 2020-11-13 10:27

D. Williamsas praleido paskutinę komandinę treniruotę, dėl kol kas neaiškios priežasties, tačiau pasak organizacijos pranešimo turėtų būti pasiruošęs žaisti.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2020-11-13 10:19

Pastarojo Eurolygos mačo su Milano komanda ketvirtajame kėlinyje, aukštaūgis gavo kelio traumą. Nerungtyniavo Ispanijos lygos rungtynėse ir praleis penktadienio susitikimą.

Valencia Basket C kaslaimes.eu 2020-11-13 10:13

Puolėjas nežaidęs paskutiniuose dvejuose Eurolygos mačuose dėl skausmų kairėje kojoje, bus pasiruošęs žaisti penktadienio rungtynes su „Bayern“.

Vidurio puolėjas žaidė 25 minutes, pelnė 9 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo vieną metimą ir išprovokavo 5 pražangas, bei rungtynes pabaigė su 18 naudingumo balų. Šį sezoną aukštaūgis demonstruoja 12,8 taškų, 5,3 atkovotų kamuolių, 16,7 naudingumo balų vidurkius.

Valencia Basket C kaslaimes.eu 2020-11-09 15:28

Šį vakarą slovėnas pademonstravo: 14 taškų, 5 atkovotų kamuolių, 1 bloko, 3 išprovokuotų pražangų, 18 naudingumo balų statistiką. Gynėjas po 7-ojo turo turi 440.00% santykį tarp rezultatyvių perdavimų ir klaidų, pagal šį rodiklį užima antrą vietą visoje lygoje.

Valencia Basket G kaslaimes.eu 2020-11-09 15:24

S. Van Rossomas žaidė 26 minutes, pelnė 21 tašką, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, surinko 19 naudingumo balų. Žaidėjo vidurkiai Eurolygoje šį sezoną 7,7 taško ir 9,8 naudingumo balo.

Valencia Basket G kaslaimes.eu 2020-11-09 15:11

Gynėjas treniruotės metu bandė blokuoti Derricko Williamso metimą ir nesėkmingai parkrito ant nugaros. Šiandien žaidėjui atlikta operacija peties atstatymui ir kitoms susijusios problemoms pašalinti. Kaip prognozuojama, gydymo ir reabilitacijos laikotarpis truks apie tris mėnesius.

Valencia Basket P Cituojama: Vanja Marinkovic #2 Praleis Eurolygos 7-ojo turo mačą kaslaimes.eu 2020-11-07 00:18

Valensijos organizacija skelbia, kad žaidėjas praleido keletą komandinių treniruočių šią savaitę dėl raumens traumos, tačiau tikimasi, kad jis rungtyniaus šio vakaro mače.

Valencia Basket G kaslaimes.eu 2020-11-06 14:55

Valensijos komandos veteranas dėl traumos nežais su Milano „Olimpia“.

Valencia Basket P Cituojama: Fernando San Emeterio #19 Nerungtyniauja prieš Maskvos CSKA kaslaimes.eu 2020-11-06 14:44

Gynėjas treniruotės metu susižeidė dešinį petį, tikslesnė informacija apie traumos pobūdį ir galimus grįžimo terminus paaiškės po papildomų tyrimų, bet jau yra aišku, kad krepšininkas negalės rungtyniauti mače su Milano „Olimpia“.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2020-11-05 12:42

Ant parketo 26 minutes išbuvęs žaidėjas pelnė 15 taškų(5/5 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas. Susumavus visus rodiklius pelnė 16 naudingumo balų.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2020-11-01 17:17

Puolėjas pelnė 10 taškų, atkovojo 4 kamuolius, vieną perėmė, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir dėka 100% taiklumo susirinko 17 naudingumo balų.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2020-11-01 17:08

Dėl skausmų kairėje kojoje krepšininkas praleidžia 6-ojo turo mačą.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2020-10-29 19:21

Pirmą kartą šį sezoną žaidė 19 minučių, spėjo pelnyti 16 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo vieną pražangą. Susumavus visą statistiką pelnė 11 naudingumo balų.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2020-10-22 23:37

Per 25 minutes puolėjas pelnė 14 taškų(3/3 dvitaškiai ir 2/3 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 2 pražangas. Sudėjus visus rodiklius gavosi 17 naudingumo balų.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2020-10-22 23:20