Naujienų filtras

Gynėjas prieš mėnesį iškrito iš rikiuotės dėl nugaros traumos ir vis dar negali padėti savo ekipai, kaip praneša „Valencia“ organizacija.

Valencia Basket G Guillem Vives #16 Vis dar negali žaisti kaslaimes.eu 2021-02-24 13:58

Dėl raumens traumos prieš mėnesį iš rikiuotės iškritęs krepšininkas, jau grįžo į sudėtį ir išvyko su komanda į Sankt Peterburgą, kur rytoj rungtyniaus su vietos „Zenit“, kaip praneša Valensijos komanda.

Puolėjas sveiksta po raumens traumos, jau treniruojasi individualiai, bet kol kas negali rungtyniauti, kaip praneša Valensijos organizacija. Žaidėjas nepadės ekipai rytojaus mače.

Krepšininkas jau ruošėsi grįžti į aikštę Ispanijos taurėje, buvo registruotas mačui, tačiau ant parketo taip ir nepasirodė. Šiandien Valensijos komanda skelbia, kad krepšininkas dėl nugaros skausmų dar negalės padėti komandai rytojaus rungtynėse.

Žaidėjas pasveiko po lygos, trečiadienį prisijungė prie komandos treniruočių ir rytoj bus pasiruošęs sužaisti keletą minučių, kaip praneša Valensijos komanda.

Trenerio sprendimu, puolėjas praleis šio vakaro rungtynes.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2021-02-11 15:18

Trys Eurolygos turus dėl nugaros traumos praleidęs gynėjas, bus pasiruošęs rungtyniauti Ispanijos taurėje, kaip praneša Valensijos sporto žurnalistas.

Dėl raumens traumos patirtos ACB lygos rungtynėse, žaidėjas vis dar negali padėti savo komandai, skelbia Valensijos ekipa.

Du Eurolygos mačus dėl nugaros traumos praleidęs gynėjas, lieka už aikštės ribų ir rytojaus mače su CSKA, kaip praneša Valensijos komanda.

Valensijos komanda skelbia, jog puolėjo tarpinis testas prieš rungtynes su CSKA buvo teigiamas. Žaidėjas jaučiasi gerai ir yra saviizoliacijoje. Likusios komandos pakartotiniai testai taip pat buvo neigiami, todėl rytojaus rungtynės įvyks kaip numatyta.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2021-02-03 20:20

Gynėjas nepadės savo komandai ir antrose dvigubos savaitės rungtynėse.

Valensijos komanda skelbia, kad dėl nedidelių nugaros skausmų gynėjas liks šį vakarą už aikštės ribų.

Valencia Basket G kaslaimes.eu 2021-01-27 21:41

Valensijos komanda paskelbė, jog žaidėjas pasiruošęs žaisti šio vakaro mače.

Valensijos organizacija informuoja, kad krepšininkas sekmadienio ACB lygos rungtynėse prieš „Baskonia“, patyrė kairės kojos raumens traumą ir negalės padėti savo ekipai antradienio mače su „Žalgiriu“. Žaidėjas tikriausiai nepadės komandai ir kitose artimiausiose rungtynėse.

Valencia Basket G kaslaimes.eu 2021-01-26 12:37

Gynėjas beveik dvi savaites nerungtyniavo dėl lygos, tačiau tai nebuvo koronavirusas. Šiandien krepšininkas žaidžia ACB lygos rungtynėse.

Valensijos sporto žurnalistas praneša, kad puolėjas nerungtyniauja šį vakarą dėl diskomforto kelyje. Kol kas nėra aišku kiek rimtas yra šis susižeidimas ir kiek trūks gydymas.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2021-01-24 20:02

Aukštaūgiui sausio 2 dieną buvo diagnozuotas COVID-19. Krepšininkas dėl lygos praleido 4 Eurolygos mačus, šiandien žaidėjas jau rungtyniauja ACB lygos mače.

Dėl lygos visą savaitę nerungtyniavęs žaidėjas, šiandien taip pat nepatenka į sudėtį.

Ispanijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad krepšininkas šį vakarą bus ekipos sudėtyje.

Krepšininkas iškrito iš rikiuotės beveik prieš tris mėnesius. Šiandien žaidėjas jau treniravosi su komanda, kaip praneša Valensijos žurnalistas. Kol kas nėra aišku ar žaidėjas jau žais rytojaus rungtynes Prancūzijoje, tačiau aišku, kad V. Marinkovičius rungtyniaus jau netrukus.

Valensijos vidurio puolėjas pradėjo individualias treniruotes, bet jo fizinė forma dar nėra gera ir jis negalės žaisti prieš Vilerbano komanda.

Valencia Basket C Bojan Dubljevic #14 Yra saviizoliacijoje kaslaimes.eu 2021-01-20 16:39

Slovėnijos rinktinės gynėjas nežais mače su Belgrado komanda dėl lygos, kaip praneša Valensijos komanda.

Valencia Basket G kaslaimes.eu 2021-01-15 21:26

Kaip jau rašėm savaitgalį, būtent B. Dubljevičius yra tas komandos narys, susirgęs COVID-19, apie kurį paskelbė Valensijos komanda. Šiandien šią informaciją patvirtino Eurolyga.

Gynėjas po neilgos pertraukos pasirodys ant parketo, kaip praneša Valensijos komanda. Žaidėjas buvo priverstas praleisti pastarąsias rungtynes dėl šlaunies traumos.

Šeštadienį Valensijos komanda pranešė, kad vienas iš pagrindinės komandos krepšininku susirgo COVID-19. Testai buvo atlikti prieš Ispanijos lygos rungtynes su „Gran Canaria“, rungtynėms nebuvo registruoti Guillemas Vivesas kuris nežaidė pastarąjį Eurolygos mačą dėl šlaunies traumos ir Bojanas Dubljevičius apie kurio sužeidimus nėra jokios informacijos.

Valencia Basket C kaslaimes.eu 2021-01-03 14:25