Naujienų filtras

Puolėjas įtrauktas į sudėtį šiandienos rungtynėms prieš „Anadolu Efes“.

Keletą mačų praleidęs aukštaūgis, šiandien jau bus komandos sudėtyje, kaip praneša Ispanijos krepšinio apžvalgininkas.

Aukštaūgis praleidęs trys mačus su „Anadolu Efes“ - išvyko su komanda lemiamoms rungtynėms. Vyriausiasis ekipos treneris P. Laso pranešė, kad sprendimas dėl šio žaidėjo bus priimtas prieš rungtynes, tačiau treneris nusiteikęs optimistiškai.

Interviu Ispanijos žiniasklaidai, vyriausiasis ekipos treneris P. Laso pranešė, kad puolėjas kentęs kelio skausmus, vyksta su komanda į lemiamas atkrintamųjų rungtynes. Sprendimas bus priimtas prieš rungtynes, tačiau treneris nusiteikęs optimistiškai.

Po rungtynių vyriausiasis ekipos treneris P. Laso pranešė, kad žaidėjas nesitreniravo su komanda prieš rungtynes dėl kelio traumos ir žaidė su skausmais.

Real Madrid P kaslaimes.eu 2021-04-30 10:16

Vidurio puolėjas nerungtyniaus ir šio vakaro rungtynėse.

Madrido sporto žurnalistas praneša, kad vidurio puolėjas praleis ir šio vakaro rungtynes su „Anadolu Efes“.

Madrido sporto žurnalistas praneša, kad vidurio puolėjas praleis rytojaus ACB lygos mačą, tačiau atlikti testai atmetė sunkios traumos tikimybę. Kol kas nėra aišku ar žaidėjas galės žaisti artėjančias Eurolygos rungtynes.

Ispanijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad gynėjas praleis šio vakaro mačą.

Real Madrid G kaslaimes.eu 2021-04-22 19:55

Praeitas rungtynes su skausmų žaidęs vidurio puolėjas, šiandien praleis susitikimą.

Vyriausiasis ekipos treneris P. Laso spaudos konferencijoje po rungtynių pranešė, kad aukštaūgis rungtyniavo jausdamas skausmus. Kas būtent krepšininkui skauda - nepranešama, tačiau specialistas tikisi, kad žaidėjui nenutiko nieko rimto.

Real Madrid C kaslaimes.eu 2021-04-21 08:30

Madrido „Real“ šio vakaro mačą prieš „Anadolu Efes“ žais be A. Tyuso, kuris trenerio sprendimu liko už dvyliktuko ribos.

Real Madrid C kaslaimes.eu 2021-04-20 19:52

Puolėjas praleidęs pastaruosius du Ispanijos lygos mačus dėl kelio problemų, šį vakarą jau rungtyniavo. Ant parketo žaidėjas išbuvo 14 minučių.

Įvairūs Europos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad Madrido komanda nusitaikė į serbą puolėją. Daug kas priklausys nuo to ar Valensijos ekipa sekantį sezoną pateks į Eurolygą, vienintelis likęs kelias į šį turnyrą yra per vardinį kvietimą. Krepšininkas savo sutartyje su „Valencia“ turi išlygą, jog gali laisvai palikti klubą jam nepatekus į sekančio sezono Eurolygą. Savo karjerą stipriausiame Europiniame turnyre atletas pradėjo 2014 metais su „Crvena zvezda“ marškinėliais, vėliau sekė 5 metai „Fenerbahce“ gretose ir prieš 2020/21 metų sezono žaidėjas persikėlė į Valensiją.

Real Madrid . kaslaimes.eu 2021-04-14 14:16

Madrido komanda praneša apie kontrakto nutraukimą, dėkoja krepšininkui už profesionalumą viso bendradarbiavimo metu. Žaidėjas su ekipa iškovojo vieną ACB lygos titulą, vieną Ispanijos taurės titulą ir trys Ispanijos Supertaurės titulus. Kaip jau buvo pranešama anksčiau, argentinietis keliasi į Oklahomos „Thunder“.

Madrido „Real“ organizacija oficialiai pranešė, kad su prancūzu vidurio puolėju sudaryta sutartis iki 2023/24 metų sezono pabaigos. Žaidėjas profesionalo karjerą pradėjo Prancūzijoje „Paris Levallois“(dabar - Paryžiaus „Metropolitans 92“) komandoje. Eurolygoje debiutavo 2017/18 metų sezone „Baskonia“ gretose ir žaidė iki 2018/19 metų sezono pabaigos. Pastarajame sezone rinko po 11,9 taško, 8,3 atkovoto kamuolio, 1,1 rezultatyvaus perdavimo per vidutiniškai 26 minutes.

Įžaidėjas turėjo praleisti paskutinį Eurolygos turą dėl piršto traumos, tačiau Ispanijos krepšinio apžvalgininkas skelbia, jog ispanas jau pasveiko ir žais mačą su Barselonos komanda.

Ispanijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad vyriausiasis Madrido ekipos treneris patvirtino, jog puolėjas dėl kelio problemų nežais su Barselonos komanda.

Real Madrid P kaslaimes.eu 2021-04-10 15:54

Įvairūs Ispanijos sporto žurnalistai praneša, kad puolėjas palieka Madrido ekipą ir keliasi į Oklahomos „Thunder“. Žaidėjas rungtyniavo „Real“ gretose trys sezonus nuo 2018 metų. Šio sezono statistika 8,8 taško, 3,7 atkovoto kamuolio, 1,2 rezultatyvaus perdavimo.

Real Madrid . kaslaimes.eu 2021-04-09 17:22

Įvairūs Europos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad vidurio puolėjas susitarė su Madrido „Real“ komanda dėl sutarties iki sezono pabaigos ir dar trims metams. Madrido komanda domėjosi krepšininku dar spalio mėnesį. Prancūzas neseniai buvo atleistas iš Niujorko „Knicks“ ekipos, kur pateko po mainų iš Filadelfijos komandos. Už Atlanto krepšininkas persikėlė sezone 2019/20 į Bostono „Celtics“ gretas, o 2020 metų lapkritį buvo išmainytas į Oklahomą. Tų pačių metų gruodį žaidėjas po mainų pateko į Filadelfijos „76ers“ komandą kur sužaidė 10 rungtynių.

„Real“ komandos treneris pasirinko dvyliktuką ir įtraukė į jį komandos senbuvį S. Llullą, kuris prie ekipos treniruočių prisijungė tik prieš išvykstant į Stambulą. Krepšininkas mėnesį nelaiko nežaidė dėl kelio traumos.

Madrido sporto žurnalistas praneša, kad gynėjas dėl piršto traumos nežais šio vakaro rungtynių.

Real Madrid G kaslaimes.eu 2021-04-08 20:32

Vasario pabaigoje gynėjui buvo atlikta kelio operacija, sugrįžimas užtruko ilgiau nei planuota, tačiau žaidėjas šiandien jau treniravosi su komanda ir vyksta į rytojaus rungtynes Stambule. Rytoj paaiškės ar krepšininkas galės padėti savo ekipai aikštelėje.

Ispanijos žiniasklaida praneša, kad gynėjas paskelbė Madrido „Real“ organizacijai, jog yra pasiruošęs rungtyniauti dar vienerius metus. Šaltinių teigimų Madrido ekipa nepraleis progos pratęsti sutarties su vienu patikimiausių metikų ekipos ir Europos krepšinio istorijoje, nepaisant to, kad sekantį sezoną jam jau sukaks 39-eri metai.

Real Madrid G kaslaimes.eu 2021-04-06 14:56

Vyriausiasis komandos treneris P. Laso nors ir negalės vadovauti rungtynėms, tačiau prieš rungtyniaus priėmė sprendimą neregistruoti A. Tyusą, o vietoje jo įtraukė į dvyliktuką Felipe Reyesą.

Real Madrid C kaslaimes.eu 2021-04-02 21:35