Naujienų filtras

Praeitame Eurolygos ture gynėjas patyrė raumens traumą ir dar negali padėti komandai, kaip praneša Ispanijos sporto žurnalistas.

„Real“ senbuvis dar yra traumuotas ir nepadės komandai rungtynėse su „Žalgiriu“, kaip praneša „BasketNews.lt“.

„BasketNews.lt“ praneša, kad blauzdos traumą prieš porą savaičių gavęs puolėjas nepadės savo komandai ir rungtynėse su „Žalgiriu“.

Po papildomų tyrimų žaidėjo kelyje nebuvo rasta jokių rimtų problemų. Krepšininkas jaučia diskomfortą ir į aikštę sugrįš pagerėjus situacijai. Tikėtina, kad šią savaitę gynėjas nerungtyniaus.

Žaidėjas penktadienio mače spėjo sužaisti tik 9 minutes. Dėl raumens traumos krepšininkas nepasirodė antroje rungtynių pusėje. Kol kas nėra aišku kiek rimta yra trauma ir kiek užtruks gydymas.

Real Madrid G kaslaimes.eu 2021-02-21 11:17

Blauzdos traumą patyręs žaidėjas, nespėjo atsistatyti ir nepadės savo komandai rytojaus rungtynėse.

Ispanijos taurės pusfinalyje traumą patyręs puolėjas tikrai nerungtyniaus šią savaitę, kaip praneša komandos vyriausiasis treneris.

Ispanijos taurės pusfinalio mače su Tenerifės komanda, žaidėjas gavo smūgį į nugarą ir jausdamas diskomfortą negalėjo padėti savo komandai finalo rungtynėse. Po papildomų medicininių tyrimų, žaidėjui diagnozuota juosmens trauma, grįžimo terminai aiškės po tarpinių tyrimų.

Real Madrid P kaslaimes.eu 2021-02-15 11:04

Puolėjas dėl traumos praleidęs Ispanijos taurės ketvirtfinalį, trumpai pasirodė ant parketo taurės pusfinalyje, iš viso rungtyniavo 3 minutes.

Madrido sporto žurnalistas pranešė, kad puolėjas nebuvo registruotas Ispanijos taurės mačui dėl traumos. Susižeidimo rimtumas ir galimas grįžimo terminas kol kas nėra aiškūs.

Real Madrid P kaslaimes.eu 2021-02-12 13:00

Vyriausias ekipos treneris P. Laso interviu Ispanijos žiniasklaidai pranešė, kad puolėjas keliasi į Seviliją ir jo tikrai nebus Ispanijos taurės rungtynėse.

„Sportando“ praneša, kad puolėjas sekmadienio mače prieš Madrido „Estudiantes“ gavo dešinės kojos blauzdos traumą. Krepšininkas praleis artėjantį Ispanijos taurės susitikimą.

Real Madrid P kaslaimes.eu 2021-02-09 21:44

Jaunasis Madrido „Real“ krepšininkas nuomos pagrindu keliasi į Seviliją iki sezono pabaigos, kaip praneša Graikijos krepšinio apžvalgininkas.

Real Madrid . kaslaimes.eu 2021-02-08 21:25

Kiek ir buvo prognozuojama, žaidėjo sugrįžimas neužtruko ir krepšininkas pasirodė ant parketo jau sekmadienio Ispanijos lygos rungtynėse, bei sužaidė 18 minučių.

Madrido žurnalistas skelbia, kad dėl čiurnos traumos nerungtyniaujantis gynėjas, bus sekančios savaitės Ispanijos taurės mače.

Madrido žurnalistas praneša, kad krepšininkas faktiškai jau turi leidimą rungtyniauti ir dalyvaus sekančią savaitę Ispanijos taurės rungtynėse.

Kaip praneša Baskų krepšinio apžvalgininkas, gynėjas dar negalės padėti savo komandai rytojaus 24-ojo turo rungtynėse.

Vyriausiasis ekipos treneris P. Laso patvirtino, kad dėl vakar patirtos čiurnos traumos, gynėjas negalės žaisti 23-ojo turo rungtynių.

Gynėjas po susidūrimo su varžovu pasitempė čiurną, bei iškeliavo į rūbinę, ant parketo krepšininkas jau nepasirodė.

Real Madrid G kaslaimes.eu 2021-01-28 00:11

Nors puolėjas ir negalėjo visaverčiai treniruotis prieš šį mačą, buvo nuspręsta krepšininką įtraukti į rotaciją.

Gynėjas treniravosi su komanda prieš šias rungtynes ir yra sudėtyje šio vakaro susitikimui.

Madrido „Real“ praneša, kad gynėjo tarpinio testo rezultatas yra teigiamas, krepšininkas rungtyniavo su „Maccabi“ 25 minutes.

Real Madrid G kaslaimes.eu 2021-01-23 17:35

Ispanijos žiniasklaida praneša, kad aukštaūgis pirmadienio mače su Belgrado komanda patyrė čiurnos traumą ir žaidė tik 7 minutes. Krepšininkas dar jaučia skausmus, tačiau rungtyniaus 21-ojo turo rungtynėse.

Real Madrid C kaslaimes.eu 2021-01-20 15:45

R. Fernandezas nežais artėjančio Eurolygos turo rungtynių dėl nugaros traumos, patirtos pirmadienio mače su „Crvena zvezda“. Kaip buvo pranešama anksčiau, trauma nėra rimta, bet artėjančių rungtynių dar negalės žaisti, kaip skelbia Ispanijos žiniasklaida.

Gynėjas jau kuri laika nerungtyniauja dėl traumos. Ispanijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad gynėjas turėtų sugrįžti prie treniruočių jau sekančią savaitę. Tai reiškia, kad šio savaitės Eurolygos mačą jis praleis.