Naujienų filtras

Gynėjo kūnas yra stipriai paveiktas koronaviruso, krepšininkas kiekvieną dieną atlieka medicininius tyrimus, todėl šį sezoną jau nerungtyniaus. „Panathinaikos“, tikėtina, ieškos pastiprinimo laisvųjų agentų rinkoje, kaip praneša Graikijos spauda. Kiek anksčiau traumą patyrė ir kitas neseniai ekipą papildęs gynėjas - TJ Bray.

Panathinaikos G kaslaimes.eu 2021-05-07 11:41

Atėnų ekipa grįžus iš išvykos mačų Rusijoje pranešė apie du naujus COVID-19 atvejus ekipoje.

Panathinaikos . kaslaimes.eu 2021-04-15 21:33

Krepšininkas nebuvo komandos dalimi šeštajame ture, todėl pagal Eurolygos protokolus negalės žaisti šį vakarą.

Panathinaikos G kaslaimes.eu 2021-04-12 12:53

Gynėjas nebuvo komandos dalimi 6-jame ir 25-jame ture, todėl pagal Eurolygos protokolus negalės žaisti šios savaitės rungtynių.

Panathinaikos G kaslaimes.eu 2021-04-12 12:51

Kurį laiką dėl blauzdos traumos nežaidęs serbas, šiandien jau bus komandos sudėtyje mače su Milano ekipa.

Serbijos rinktinės gynėjas jau prisijungė prie komandos, tačiau vyriausiasis ekipos treneris praneša, kad žaidėjas dar nepasiruošęs rytdienos mačui.

Panathinaikos G Nemanja Nedovic #26 Grįžo į Graikiją kaslaimes.eu 2021-03-29 14:20

Gynėjas prieš dvi savaites gavo klubo leidimą išvykti į Serbiją pas savo daktarą blauzdos traumos gydymui ir kaip praneša Graikijos krepšinio apžvalgininkas, šiandien žaidėjas grįžo į Atėnus.

Gynėjas kenčiantis nuo blauzdos traumos, dar nepadės savo ekipai šio vakaro rungtynėse, kaip praneša Graikijos spauda.

„Panathinaikos“ komandoje šią savaitę Graikijos lygoje nežaidė trys pagrindinės sudėties žaidėjai - Aaronas White'as, jaunasis Georgios Kalaitzakis, epizodiškai rungtyniaujantis Ianis Vougioukas. Ekipoje šiuo metu taip pat yra vienas traumuotas krepšininkas. Komandos vietinėms pirmenybėms neregistruoja pagrindinių žaidėjų dėl įvairių priežasčių, tai galėtų būti legionierių limitas, noras pailsinti pagrindinius krepšininkus, mikrotraumos, suteikiamos galimybės pasireikšti jauniems žaidėjams, dėl pilnos sudėties(rungtynėms galima registruoti 12 krepšininkų).

Panathinaikos . kaslaimes.eu 2021-03-16 14:21

Gynėjas gavo ekipos leidimą ir išvyko į Serbiją konsultuotis pas asmeninį daktarą dėl blauzdos traumos. Vasario pradžioje traumą patyręs krepšininkas praleido jau šešis Eurolygos turus.

Traumą vis dar besigydantis gynėjas nepadės savo komandai ir rytojaus mače su „Maccabi“, kaip praneša „Eurohoops“.

Prieš savaitę graikas pasitempė čiurną ir praleido dvigubą Eurolygos savaitę. Sekmadienio Graikijos lygos rungtynėse žaidėjas jau rungtyniavo ir ant parketo praleido 25 minutes.

Dėl čiurnos traumos krepšininkas priverstas praleisti ir 28-ojo turo mačą, kaip praneša Graikijos spauda.

Gynėjas vis dar gydosi traumą ir kol kas negali padėti savo komandai, kaip praneša Graikijos žiniasklaida.

Pasitvirtinimo visi nuogąstavimai, krepšininkas negalės padėti savo komandai šio vakaro mače, kaip praneša Graikijos spauda.

Gynėjas yra šio vakaro rungtynių protokole ir debiutuos šio sezono Eurolygoje, kaip praneša Graikijos spauda.

Graikijos spaudoje rašoma, kad tikimybė išvysti žaidėją ant parketo šį vakarą yra labai maža. Veikiausiai komanda nenorės rizikuoti žaidėjo sveikata, tačiau tvirto pareiškimo, kol kas nėra.

Graikijos spauda praneša, kad gynėjas nedalyvavo šiandienos treniruotėje ir dar nebus pasiruošęs antradienio mačui su Barselonos komanda.

Vyriausiasis ekipos treneris O. Kattašas pranešė, kad žaidėjas atvyko į Atėnus būdamas geros formos, todėl jo debiutas gali įvykti jau antradienio rungtynėse su Barselonos komanda.

Panathinaikos G kaslaimes.eu 2021-02-28 23:12

Puolėjas Graikijos lygos rungtynėse pasitempė čiurną. Žaidėjo būsena bus vertinama pakartotinai, ryšium su artėjančia Eurolygos dviguba savaite, kaip praneša Graikijos krepšinio apžvalgininkas.

Panathinaikos P kaslaimes.eu 2021-02-28 23:07

Žaidėjas buvo patekęs į užsikrėtusiųjų sąrašą, tačiau jau susitvarkė su liga ir šiandien debiutavo Graikijos lygos rungtynėse, bei aikštelėje išbuvo 16 minučių.

Panathinaikos P Leonidas Kaselakis #14 Nežais prieš ALBA kaslaimes.eu 2021-02-28 22:59

Graikijos spauda praneša, jog krepšininkas dar negali rungtyniauti dėl koronaviruso, kuris užkupo ekipą prieš porą savaičių.

Panathinaikos P kaslaimes.eu 2021-02-24 20:32

Gynėjo atsistatymui prireiks dar keletą dienų, todėl jis nevyks su ekipa į Berlyną, kaip praneša Graikijos spauda.

Atėnų ekipa oficialiai pranešė apie sutartį su gynėju iš Kroatijos. Kaip anksčiau skelbė apžvalgininkai - sutartis sudaryta iki sezono pabaigos su galimybe pratęsti ir sekantiems metams. Krepšininkas pradėjo karjerą Europoje Barselonos komandoje, kur žaidė 2012-2015 metais. Prieš sezoną 2015/16 kroatas buvo pašauktas penktuoju šaukimu NBA naujokų biržoje Orlando „Magic“ komandos. Vėliau rungtyniavo New York „Knicks“ ir Portlando „Trail Blazers“ ekipose. Naudingiausias sezonas NBA buvo 2017/18 metais, kai per vidutiniškai 22 minutes pelnė po 9,6 taško, atkovojo po 3,7 kamuolio, atliko po 1,4 rezultatyvaus perdavimo ir perėmė po 1,1 kamuolio. Europoje teisės į žaidėją vis dar priklausė Barselonos komandai, tačiau katalonai leido šiam sandoriui įvykti.

Graikijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad Atėnų ekipa ir kroatas gynėjas susitarė dėl sutarties iki sezono pabaigos su galimybe pratęsti dar vienam sezonui.

Panathinaikos . kaslaimes.eu 2021-02-22 16:40