Naujienų filtras

Graikijos spauda praneša, kad gynėjas nedalyvavo šiandienos treniruotėje ir dar nebus pasiruošęs antradienio mačui su Barselonos komanda.

Vyriausiasis ekipos treneris O. Kattašas pranešė, kad žaidėjas atvyko į Atėnus būdamas geros formos, todėl jo debiutas gali įvykti jau antradienio rungtynėse su Barselonos komanda.

Panathinaikos G kaslaimes.eu 2021-02-28 23:12

Puolėjas Graikijos lygos rungtynėse pasitempė čiurną. Žaidėjo būsena bus vertinama pakartotinai, ryšium su artėjančia Eurolygos dviguba savaite, kaip praneša Graikijos krepšinio apžvalgininkas.

Panathinaikos P kaslaimes.eu 2021-02-28 23:07

Žaidėjas buvo patekęs į užsikrėtusiųjų sąrašą, tačiau jau susitvarkė su liga ir šiandien debiutavo Graikijos lygos rungtynėse, bei aikštelėje išbuvo 16 minučių.

Panathinaikos P Leonidas Kaselakis #14 Nežais prieš ALBA kaslaimes.eu 2021-02-28 22:59

Graikijos spauda praneša, jog krepšininkas dar negali rungtyniauti dėl koronaviruso, kuris užkupo ekipą prieš porą savaičių.

Panathinaikos P kaslaimes.eu 2021-02-24 20:32

Gynėjo atsistatymui prireiks dar keletą dienų, todėl jis nevyks su ekipa į Berlyną, kaip praneša Graikijos spauda.

Atėnų ekipa oficialiai pranešė apie sutartį su gynėju iš Kroatijos. Kaip anksčiau skelbė apžvalgininkai - sutartis sudaryta iki sezono pabaigos su galimybe pratęsti ir sekantiems metams. Krepšininkas pradėjo karjerą Europoje Barselonos komandoje, kur žaidė 2012-2015 metais. Prieš sezoną 2015/16 kroatas buvo pašauktas penktuoju šaukimu NBA naujokų biržoje Orlando „Magic“ komandos. Vėliau rungtyniavo New York „Knicks“ ir Portlando „Trail Blazers“ ekipose. Naudingiausias sezonas NBA buvo 2017/18 metais, kai per vidutiniškai 22 minutes pelnė po 9,6 taško, atkovojo po 3,7 kamuolio, atliko po 1,4 rezultatyvaus perdavimo ir perėmė po 1,1 kamuolio. Europoje teisės į žaidėją vis dar priklausė Barselonos komandai, tačiau katalonai leido šiam sandoriui įvykti.

Graikijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad Atėnų ekipa ir kroatas gynėjas susitarė dėl sutarties iki sezono pabaigos su galimybe pratęsti dar vienam sezonui.

Panathinaikos . kaslaimes.eu 2021-02-22 16:40

Atėnų „Panathinaikos“ oficialiai pranešė apie sutarties nutraukimą su gynėju, organizacija linki krepšininkui sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Įvairios Europos žiniasklaidos priemonės praneša, kad susitarimas dėl sutarties nutraukimo tarp PAO ir krepšininko jau pasiektas. Apie ieškomus būdus nutraukti sutartį jau buvo pranešama Sausio viduryje.

Graikijos spauda praneša, kad PAO ruošiasi nutraukti sutartį su amerikiečių gynėju, kuris prisijungė prie komandos lapkritį. Atėnų komanda nepatenkinta krepšininko žaidimu ir jau ieško jam pamainos. Italijos krepšinio apžvalgininkas skelbia, kad gynėjas veikiausiai apsistos Turkijoje arba Izraelyje. Šį sezoną Eurolygoje S. Mackas per vidutiniškai 18 minučių pelno po 6,3 taško, atkovoja po 1,4 kamuolio ir atlieka po 2,8 rezultatyvaus perdavimo.

Panathinaikos G kaslaimes.eu 2021-02-17 21:29

Šeštadienį, vasario 17 dieną PAO pranešė apie dar vieną teigiamą COVID-19 atvejį tarp žaidėjų. Iš viso komandoje serga jau 8 krepšininkai ir 3 personalo nariai.

Atėnų ekipa jau trečią kartą šią savaitę praneša apie naujus užsikrėtimo atvejus komandoje. Iš viso šio metu ekipoje serga 10 narių, 7 žaidėjai ir 3 personalo darbuotojai.

Atėnų komanda praneša, kad komandoje dar trys teigiami COVID-19 testai, iš viso ekipoje jau 7 koronaviruso atvejai.

Atėnų „Panathinaikos“ oficialiai pranešė apie įžaidėjo atvykimą. Su krepšininku sudaryta sutartis iki 2022 metų vasaros su galimybe pratęsti dar vienam sezonui.

Panathinaikos G Panathinaikos Arti susitarimo su TJ Bray kaslaimes.eu 2021-02-08 16:13

Įvairūs Europos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad įžaidėjas yra arti susitarimo so PAO. Kadangi krepšininkas šio sezono pradžioje jau rungtyniavo Eurolygoje, o perėjimų langas jau užsidarė, žaidėjas negalės padėti ekipai Eurolygoje. Sutartis turėtų būti sudaryta šiam ir sekančiam sezonui, todėl iki vasaros amerikietis padėtų komandai Graikijos lygoje. Šiame sezone FIBA Čempionų lygoje krepšininkas demonstravo 4,8 taškų, 1,8 atkovoto kamuolio, 3,8 rezultatyvaus perdavimo ir 2,3 perimto kamuolio statistiką, vilkint Saragosos komandos marškinėlius. Faktiškai TJ Bray dar priklauso Miuncheno „Bayern“ komandai iš kurios į Ispaniją išvyko pagal nuomos sutartį, bet kaip praneša Graikijos krepšinio apžvalgininkas, Vokietijos komanda netrukus atleis krepšininką, nes jo nėra vyriausiojo trenerio planuose.

Graikijos žiniasklaida praneša, kad atlikus tarpinius koronaviruso testus po vakarykščio graikiško derbio, trims komandos nariams dalyvavusiems 24-ojo turo mače, nustatytas COVID-19. Vienas iš atvejų yra žaidėjas, tapatybė kol kas nėra aiški.

Panathinaikos . kaslaimes.eu 2021-02-06 21:03

Graikijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad gynėjas patyrė traumą ir nepadės PAO graikiškame derbyje.

Panathinaikos G kaslaimes.eu 2021-02-03 21:43

Atėnų ekipa praneša, jog atlikus tarpinius testus prieš rungtynes su „Olympiacos“, buvo nustatytas vienas COVID-19 atvejis. Kol kas nėra informacijos ar tai yra žaidėjas. Likusi ekipa atliko pakartotinį tyrimą ir visi atsakymai yra neigiami. Komanda ruošiasi penktadienio 24-ojo turo rungtynėms.

Panathinaikos . kaslaimes.eu 2021-02-03 16:15

Graikijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad žaidėjas yra pasiruošęs rungtyniauti artėjančiame Eurolygos mače prieš Pirėjo „Olympiacos“.

Graikijos spauda praneša, kad neseniai PAO ekipą papildęs jaunasis Graikijos talentas, negali debiutuoti naujoje komandoje. Atėnų klubui nepavyksta gauti reikiamo leidimo iš E.O.K. (Graikijos krepšinio federacijos).

Panathinaikos P kaslaimes.eu 2021-01-30 18:45

Kaip praneša Graikijos krepšinio apžvalgininkas, žaidėjas nepadės savo ekipai šį vakarą, dėl raumens spazmo.

Vidurio puolėjas praleido keletą mačų dėl traumos, tačiau šiandien krepšininkas bus komandos sudėtyje, kaip praneša Graikijos krepšinio apžvalgininkas. Kaip ir situacijoje su komandos draugu, nėra aišku kokia yra žaidėjo forma ir kiek jis galės rungtyniauti šį vakarą.

Graikijos krepšinio apžvalgininkas skelbia, jog puolėjas šį vakarą bus trenerio dispozicijoje. Nėra aišku kokia yra žaidėjo forma ir kiek jis galės rungtyniauti šį vakarą.

Graikijos spauda praneša, kad rungtynėse su „Real“ antroje dalyje, žaidėjas negalėjo rungtyniauti dėl raumens spazmo. Kol kas nėra aišku, ar krepšininkas spės atsistatyti iki penktadienio rungtynių su Valensijos komanda.

Panathinaikos P kaslaimes.eu 2021-01-28 10:08