Naujienų filtras

Graikijos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad vidurio puolėjas šį vakarą dar nedebiutuos naujoje komandoje.

Dėl nugaros raumens spazmo savaitę be krepšinio praleidęs žaidėjas, jau sugrįžo prie treniruočių ir bus trenerio dispozicijoje rytojaus mače.

Pirėjo komanda pranešė, kad iki sezono pabaigos sudarė sutartį su graiku vidurio puolėju Kostu Koufosu. Aukštaūgis profesionalo karjerą pradėjo NBA lygoje sezone 2008/09 ir iš viso už Atlanto rungtyniavo 11 sezonų. Praeitais metais krepšininkas žaidė Maskvos CSKA komandoje ir vidutiniškai rinko po 3,7 taško ir 2,8 atkovoto kamuolio per vidutiniškai 10 žaidimo minučių.

Olympiacos C kaslaimes.eu 2021-02-21 11:54

Pirėjo „Olympiacos“ praneša, kad ketvirtadienio rungtynėse su „Anadolu Efes“ žaidėjas patyrė kelio sąnario menisko įtrūkimą ir pirmadienį jam bus atlikta operacija. Prognozuojama, kad be krepšinio jis praleis 5-6 savaites.

Olympiacos C kaslaimes.eu 2021-02-21 11:23

Puolėjas vis dar gydosi traumą ir dar nėra pasiruošęs rungtyniauti.

Prieš pirmadienio draugiškas rungtynes, gynėjas patyrė nugaros raumens spazmą ir nespėjo atsistatyti. Krepšininkas nevyksta su komanda į Strambulą.

Po šio vakaro draugiškų rungtynių „Olympiacos“ vyriausiasis treneris pranešė, kad krepšininko sugrįžimo artimiausiomis dienomis dar nenusimato.

„Olympiacos“ puolėjas dėl kelio traumos nerungtyniavo keletą savaičių, tačiau šiandienos draugiškose rungtynėse pasirodė starto penkete ir pelnė 15 taškų.

Graikijos spauda praneša, kad gynėjas negalės rungtyniauti šį vakarą draugiškame mače, dėl raumens spazmo nugaroje. Ekipa keletą dienų stebės krepšininko būseną. Prognozuojama, kad ši mikrotrauma neturėtų sutrukdyti amerikiečiui žaisti artimiausių Eurolygos rungtynių vasario 18 dieną.

Olympiacos G kaslaimes.eu 2021-02-15 20:10

Dvi savaites dėl kelio traumos nežaidęs puolėjas sugrįžo į treniruotes, kaip praneša Graikijos krepšinio apžvalgininkas.

Pirėjo klubas oficialiai praneša, kad su žaidėju pratęsta sutartis iki 2023 metų vasaros. Amerikietis prisijungė prie „Olympiacos“ 2020 metų vasarį ir puikiai pritapo. Šį sezoną krepšininkas Eurolygoje demonstruoja 10,9 taškų, 2,4 atkovotų kamuolių, 2,3 rezultatyvių perdavimų ir 1,3 perimtų kamuolių statistiką.

Olympiacos G kaslaimes.eu 2021-02-07 14:14

Graikijos spauda praneša, kad dėl anksčiau patirtos kelio traumos, puolėjas tikrai nerungtyniaus šio vakaro mače. Visą savaitę krepšininkas stengėsi pasveikti iki graikiško derbio, tačiau jam nepavyko atsikratyti skausmų. Žaidėjo vietą dvyliktuke užims Alexandros Nikolaidis. „Olympiacos“ turi Eurolygai registruotą puolėją Vasileios Christidis, tačiau šis krepšininkas šiame sezone Eurolygoje dar nerungtyniavo.

Graikijos spauda praneša, kad puolėjas dar nesitreniruoja, todėl jo tikrai nebus rytojaus rungtynėse.

Graikijos spauda praneša, kad Pirėjo klubas versis be S. Vezenkovo, kuris anksčiau patyrė kelio sumušimą.

Graikijos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad krepšininkas gali praleisti rytojaus rungtynes dėl problemų su dešiniuoju keliu.

Olympiacos P kaslaimes.eu 2021-01-27 18:39

Gruodžio pabaigoje puolėjas iškrito iš rikiuotės dėl nugaros traumos. Buvo prognozuojama, kad krepšininkas negalės rungtyniauti apie mėnesio laiko, tačiau šis laikotarpis jau prabėgo, o žaidėjas vis dar traumuotas. Graikijos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad graikas galėtų grįžti į aikštę po dvejų savaičių.

Tris Eurolygos mačus dėl traumos praleidęs gynėjas, grįžo į treniruotes, kaip praneša Graikijos krepšinio apžvalgininkas.

Kadangi Pirėjo komanda iš Prancūzijos atskrido iškarto į Kauną, tapo aišku, kad gynėjas nežais 21-ojo turo rungtynių. Krepšininkas dėl traumos liko Graikijoje ir nekeliavo su savo ekipa mačui Prancūzijoje.

Vidurio puolėjas treniravosi su komanda ir vyksta į išvykos mačą. Žaidėjas laikomas pasveikusiu ir pasiruošusiu rungtyniauti, kaip praneša Graikijos spauda.

Olympiacos C Hassan Martin #12 Nežais ši vakarą kaslaimes.eu 2021-01-18 14:40

Kaip skelbėme anksčiau, žaidėjas patyrė traumą, todėl nevyksta su komanda į Prancūziją. Labai tikėtina, kad krepšininkas praleis ir rungtynes su „Žalgiriu“.

Graikijos spauda praneša, kad puikiai 19-ojo turo mače prieš „Maccabi“ pasirodęs krepšininkas, negali treniruotis dėl traumos. Kol kas nėra aišku kiek rimta yra trauma ir ar dėl jos žaidėjas turės praleisti artėjančius mačus. Rytoj komanda išvyksta į Lioną, kur antradienį žais 10-ojo turo rungtynes su Vilerbano komanda.

Olympiacos G kaslaimes.eu 2021-01-17 16:48

Jaunasis Graikų gynėjas buvo arti išsikėlimo į Izraelį, tačiau galiausiai persikels į Ispanijos lygos „Obradoiro CAB“, kaip praneša „Olympiacos“.

Nerungtyniaus ši vakarą, kaip praneša Graikijos žiniasklaida.

Olympiacos C kaslaimes.eu 2021-01-15 21:16

Prieš pirmas dvigubos savaitės rungtynes iki paskutinio nebuvo aišku ar aukštaūgis galės rungtyniauti. Savaitgalį krepšininkas patyrė raiščių traumą, tačiau antradienio mače prieš „Maccabi“ pasirodė ant parketo ir žaidė beveik 24 minutes. Šiandien Graikijos spauda praneša, kad žaidėjas vėl po klaustuku.

Amerikietis gynėjas praleido pirmą dvigubos savaitės mačą dėl raiščių patempimo. Šio vakaro rungtynėse žaidėjas bus trenerio dispozicijoje, kaip praneša Graikijos spauda.