Naujienų filtras

Gynėjas papildė Pirėjo komanda liepos mėnesį, šį sezoną krepšininkas Eurolygoje žaidė vidutiniškai po 16 minučių, pelnė po 2,9 taško, atkovojo po 1,2 kamuolio. Žaidėjas keliasi į Ispaniją, kur šį sezoną užbaigs „Lenovo Tenerife“ gretose.

Graikijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad gynėjas palieka OLY gretas ir sezoną tęs LENOVO Tenerife komandoje.

Olympiacos G kaslaimes.eu 2021-04-10 15:47

Graikijos žiniasklaida praneša, kad dėl sveikatos problemų prancūzas puolėjas nepadės savo ekipai paskutinėse oficialiose šio sezono rungtynėse penktadienį, kur „Olympiacos“ susitiks su „Khimki“.

Olympiacos P kaslaimes.eu 2021-04-07 15:33

Gynėjas pilna jėga treniruojasi su komanda ir galės bus išrinktas į dvyliktuką paskutiniam „Olympiacos“ oficialiam šio sezono mačui, kuris bus žaidžiamas šį penktadienį.

Amerikietis gynėjas praleis šio vakaro susitikimą dėl vis dar kamuojamos nugaros traumos, kaip praneša Graikijos spauda.

Amerikietis gynėjas negalės padėti savo ekipai šio vakaro rungtynėse dėl nugaros traumos, kaip praneša Graikijos spauda.

Olympiacos G kaslaimes.eu 2021-03-31 19:10

Puolėjas dėl kelio traumos turėjo praleisti pastarąjį Eurolygos turą. Tikimasi pamatyti žaidėją ant parketo jau šį ketvirtadienį, kaip praneša Graikijos spauda.

Kaip ir buvo skelbiama anksčiau, puolėjas jaučia kelio skausmus ir nėra įtrauktas į šio vakaro rungtynių sudėtį.

Graikijos spauda praneša, kad puolėjas jaučia diskomfortą kelyje ir nesitreniruoja su komanda, krepšininkas gali praleisti rytdienos mačą.

Olympiacos P kaslaimes.eu 2021-03-11 18:17

Žaidėjas dar neišsigydė traumos. Pirėjo ekipos šansai prasibrauti į šio sezono Eurolygos atkrintamąsias yra menki, todėl nėra pagrindo skubinti gydymą likusiems šešiems mačams, kaip praneša Graikijos spauda. Pasirodė tikslesnė informacija, puolėjui buvo atlikta operacija ir reabilitacijos terminas yra 10-12 savaičių. Krepšininkas gali praleisti Graikijos rinktinės atranką į Olimpines žaidynes birželio pabaigoje.

Kaip pranešė ekipos vyriausiasis treneris, komandos senbuvis G. Printezis rytoj žais 28-ojo turo rungtynes.

Graikas vidurio puolėjas neseniai papildęs OLY gretas, šiandien pirmą kartą pasirodys ant parketo su Pirėjo klubo marškinėliais, kaip patvirtino ekipos treneris G. Bartzokas.

Žaidėjo būklė negerėja ir jo tikrai nebus rytojaus mače. Graikijos spaudoje pasirodo pranešimu, kad žaidėjui gali prireikti operacijos.

Ekipos senbuvis nepadės savo ekipai išvykos mače su „Baskonia“ dėl raumens spazmo, kaip praneša Graikijos spauda.

Olympiacos P kaslaimes.eu 2021-03-02 14:51

Graikijos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad vidurio puolėjas šį vakarą dar nedebiutuos naujoje komandoje.

Dėl nugaros raumens spazmo savaitę be krepšinio praleidęs žaidėjas, jau sugrįžo prie treniruočių ir bus trenerio dispozicijoje rytojaus mače.

Pirėjo komanda pranešė, kad iki sezono pabaigos sudarė sutartį su graiku vidurio puolėju Kostu Koufosu. Aukštaūgis profesionalo karjerą pradėjo NBA lygoje sezone 2008/09 ir iš viso už Atlanto rungtyniavo 11 sezonų. Praeitais metais krepšininkas žaidė Maskvos CSKA komandoje ir vidutiniškai rinko po 3,7 taško ir 2,8 atkovoto kamuolio per vidutiniškai 10 žaidimo minučių.

Olympiacos C kaslaimes.eu 2021-02-21 11:54

Pirėjo „Olympiacos“ praneša, kad ketvirtadienio rungtynėse su „Anadolu Efes“ žaidėjas patyrė kelio sąnario menisko įtrūkimą ir pirmadienį jam bus atlikta operacija. Prognozuojama, kad be krepšinio jis praleis 5-6 savaites.

Olympiacos C kaslaimes.eu 2021-02-21 11:23

Puolėjas vis dar gydosi traumą ir dar nėra pasiruošęs rungtyniauti.

Prieš pirmadienio draugiškas rungtynes, gynėjas patyrė nugaros raumens spazmą ir nespėjo atsistatyti. Krepšininkas nevyksta su komanda į Strambulą.

Po šio vakaro draugiškų rungtynių „Olympiacos“ vyriausiasis treneris pranešė, kad krepšininko sugrįžimo artimiausiomis dienomis dar nenusimato.

„Olympiacos“ puolėjas dėl kelio traumos nerungtyniavo keletą savaičių, tačiau šiandienos draugiškose rungtynėse pasirodė starto penkete ir pelnė 15 taškų.

Graikijos spauda praneša, kad gynėjas negalės rungtyniauti šį vakarą draugiškame mače, dėl raumens spazmo nugaroje. Ekipa keletą dienų stebės krepšininko būseną. Prognozuojama, kad ši mikrotrauma neturėtų sutrukdyti amerikiečiui žaisti artimiausių Eurolygos rungtynių vasario 18 dieną.

Olympiacos G kaslaimes.eu 2021-02-15 20:10

Dvi savaites dėl kelio traumos nežaidęs puolėjas sugrįžo į treniruotes, kaip praneša Graikijos krepšinio apžvalgininkas.

Pirėjo klubas oficialiai praneša, kad su žaidėju pratęsta sutartis iki 2023 metų vasaros. Amerikietis prisijungė prie „Olympiacos“ 2020 metų vasarį ir puikiai pritapo. Šį sezoną krepšininkas Eurolygoje demonstruoja 10,9 taškų, 2,4 atkovotų kamuolių, 2,3 rezultatyvių perdavimų ir 1,3 perimtų kamuolių statistiką.

Olympiacos G kaslaimes.eu 2021-02-07 14:14