Naujienų filtras

Vidurio puolėjas dėl lygos nesitreniravo visą savaitę, bet šiandien yra ekipos sudėtyje.

Ilgiau ne mėnesį nežaidęs krepšininkas šį vakarą registruotas mačui.

Tel Avivo „Maccabi“ praneša, kad gynėjas įtrauktas į šio vakaro rungtynių sudėtį.

Izraelio krepšinio apžvalgininkas praneša, kad aukštaūgis dėl lygos nesitreniravo visą savaitę. Kol kas nėra tiksliai aišku ar tai paveiks jo galimybę žaisti, bet informacija apie šį žaidėją dar bus pildoma.

Maccabi Tel Aviv C kaslaimes.eu 2021-02-24 12:01

Nuo sausio mėnesio nerungtyniaujantis puolėjas, vyks su komanda į Vokietiją, bet dar nėra aišku ar galės žaisti, kaip praneša Izraelio krepšinio apžvalgininkas.

Dėl praeitą savaitę aprašytos piršto traumos, žaidėjas gali praleisti artėjančias rungtynes, kaip praneša Izraelio krepšinio apžvalgininkas.

Gynėjas gavo kelio raiščių traumą pirmadienio Izraelio lygos rungtynėse. Po papildomų tyrimų paaiškėjo, jog operacijos neprireiks, tačiau krepšininkas nerungtyniaus 4-6 savaites.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2021-02-23 09:26

Izraelio krepšinio apžvalgininkas praneša, kad Scottie Wilbekinas, tikėtina, rungtyniaus su subintuotu dešinės rankos nykščiu. Ši mikrotrauma kamavo žaidėją praeitame sezone ir prieš dvejus metus. Šiuo metu problema neriboja žaidėjo ir jis yra geros formos.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2021-02-17 13:37

Sausio mėnesį dėl skrandžio problemų, buvęs NBA žaidėjas, iškrito iš rikiuotės. Krepšininkas vis dar negali padėti savo komandai ir kaip praneša Izraelio krepšinio apžvalgininkas, puolėjas nevyks su ekipa į Milaną.

Gynėjas pirmą kartą šiais metais pasirodė oficialiose rungtynėse. Dėl koronaviruso visą mėnesį nerungtyniavęs krepšininkas, grįžo ant parketo penktadienio Izraelio lygos rungtynėse ir aikštelėje praleido 7 minutes.

Maccabi Tel Aviv G Sandy Cohen #6 Išsigydė COVID-19 kaslaimes.eu 2021-02-06 12:23

Jaunasis „Maccabi“ gynėjas lapkričio pabaigoje gavo riešo traumą ir nuo to laiko nebuvo pasirodęs oficialiose rungtynėse. Sekmadienį krepšininkas rungtyniavo Izraelio lygos mače.

Tel Avivo organizacija praneša, kad krepšininkas visiškai išsigydė koronavirusą ir gavo leidimus grįžti prie treniruočių su komanda, kai atliks visus reikiamus testus.

Izraelio krepšinio apžvalgininkas praneša, kad puolėjas praleidęs pastarąjį Eurolygos mačą dėl skrandžio problemų, vis dar gydosi negalavimą ir nesiruošia vykti su ekipa į Stambulą. Tel Avivo organizacija patvirtino, jog žaidėjas nesitreniravo ir nevyks su komanda į Turkiją.

Maccabi Tel Aviv P Omri Casspi #7 Nežais šio vakaro rungtynių kaslaimes.eu 2021-01-25 14:03

Tel Avivo „Maccabi“ praneša, kad su puolėju turinčiu JAV ir Izraelio pilietybę, sudaryta sutartis iki sezono pabaigos su galimybe pratęsti ir sekančiam sezonui.

Maccabi Tel Aviv P Maccabi Tel Aviv Papildys puolėjų grandį kaslaimes.eu 2021-01-24 11:35

„Eurohoops“ praneša, kad Tel Avivo organizacija papildys savo gretas puolėju, turinčiu JAV ir Izraelio pilietybę. Krepšininkas šį sezoną rungtyniavo Brešos „Germani Basket“ komandoje ir Europos taurėje rinko po 10,4 taško, 4,7 atkovoto kamuolio ir 1,4 rezultatyvaus perdavimo. Su 26-erių metų žaidėju sutarta dėl sutarties iki šio sezono pabaigos su galimybe pratęsti ir sekančiam sezonui.

Maccabi Tel Aviv . kaslaimes.eu 2021-01-21 23:29

Izraelio krepšinio apžvalgininkas praneša, kad žaidėjas šį vakarą nerungtyniaus. Priežastis kol kas nėra aiški. Komanda patikslino, kad dėl skrandžio problemų.

Maccabi Tel Aviv P kaslaimes.eu 2021-01-21 18:57

„Maccabi“ patvirtino, kad vidurio puolėjas rungtyniaus šį vakarą su „Olympiacos“.

Dėl akies traumos jau kurį laiką nesitreniravęs krepšininkas, tikriausiai sužais su Pirėjo komanda, kaip praneša Izraelio krepšinio apžvalgininkas.

Krepšininkui buvo suteiktas leidimas aplankyti savo šeimą JAV. Šiandien „Maccabi“ praneša, kad žaidėjo tarpinis testas yra teigiamas ir jis izoliuotas nuo komandos.

Maccabi Tel Aviv G Sandy Cohen #6 Praleis mačą su „Zenit“ kaslaimes.eu 2021-01-11 19:18

Tel Avivo organizacija oficialiai paskelbė, kad pratęsė sutartį su Draganu Benderiu. Sezono pradžioje su aukštaūgiu buvo sudaryta sutartis trims mėnesiams su galimybe pratęsti iki sezono pabaigos. Kroatas norėjo išbandyti NBA laisvųjų agentų rinką.

Komandos draugo įdrėskimas po akimi rungtynėse su „Zenit“, kainuos puolėjui 2-3 savaites be krepšinio, kaip praneša Tel Avivo „Maccabi“.

Vidurio puolėjas gavęs kairės akies traumą į rungtynes nesugrįš, kaip skelbia Izraelio krepšinio apžvalgininkai. Traumos rimtumas bus ištirtas vėliau.

Maccabi Tel Aviv C kaslaimes.eu 2020-12-29 21:41

Vidurio puolėjas registruotas šio vakaro mačui, kaip praneša Tel Avivo komanda. Dėl nugaros skausmų amerikiečio galimybė žaisti šį mačą, buvo pakibusi ant plauko.

Gynėjas gavo leidimą aplankyti savo šeimą JAV ir išvyko vienai savaitei.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2020-12-28 16:42

Izraelio krepšinio apžvalgininkas praneša, kad vidurio puolėjas kenčia nugaros skausmus, todėl galimybė rungtyniauti 17-ojo turo mače paaiškės prieš rungtynes.

Maccabi Tel Aviv C kaslaimes.eu 2020-12-28 16:38