Naujienų filtras

Tel Avivo „Maccabi“ paleidžia gynėją Elijahą Bryantą. Krepšininkas persikels į NBA lygą ir įgyvendins savo vaikystės svajonę. Įvairios informacinės priemonės praneša, kad tai bus Milvokio „Bucks“ ekipa. Izraelio krepšinio apžvalgininkas skelbia, kad „Maccabi“ gaus 500 tūkst. dolerių išpirką. Šį sezoną Eurolygoje žaidėjas demonstravo 9,8 taško, 3 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvių perdavimų statistiką.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2021-05-10 12:00

Vasario pabaigoje raiščių traumą patyręs žaidėjas, vakar pasirodė ant parketo Izraelio lygos mače.

Krepšininkas praleidęs keletą pastarųjų mačų dėl traumos, šiandien pasiruošęs rungtynėms.

Maccabi Tel Aviv C kaslaimes.eu 2021-04-09 20:10

Izraelio krepšinio apžvalgininkas praneša, kad puolėjas nevyks su komanda į Sankt Peterburgą ir liks su žmona, kuri vakar pagimdė.

Maccabi Tel Aviv P kaslaimes.eu 2021-04-08 12:53

Vidurio puolėjas dalyvauja metimų sesijoje prieš rungtynes, tačiau šį vakarą dar nėra registruotas mačui.

Prieš beveik dvi savaites dėl blauzdos traumos iš rikiuotės iškritęs aukštaūgis, nepadės ekipai ir sekmadienio mače su Vilerbano komanda.

Tel Avivo komanda praneša, kad puolėjas gavo šlaunies traumą ir pirminiu vertinimu turės praleisti 3-4 savaites be krepšinio.

Maccabi Tel Aviv P kaslaimes.eu 2021-04-02 10:43

Izraelio krepšinio apžvalgininkas praneša, kad vidurio puolėjas praleidęs praeitas Eurolygos rungtynes su „Žalgiriu“, turės praleisti ir artėjantį mačą su Barselonos ekipa.

Izraelio krepšinio apžvalgininkas pranešė, kad vidurio puolėjas neišvyko su komanda į Kauną, nes jaučia dvilypio blauzdos raumens skausmus.

Maccabi Tel Aviv C kaslaimes.eu 2021-03-24 12:13

„Maccabi“ komandoje šią savaitę Izraelio lygoje nežaidė trys pagrindinės sudėties žaidėjai - Elijahas Bryantas, Angelo Caloiaro ir Ante Zizičius. Ekipoje šiuo metu taip pat yra vienas traumuotas krepšininkas. Komandos vietinėms pirmenybėms neregistruoja pagrindinių žaidėjų dėl įvairių priežasčių, tai galėtų būti legionierių limitas, noras pailsinti pagrindinius krepšininkus, mikrotraumos, suteikiamos galimybės pasireikšti jauniems žaidėjams, dėl pilnos sudėties(rungtynėms galima registruoti 12 krepšininkų).

Maccabi Tel Aviv . kaslaimes.eu 2021-03-16 14:28

Vidurio puolėjas dėl lygos nesitreniravo visą savaitę, bet šiandien yra ekipos sudėtyje.

Ilgiau ne mėnesį nežaidęs krepšininkas šį vakarą registruotas mačui.

Tel Avivo „Maccabi“ praneša, kad gynėjas įtrauktas į šio vakaro rungtynių sudėtį.

Izraelio krepšinio apžvalgininkas praneša, kad aukštaūgis dėl lygos nesitreniravo visą savaitę. Kol kas nėra tiksliai aišku ar tai paveiks jo galimybę žaisti, bet informacija apie šį žaidėją dar bus pildoma.

Maccabi Tel Aviv C kaslaimes.eu 2021-02-24 12:01

Nuo sausio mėnesio nerungtyniaujantis puolėjas, vyks su komanda į Vokietiją, bet dar nėra aišku ar galės žaisti, kaip praneša Izraelio krepšinio apžvalgininkas.

Dėl praeitą savaitę aprašytos piršto traumos, žaidėjas gali praleisti artėjančias rungtynes, kaip praneša Izraelio krepšinio apžvalgininkas.

Gynėjas gavo kelio raiščių traumą pirmadienio Izraelio lygos rungtynėse. Po papildomų tyrimų paaiškėjo, jog operacijos neprireiks, tačiau krepšininkas nerungtyniaus 4-6 savaites.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2021-02-23 09:26

Izraelio krepšinio apžvalgininkas praneša, kad Scottie Wilbekinas, tikėtina, rungtyniaus su subintuotu dešinės rankos nykščiu. Ši mikrotrauma kamavo žaidėją praeitame sezone ir prieš dvejus metus. Šiuo metu problema neriboja žaidėjo ir jis yra geros formos.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2021-02-17 13:37

Sausio mėnesį dėl skrandžio problemų, buvęs NBA žaidėjas, iškrito iš rikiuotės. Krepšininkas vis dar negali padėti savo komandai ir kaip praneša Izraelio krepšinio apžvalgininkas, puolėjas nevyks su ekipa į Milaną.

Gynėjas pirmą kartą šiais metais pasirodė oficialiose rungtynėse. Dėl koronaviruso visą mėnesį nerungtyniavęs krepšininkas, grįžo ant parketo penktadienio Izraelio lygos rungtynėse ir aikštelėje praleido 7 minutes.

Maccabi Tel Aviv G Sandy Cohen #6 Išsigydė COVID-19 kaslaimes.eu 2021-02-06 12:23

Jaunasis „Maccabi“ gynėjas lapkričio pabaigoje gavo riešo traumą ir nuo to laiko nebuvo pasirodęs oficialiose rungtynėse. Sekmadienį krepšininkas rungtyniavo Izraelio lygos mače.

Tel Avivo organizacija praneša, kad krepšininkas visiškai išsigydė koronavirusą ir gavo leidimus grįžti prie treniruočių su komanda, kai atliks visus reikiamus testus.

Izraelio krepšinio apžvalgininkas praneša, kad puolėjas praleidęs pastarąjį Eurolygos mačą dėl skrandžio problemų, vis dar gydosi negalavimą ir nesiruošia vykti su ekipa į Stambulą. Tel Avivo organizacija patvirtino, jog žaidėjas nesitreniravo ir nevyks su komanda į Turkiją.

Maccabi Tel Aviv P Omri Casspi #7 Nežais šio vakaro rungtynių kaslaimes.eu 2021-01-25 14:03

Tel Avivo „Maccabi“ praneša, kad su puolėju turinčiu JAV ir Izraelio pilietybę, sudaryta sutartis iki sezono pabaigos su galimybe pratęsti ir sekančiam sezonui.

Maccabi Tel Aviv P Maccabi Tel Aviv Papildys puolėjų grandį kaslaimes.eu 2021-01-24 11:35

„Eurohoops“ praneša, kad Tel Avivo organizacija papildys savo gretas puolėju, turinčiu JAV ir Izraelio pilietybę. Krepšininkas šį sezoną rungtyniavo Brešos „Germani Basket“ komandoje ir Europos taurėje rinko po 10,4 taško, 4,7 atkovoto kamuolio ir 1,4 rezultatyvaus perdavimo. Su 26-erių metų žaidėju sutarta dėl sutarties iki šio sezono pabaigos su galimybe pratęsti ir sekančiam sezonui.

Maccabi Tel Aviv . kaslaimes.eu 2021-01-21 23:29