Naujienų filtras

Tel Avivo organizacija praneša, kad su krepšininku sudarė trejų mėnesių sutartį su galimybe pratęsti iki sezono pabaigos. Kaip buvo skelbiama anksčiau, D. Benderis nori išbandyti savo jėgas NBA laisvųjų agentų rinkoje. Pastaruosius keturis sezonus žaidėjas rungtyniavo NBA lygoje, savo geriausią sezoną sužaidė 2017/18 metais Finikso „Suns“ gretose, kur žaidė visas 82 reguliaraus sezono rungtynes, aikštelėje pralesdavo vidutiniškai po 25 minutes, pelnė po 6,5 taško ir atkovojo po 4 kamuolius. Praeitą sezoną krepšininkas žaidė 2-jose NBA komandose, ant parketo vidutiniškai išbūdavo po 18 minučių, pelnė po 6,7 taško ir atkovojo po 4,6 kamuolio.

Maccabi Tel Aviv P Cituojama: Maccabi Tel Aviv Arti susitarimo su Draganu Benderiu kaslaimes.eu 2020-09-27 11:02

Tel Avivo organizacija su Kroatų talentu sutarė dėl trejų mėnesių sutarties su galimybe pratęsti kontraktą iki sezono pabaigos. Krepšininkas norėtų išbandyti save NBA laisvųjų agentų rinkoje. Šiuo įsigijimu „Maccabi“ planuoja pakeisti išvyksianti Quincy Acy, kuriam paliekamos atviros durys tam atvejui jei D. Benderis išvyktų į NBA, informuoja įvairūs Izraelio krepšinio apžvalgininkai.

Maccabi Tel Aviv . kaslaimes.eu 2020-09-23 12:21

„Maccabi“ paskelbė apie trejų metų sutartį su žydų kilmė amerikiečiu. Pranešama, kad krepšininko įsigijimas yra investicijų į perspektyvius jaunus žaidėjus, dalis. Izraelio apžvalgininkai ankstesniuose pranešimuose skelbė, kad žaidėjas greičiausia bus nuomojamas kitai komandai, tačiau kol kas nėra oficialių pranešimų apie žaidėjo nuoma.

Maccabi Tel Aviv G Cituojama: Maccabi Tel Aviv Domisi gynėju Max'u Heideggeriu kaslaimes.eu 2020-09-22 12:24

Izraelio apžvalgininkai skelbia, kad derybos artėja prie pabaigos ir artimiausiomis dienomis bus paskelbta apie naują sutartį.

Maccabi Tel Aviv P kaslaimes.eu 2020-09-21 19:55

Izraelio krepšinio apžvalgininkai praneša, kad Tel Avivo organizacija domisi galimybe pasirašyti ilgalaikę sutartį su M. Heideggeriu. Krepšininkas pastaruosius keturis sezonus atstovavo Santa Barbaros Kalifornijos universiteto (UC Santa Barbara) krepšinio komandai. Pastarąjį sezoną gynėjas demonstravo 16 taškų, 3,2 rezultatyvių perdavimų ir 2,4 atkovotų kamuolių statistika. Tikėtina, kad įvykus sandoriui, pirmus metus M. Heideggeris bus nuomojamas kitai komandai.

Maccabi Tel Aviv . kaslaimes.eu 2020-09-21 14:18

Izraelio apžvalgininkai praneša, kad Y. Zoosmanas yra traumuotų žaidėjų sąraše ir ant parketo turėtų sugrįžti po mėnesio. Kada tiksliai patirta trauma ir kokio pobūdžio, kol kas nėra aišku.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2020-09-18 16:27

Vidurio puolėjas Eurolygoje jau yra rungtyniavęs sezone 2016/17 Stambulo „Darussafaka“ ekipoje ir per rungtynes vidutiniškai rinko po 9 taškus, bei 6,7 atkovotus kamuolius. Pastaruosius tris sezonus krepšininkas gynė Klivlendo „Cavaliers“ komandos garbę, kur sėkmingiausiame 2018/19 sezone rinko po 7,8 taško ir po 5,4 atkovotus kamuolius.

Maccabi Tel Aviv C kaslaimes.eu 2020-08-25 14:14

Vidurio puolėjas debiutavo pagrindinėje komandoje sezone 2019/20 Izraelio lygoje ir per 15 žaistų rungtynių aikštelėje praleisdavo vidutiniškai po 2,6 minutes. Krepšininkas pradėjo pasiruošimą sezonui 2020/21 su pagrindine komanda ir tikėtina, kad šį sezoną debiutuos Eurolygoje.

Maccabi Tel Aviv C kaslaimes.eu 2020-08-24 13:19

Puolėjas debiutavo pagrindinėje komandoje sezone 2018/19 Izraelio lygoje, sezone 2019/20 taip pat vilkėjo ekipos marškinėlius Izraelio lygoje ir per 18 žaistų rungtynių demonstravo 1,6 taškų statistiką. Krepšininkas pradėjo pasiruošimą sezonui 2020/21 su pagrindine komanda ir tikėtina, kad šį sezoną debiutuos Eurolygoje.

Maccabi Tel Aviv P kaslaimes.eu 2020-08-24 13:13

20-ies metų jaunasis Izraelio krepšinio talentas, mažiausiai vieneriems metams, atvyksta į pagrindinę komandą. „Maccabi“ sistemoje užaugęs žaidėjas praeitą sezoną buvo išnuomotas Ness Zionos „Ironi“ komandai ir Izraelio krepšinio lygoje demonstravo 2,4 taškų, 0,9 atkovotų kamuolių ir 0,3 rezultatyvių perdavimų statistiką.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2020-08-20 15:39

Puolėjas žaidžia Tel Avivo komandoje nuo 2018 metų ir pastarąjį sezoną rinko po 5,6 taško, 2,8 atkovotus kamuolius ir 1,4 rezultatyvius perdavimus.

Maccabi Tel Aviv P kaslaimes.eu 2020-08-17 20:39

„Maccabi“ su krepšininku sudarė sutartį pagal formulę 1+1. Žaidėjas už išpirką buvo įsigytas iš Bursos „Bursaspor“ kur Turkijos lygoje pelnė po 15,3 taško, po 3,2 atkovoto kamuolio, po 1,9 perimto kamuolio ir net po 6,8 rezultatyvius perdavimus.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2020-08-17 20:10

Su gynėju sudaryta sutartis pagal formulę 2+1. Komandos kapitonas žaidžia Eurolygoje nuo 2017 metų „Maccabi“ gretose. Šį sezoną dėl traumos sužaidė tik 12 rungtynių ir per vidutiniškai 14 minučių pelnydavo po 7,8 taško, po 1 atkovotą kamuolį ir po 1,7 rezultatyvius perdavimus.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2020-08-14 12:42

Tel Avivo organizacija praneša, kad su krepšininku sudaryta sutartis vieneriems metams. Šį sezoną puolėjas rungtyniavo Rišon Leziono „Maccabi“ komandoje ir per vidutiniškai 21 žaidimo minutę Europos taurėje rinko po 5,3 taško ir 4,1 atkovoto kamuolio.

Maccabi Tel Aviv P kaslaimes.eu 2020-08-11 16:23

Žaidėjas atvyko į Tel Avivą 2016 metais, prieš tai porą sezonų su pertraukomis jau buvo žaidęs „Maccabi“. Su komanda porą kartų yra tapęs Izraelio čempionu. Krepšininkas keliasi į Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ ekipą.

Maccabi Tel Aviv . kaslaimes.eu 2020-07-29 20:38

Tel Avivo „Maccabi“ organizacija paskelbė, kad nepratęs sutarties su sezono viduryje ekipą papildžiusiu gynėju. Eurolygoje šį sezoną krepšininkas žaidė po 18 minučių, pelnydavo po 4,3 taškus, atkovodavo po 1,6 kamuolio ir atlikdavo po 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

Maccabi Tel Aviv . kaslaimes.eu 2020-06-14 20:54

Izraelio apžvalgininkai praneša, kad gynėjas treniruotės metu patyrė sunkią traumą ir ilgam iškrito iš rikiuotės. Šį sezoną krepšininkas jau buvo patyręs sunkią traumą, dėl kurios nežaidė nuo gruodžio pradžios. Birželio 15 d. po papildomų tyrimų paaiškėjo, kad sportininkas patyrė dalinį Achilo sausgyslės plyšimą, tai leidžia tikėtis, kad krepšininkas bus pasiruošęs žaisti jau nuo sezono pradžios.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2020-06-10 12:10

Buvęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas šį sezoną dėl trumos sužaidė tik 15 Eurolygos rungtynių. Krepšininko statistika Eurolygoje yra 19,19 minučių, 7,5 palnyti taškai ir 2,7 rezultatyvūs perdavimai.

Maccabi Tel Aviv . kaslaimes.eu 2020-05-31 16:49

Krepšininkas su Tel Avivo ekipa sutarė dėl sutarties pratęsimo dar dviems sezonams, tiesa, liko išlyga dėl išvykimo į NBA lygą, jei bus tokia galimybė.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2020-05-24 23:28

Kaip praneša „Eurohoops“, vidurio puolėjas ir „Maccabi“ suka skirtingais keliais. Krepšininkas buvo vienas ekipos lyderių ir šį sezoną per Eurolygos rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 9,1 taško ir atkovodavo po 4,8 kamuolio.

Maccabi Tel Aviv . kaslaimes.eu 2020-05-24 23:03

Tel Avivo organizacija praneša, kad gynėjas grįžta prie bekontakčių treniruočių.

Maccabi Tel Aviv G kaslaimes.eu 2020-05-20 15:39

Šią savaitę baigia galioti vidurio puolėjo sutartis. Organizacija praneša, kad sutartis nebus pratęsiama ir dėkoja krepšininkui už darbą.

Maccabi Tel Aviv . kaslaimes.eu 2020-05-08 11:03

Izraelio talento kelionė Eurolygoje baigėsi. Krepšininkas pateikė paraišką dalyvauti 2020 metų NBA naujokų biržoje, kur jam prognozuojamas šaukimas pirmajame penkete. 2020 08 19 komanda oficialiai atsisveikino su krepšininku.

Maccabi Tel Aviv . kaslaimes.eu 2020-04-17 13:46

Puolėjas jau treniruojasi, tačiau aikštelėje šią savaitę tikriausiai jo dar nematysime.

Maccabi Tel Aviv . 2020-03-04 11:23

Gynėjas praleido 5 Eurolygos mačus, tačiau reabilitacija baigta ir jis vėl galės išbėgti į aikštelę.

Maccabi Tel Aviv G 2020-02-27 15:11