Naujienų filtras

Prancūzijos žiniasklaida praneša, kad gynėjas gavo blauzdos traumą ir neišvyko į Barseloną. Skelbiama, jog žaidėjas nepadės komandai ir antradienio rungtynėse Kaune.

LDLC Asvel G kaslaimes.eu 2021-02-26 17:54

Prancūzijos žiniasklaida praneša, kad puolėjas išvyko su ekipa į Barseloną 26-ojo turo mačui.

Vilerbano komanda paskelbė preliminarią sudėtį rytojaus mačui su Barselonos komanda ir įtraukė į ją prieš trys savaites šonkaulių traumą gavusį krepšininką.

Vilerbano komanda paskelbė preliminarią sudėtį rytojaus mačui su Barselonos komanda ir gynėjo joje nėra.

Anksčiau šiais metais Barselonos komandą palikęs gynėjas, papildys Liono priemiesčio komandos gretas ir rungtyniaus Prancūzijos lygoje ir taurėje. Dėl užsidariusio perėjimų lango, žaidėjas negali būti registruotas šio sezono Eurolygai. Praeitą sezoną stipriausiame žemyno turnyre krepšininkas rinko po 5,3 taško, 2,3 atkovoto kamuolio, 4,7 rezultatyvaus perdavimo.

Dėl kirkšnies traumos sausio pabaigoje iš rikiuotės iškritęs gynėjas, nepadės savo ekipai ir rytojaus mače. Liono priemiesčio komanda paskelbė sudėtį rytojaus mačui ir gynėjo vardo jame nėra.

Prancūzijos klubas išleido aukštaūgį į Belgijos rinktinės mačą su Danijos komanda, kuris šeštadienį vyks Vilniuje. Krepšininkas praleis susitikimą su Miuncheno ekipa.

LDLC Asvel C kaslaimes.eu 2021-02-17 17:57

Prancūzijos žiniasklaida skelbia, kad praėjusiame Eurolygos ture puolėjas gavo traumą ir negalės padėti savo komandai apie mėnesį laiko. Vilerbano ekipa pranešė, kad žaidėjas mačo su „Crvena zvezda“ pabaigoje gavo smūgį į šoną, po kurio jam lūžo šonkaulis.

LDLC Asvel P kaslaimes.eu 2021-02-04 11:27

Vilerbano komanda oficialiai praneša apie išsiskyrimą su amerikiečiu gynėju. Po Prancūzijos ekipoje atliktų korekcijų sudėtyje, žaidėjui neliko žaidybinio laiko ir jis kartu su agentu priėmė sprendimą prisijungti prie kito projekto. LDLC ASVEL linki žaidėjui sėkmės tolimesnėje karjeroje.

„Sportando“ žurnalistas praneša, kad krepšininkas ruošiasi palikti Vilerbano ekipą ir kelsis į Kinijos CBA lygoje rungtyniaujančią Qingdao „Eagles“ komandą. Pastaruoju metu žaidėjas Prancūzijos ekipoje nepakildavo nuo atsarginių suolo arba apskritai nebūdavo registruojamas mačui. Sausio pradžioje komandos gynėjų grandį papildė Darrickas Waltonas, o prieš savaitę ekipą paliko Rihardsas Lomazsas.

Gynėjo nėra šio vakaro sudėtyje, priežastis kol kas nėra aiški. Tikėtina, jog žaidėjas nerungtyniauja dėl pilnos sudėties.

LDLC Asvel . kaslaimes.eu 2021-01-29 21:53

Praeitą Eurolygos mačą dėl traumos praleidęs aukštaūgis yra šio vakaro rungtynių sudėtyje.

Prancūzijos žiniasklaida praneša, kad gynėjas gavo kirkšnies traumą ir iškrito iš rikiuotės dviem savaitėms.

Kaip praneša Prancūzijos komanda, žaidėjas šį vakarą grįžta po pertraukos dėl COVID-19.

Vilerbano komanda informavo, kad dėl raumenų traumos gynėjas negalės padėti komandai mače su „Baskonia“.

LDLC Asvel G kaslaimes.eu 2021-01-27 21:32

„Asvel“ praneša, kad dėl nugaros problemų krepšininkas nerungtyniaus šio vakaro mače.

LDLC Asvel P kaslaimes.eu 2021-01-27 21:31

Latvijos krepšininkas atstovavo Vilerbano komandai antrus metus, tačiau šį sezoną dažniausiai likdavo už aikštės ribų. „LDLC Asvel“ oficialiai pranešė, kad su gynėju pasiektas susitarimas dėl priešlaikinio kontrakto nutraukimo. Ekipa dėkoja žaidėjui už darbą ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Šį vakarą, dėl pilnos sudėties, gynėjas lieka už aikštės ribų.

LDLC Asvel G kaslaimes.eu 2021-01-21 21:15

Vidurio puolėjas praleidęs pastarąjį Eurolygos turą dėl lygos, šiandien yra ekipos sudėtyje.

„Sportando“ praneša, kad Latvis kalbasi su klubu dėl kontrakto nutraukimo. Žaidėjas šį sezoną dažniausiai lieka už dvyliktuko ribos, ASVEL komandoje jis rungtyniauja antrus metus.

LDLC Asvel . kaslaimes.eu 2021-01-21 11:16

Keletą Eurolygos turų dėl traumos praleidęs puolėjas, šį vakarą grįžta į aikštę, skelbia Vilerbano komanda.

Nors Prancūzijos žiniasklaida skelbė, kad žaidėjas rungtyniaus su Pirėjo „Olympiacos“, tačiau po mankštos prieš rungtynes paaiškėjo, jog jis nėra pasiruošęs žaisti ir krepšininkas nepateko į dvyliktuką.

Prancūzijos žiniasklaida praneša, kad vidurio puolėjas bus ekipos sudėtyje šio vakaro rungtynėms.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas prisijungė prie Vilerbano ekipos prieš keletą savaičių, tuo tarpu 10-ojo turo rungtynės turėjo būti žaidžiamos lapkričio 19,20 dienomis. Pagal Eurolygos taisykles, rungtynėse kurios yra peržaidžiamos gali žaisti tik tie žaidėjai kurie buvo registruoti Eurolygai tuo metu, kada mačas buvo suplanuotas pagal tvarkaraštį.

Žaidėjas dėl lygos nerungtyniavo Prancūzijos lygos mače. Krepšininko galimybė žaisti antradienio 10-ojo turo rungtynes su „Olympiacos“ yra po klaustuku.

LDLC Asvel C kaslaimes.eu 2021-01-18 08:47