Naujienų filtras

Vilerbano komanda paskelbė sudėtį rungtynėms prieš CSKA, kuriame nėra praeitą mačą su „Maccabi“ praleidusio W. Howardo. Krepšininkas iškrito iš rikiuotės dėl raumenų traumos.

Vilerbano ekipa praneša, kad puolėjas praleidžia sekmadienio rungtynes dėl raumenų traumos.

LDLC Asvel P kaslaimes.eu 2021-04-05 10:06

Praeitą mačą dėl čiurnos traumos praleidęs puolėjas, šiandien yra įtrauktas į sudėtį.

Vilerbano ekipa praneša, kad puolėjas praleis šio vakaro susitikimą dėl čiurnos traumos.

LDLC Asvel C kaslaimes.eu 2021-03-31 19:47

Dėl kulkšnies traumos pastarąjį Eurolygos turą praleidęs puolėjas, šį vakarą pasirodė ant parketo Prancūzijos lygoje ir žaidė 20 minučių.

Sausio pabaigoje dėl raumens traumos iš rikiuotės iškritęs gynėjas, šiandien sugrįžta ant parketo, kaip praneša VIlerbano ASVEL.

Puolėjas dėl čiurnos traumos praleis šio vakaro rungtynes, kaip praneša Vilerbano komanda.

LDLC Asvel P kaslaimes.eu 2021-03-25 21:39

Savaitės pradžioje jaunasis gynėjas patyrė čiurnos traumą, šiandien Prancūzijos klubas skelbia, jog krepšininkas negalės rungtyniauti apie mėnesį.

Vilerbano komanda šį vakarą vertėsi be čiurnos traumą patyrusio gynėjo. Nepranešama apie traumos rimtumą, todėl žaidėjo galimybę žaisti Eurolygos mačą paaiškės prieš rungtynes.

LDLC Asvel G kaslaimes.eu 2021-03-24 00:49

Komandos vietinėms pirmenybėms neregistruoja pagrindinių krepšininkų dėl įvairių priežasčių, tai galėtų būti legionierių limitas, noras pailsinti pagrindinius žaidėjus, mikrotraumos, suteikiamos galimybės pasireikšti jauniems žaidėjams, dėl pilnos sudėties(rungtynėms galima registruoti 12 krepšininkų). LDLC ASVEL komandoje šią savaitę Prancūzijos lygoje nežaidė vienas pagrindinės sudėties žaidėjas - Paulas Lacombe. Ekipoje šiuo metu taip pat yra vienas traumuotas krepšininkas.

LDLC Asvel . kaslaimes.eu 2021-03-16 14:05

Krepšininkas dėl nugaros traumos turėjo praleisti Prancūzijos lygos mačą, tačiau šį vakarą jau yra užregistruotas 29-ajam Eurolygos turui.

Nuo vasario pabaigos nerungtyniavęs gynėjas, šį vakarą jau yra registruotas mačui.

Sausio pabaigoje dėl raumens traumos iš rikiuotės iškritęs gynėjas dar negalės padėti savo komandai ketvirtadienio rungtynėse. Vilerbano komanda neįtraukė krepšininko į pirminę sudėtį.

Vilerbano komanda praneša, kad žaidėjas praleis šio vakaro mačą dėl nugaros traumos. Kol kas nėra aišku koks krepšininko statusas prieš artėjančias Eurolygos rungtynes.

LDLC Asvel P kaslaimes.eu 2021-03-09 22:04

Dėl traumuos prancūzas nerungtyniaus jau trečiame Eurolygos ture iš eilės, kaip praneša Vilerbano komanda.

Gynėjas nerungtyniaujantis jau beveik mėnesį laiko, vis dar yra traumuotas ir nepadės savo komandai šio vakaro rungtynėse.

Liono priemiesčio komanda iš Barselonos atvyko tiesiai į Kauną, todėl remsis ta pačia sudėtimi kuri žaidė Ispanijoje. Kaip jau skelbėme anksčiau, rungtynėse nebus ir A. Dioto.

Prancūzijos žiniasklaida praneša, kad gynėjas gavo blauzdos traumą ir neišvyko į Barseloną. Skelbiama, jog žaidėjas nepadės komandai ir antradienio rungtynėse Kaune.

LDLC Asvel G kaslaimes.eu 2021-02-26 17:54

Prancūzijos žiniasklaida praneša, kad puolėjas išvyko su ekipa į Barseloną 26-ojo turo mačui.

Vilerbano komanda paskelbė preliminarią sudėtį rytojaus mačui su Barselonos komanda ir įtraukė į ją prieš trys savaites šonkaulių traumą gavusį krepšininką.

Vilerbano komanda paskelbė preliminarią sudėtį rytojaus mačui su Barselonos komanda ir gynėjo joje nėra.

Anksčiau šiais metais Barselonos komandą palikęs gynėjas, papildys Liono priemiesčio komandos gretas ir rungtyniaus Prancūzijos lygoje ir taurėje. Dėl užsidariusio perėjimų lango, žaidėjas negali būti registruotas šio sezono Eurolygai. Praeitą sezoną stipriausiame žemyno turnyre krepšininkas rinko po 5,3 taško, 2,3 atkovoto kamuolio, 4,7 rezultatyvaus perdavimo.

Dėl kirkšnies traumos sausio pabaigoje iš rikiuotės iškritęs gynėjas, nepadės savo ekipai ir rytojaus mače. Liono priemiesčio komanda paskelbė sudėtį rytojaus mačui ir gynėjo vardo jame nėra.

Prancūzijos klubas išleido aukštaūgį į Belgijos rinktinės mačą su Danijos komanda, kuris šeštadienį vyks Vilniuje. Krepšininkas praleis susitikimą su Miuncheno ekipa.

LDLC Asvel C kaslaimes.eu 2021-02-17 17:57

Prancūzijos žiniasklaida skelbia, kad praėjusiame Eurolygos ture puolėjas gavo traumą ir negalės padėti savo komandai apie mėnesį laiko. Vilerbano ekipa pranešė, kad žaidėjas mačo su „Crvena zvezda“ pabaigoje gavo smūgį į šoną, po kurio jam lūžo šonkaulis.

LDLC Asvel P kaslaimes.eu 2021-02-04 11:27