Naujienų filtras

Vitorijos ekipa skelbia, kad iki sezono pabaigos prie ekipos prisijungs gynėjas Frantzas Massenat. Krepšininkas mokėsi Drekselio (Filadelfija) universitete ir žaidė NCAA pirmenybėse „Drexel Dragons“ ekipoje, o profesionalo karjerą pradėjo Vokietijoje 2014 metai ir iš viso BBL lygoje žaidė iki 2019 metų, praeitą sezoną praleido Andoros komandoje Ispanijos lygoje, o šį sezoną rungtyniavo Italijos pagrindinėje lygoje Pesaro „Victoria Libertas“ komandoje ir rinko vidutiniškai po 11,5 taško, 2,4 atkovoto kamuolio, 2,9 rezultatyvaus perdavimo.

Baskonia . kaslaimes.eu 2021-05-11 14:40

Vitorijos „Baskonia“ iki sezono pabaigos pasirašė ispaną gynėja Quino Coloma, kuris šį sezoną pradėjo „Valencia“ komandoje ir vėliau persikėlė į „Crvena zvezda“. Statistiką Eurolygoje šį sezoną 6,6 taško, 0,9 atkovoto kamuolio ir 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

Baskonia . kaslaimes.eu 2021-05-07 15:44

Vitorijos ekipa oficialiai atsisveikino su gynėju, organizacija gaus 2 mln. išpirką ir išlaikys teises į žaidėją Europoje. Krepšininkas keliasi į Niujorko „Knicks“ gretas, kur neoficialiomis duomenimis šį sezoną uždirbs 3,5 mln. „Eurohoops“ skelbia, jog kontraktas gali būti pratęstas dar trims sezonams, o bendra sutarties vertė sieks 13,6 mln. Argentiniečio šio sezono statistika Eurolygoje 10,3 taško, 2 atkovoti kamuoliai, 3,5 rezultatyvus perdavimai ir 1,6 perimti kamuoliai, o iš viso Eurolygoje L. Vildoza žaidė 4 sezonus ir visus su „Baskonia“ marškinėliais.

Baskonia . kaslaimes.eu 2021-05-06 10:24

Pirmadienį baskų ekipa paskelbė apie dar du teigiamus koronaviruso atvejus. Iš viso ekipoje jau 5 susirgimo atvejai.

Praeitą savaitę buvo pranešta apie teigiamą Tado Sedekerskio COVID-19 atvejį, šiandien baskai skelbia apie dar du susirgimus.

Baskonia . kaslaimes.eu 2021-04-22 14:22

„Baskonia“ praneša, kad argentinietis jaučia diskomfortą dešinėje kojoje, todėl praleis šio vakaro mačą. Šiandien baskų ekipa su 9-iais žaidėjais, rungtyniaus prieš Burgoso „San Pablo Burgos“.

Baskonia . kaslaimes.eu 2021-04-18 17:06

Vitorijos „Baskonia“ praneša, kad krepšininkas praleis tiek šio vakaro rungtynes, tiek keletą artėjančių mačų dėl teigiamo COVID-19 testo rezultato. Šiandien baskų ekipa su 9-iais žaidėjais, rungtyniaus prieš Burgoso „San Pablo Burgos“.

Baskonia P kaslaimes.eu 2021-04-18 17:04

Gynėjas Baskonia gretose rungtyniauja antrą sezoną, tačiau įvairūs Europos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad žaidėjas sekantį sezoną persikels į Madrido komandą. Real sumokės 500 tūkst. eurų išpirką Baskonia ekipai.

Baskonia G kaslaimes.eu 2021-04-10 17:54

Gynėjas registruotas rungtynėms, bet vis dar lieka neaišku kokia yra jo fizinė kondicija.

Čiurnos traumą patyręs gynėjas vyksta su komanda svarbiausiam sezono mačui Valensijoje, kaip praneša Baskų žiniasklaida. Skelbiama, kad žaidėjas dar nėra pasiruošęs fiziškai 100%, tačiau labai nori padėti ekipai. Rytoj paaiškės ar krepšininkas pasirodys ant parketo.

Baskų žurnalistas praneša, kad Vitorijos ekipos gynėjas pasitempė čiurną. Savaitės bėgyje bus stebima kaip gyja uždegimas ir artėjant mačui paaiškės ar krepšininkas galės rungtyniauti paskutiniame Eurolygos reguliaraus sezono ture.

Baskonia G kaslaimes.eu 2021-04-05 17:20

„Baskonia“ praneša, kad sekmadienio Ispanijos lygos rungtynėse, puolėjas patyrė antro laipsnio dešinio kelio vidinio šoninio raiščio patempimą. Numatomas gydymo terminas 6-8 savaitės.

Baskonia C kaslaimes.eu 2021-03-22 14:49

Gynėjas jau kurį laiką rungtyniauja su sulūžusiu pirštu, kaip praneša Baskų sporto žurnalistas.

Baskonia G kaslaimes.eu 2021-02-04 17:49

Baskų sporto žurnalistas praneša, kad gynėjas vyksta su komanda į Madridą, tačiau vis dar jaučia nugaros skausmus, dėl kurių galėjo praleisti mačą su „Žalgiriu“.

Gynėjas registruotas šio vakaro rungtynėms, tačiau mačo nepradeda starto penkete.

Žaidėjas ketvirtajame kėlinyje baigė rungtynes anksčiau laiko dėl nugaros skausmų. Anksčiau šį sezoną krepšininkas jau buvo iškritęs iš rikiuotės dėl nugaros traumos. Kol kas lieka neaišku, ar žaidėjas galės rungtyniauti su Kauno „Žalgiriu“.

Baskonia . kaslaimes.eu 2021-01-28 00:18

Puolėjas praleidęs pastarąjį Eurolygos turą ir Ispanijos lygos mačą, šiandien su komandos draugais apšilinėja prieš 17-ojo turo mačą.

Patikslinta, jog puolėjas kenčiantis nuo čiurnos traumos, nežais šio vakaro rungtynėse.

Vyriausiasis „Baskonia“ treneris D. Ivanovičius pranešė, kad komandoje viskas yra gerai, tačiau jis yra susirūpinęs dėl keleto savo žaidėjų traumų. Balkanų specialisto teigimu, Zoranas Dragičius turi nedidelę traumą ir artėjant rungtynėms bus aiškesnė situacija, kiek jis galės padėti mače ir ar galės rungtyniauti apskritai.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-12-23 17:36

Vyriausiasis „Baskonia“ treneris D. Ivanovičius pranešė, kad komandoje viskas yra gerai, tačiau jis yra susirūpinęs dėl keleto savo žaidėjų traumų. Balkanų specialisto teigimu, Achille Polonara turi nedidelę traumą ir artėjant rungtynėms bus aiškesnė situacija kiek jis galės padėti mače ir ar galės rungtyniauti apskritai.

Baskonia P kaslaimes.eu 2020-12-23 17:35

Vyriausiasis „Baskonia“ treneris D. Ivanovičius pranešė, kad komandoje viskas yra gerai, tačiau jis yra susirūpinęs dėl keleto savo žaidėjų traumų. Balkanų specialisto teigimu, Pierria Henry turi nedidelę traumą ir artėjant rungtynėms bus aiškesnė situacija, kiek jis galės padėti mače ir ar galės rungtyniauti apskritai.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-12-23 17:34

Krepšininkas jau rungtyniavo Ispanijos lygoje, tačiau po mačo paaiškėjo, kad vis dar jaučia juosmens skausmus. Gynėjas atvyko į Kauną, bet galimybė žaisti paaiškės prieš rungtynes.

Gynėjas pasirodė ant parketo šeštadienio Ispanijos lygos rungtynėse su Sevilijos „Real Betis“ ir ant parketo praleido 9 minutes, taškų nepelnė, bet atliko 3 rezultatyvius perdavimus. L. Vildoza dėl juosmens skausmų nežaidė beveik dvi savaites.

Gynėjas yra registruotas rungtynėms, tačiau kaip ir buvo tikėtasi, ant parketo nepasirodė.

Prieš dvi dienas tikėtasi, jog gynėjas spės atsistatyti iki šio vakaro rungtynių, tačiau šiandien nuotaikos nėra labai palankios. Ispanijos krepšinio apžvalgininkas praneša, kad tikimybė išvysti gynėją ant parketo yra nedidelė.