Naujienų filtras

Krepšininkas sužaidė 30 minučių, pelnė 17 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, surinko 19 naudingumo balų.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-11-16 14:14

Aukštaūgis praleido ant parketo 27 minutes, pelnė 19 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo vieną metimą, išprovokavo 7 pražangas ir susumavus visą statistiką išėjo 27 naudingumo balai.

Baskonia C kaslaimes.eu 2020-11-16 14:09

Gynėjas rungtyniavo 33 minutes, pelnė 20 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, blokavo vieną metimą, išprovokavo 6 pražangas. Susumavus visą statistiką išėjo 31 naudingumo balas.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-11-07 18:53

Aukštaūgis žaidė 24 minutes, pelnė 21 tašką, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 4 pražangas ir aikštelę paliko su 31 naudingumo balu.

Baskonia C kaslaimes.eu 2020-11-07 18:42

Gynėjas aikštelėje darė viską, pelnė 8 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo vieną metimą, išprovokavo 2 pražangas bei viso surinko 15 naudingumo balų.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-11-01 20:30

Puolėjas rungtyniavo 34 minutes, pelnė 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, išprovokavo vieną pražangą ir viso pelnė 20 naudingumo balų.

Baskonia P kaslaimes.eu 2020-11-01 20:20

Krepšininkas praleidęs pastarąjį Eurolygos turą dėl čiurnos patempimo, rungtyniavo mače su Badalonos „Joventut“ ir ant parketo praleido 17 minučių.

Krepšininkas sužaidė 32 minutes, pelnė 15 taškų, atkovojo vieną kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, bei sudėjus visus rodiklius pelnė 15 naudingumo balų. Šį sezoną L. Vildoza demonstruoja 13,3 taškų ir 13 naudingumo balų vidurkius.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-10-17 15:20

Ant parketo 34 minutes(asmeninis rekordas Eurolygoje) praleidęs puolėjas pelnė 20 taškų(asmeninis rekordas Eurolygoje), atkovojo 10 kamuolių, iš kurių 6 puolime(asmeninis rekordas Eurolygoje), perėmė 4 kamuolius(asmeninis rekordas Eurolygoje), atliko vieną bloką ir išprovokavo 2 pražangas. Susumavus visus rodiklius gavosi 27 naudingumo balai(asmeninis rekordas Eurolygoje).

Baskonia P kaslaimes.eu 2020-10-17 15:02

Lengvojo krašto puolėjas penktadienio rungtynėse pelnė 30 naudingumo balų(asmeninis rekordas Eurolygoje). Žaidėjas aikštelėje praleido 36 minutes, pelnė 20 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius(asmeninis rekordas Eurolygoje) ir išprovokavo 4 pražangas.

Baskonia P kaslaimes.eu 2020-10-17 14:32

Baskų žurnalistai skelbia, kad krepšininkas neužbaigė apšilimo ir jei galės žaisti, tai nebus pasiruošęs 100%. „Baskonia“ praneša, kad dėl čiurnos patempimo, žaidėjas nežais šį vakarą.

Baskonia P kaslaimes.eu 2020-10-16 21:51

Krepšininkas praleidęs keletą pastarųjų rungtynių dėl traumos, šiandien išbėgo į aikštelę, tačiau žaidė tik 2 minutes.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-10-10 00:44

Rokas aikštelėje išbuvo 32 minutes per kurias spėjo pelnyti 26 taškus(6/11 tritaškių) ir pridėjo 3 atkovotus kamuolius.

Baskonia P kaslaimes.eu 2020-10-09 23:50

Nuo suolelio pakilęs gynėjas ant parketo praleido 33 minutes, pelnė tik 6 taškus, tačiau atkovojo 4 kamuolius ir atliko net 10 rezultatyvių perdavimų, be to perėmė 3 kamuolius ir išprovokavo 4 pražangas. Sumoje žaidėjas surinko 19 naudingumo balų.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-10-09 23:46

Krepšininkas buvo registruotas rungtynėms ir praeitą savaitę, tačiau aikštelėje jo neišvydome. Šį kartą jis vėl vilki sportinę formą.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-10-09 19:43

Ekipos lyderis ant parketo praleido 33 minutes per kurias pelnė 23 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, bei išprovokavo 7 pražangas. Sumoje P. Henry surinko 32 naudingumo balus ir tapo absoliučiu savaitės naudingiausiu žaidėju.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-10-03 01:31

Puolėjas žaidė 24 minutes, pelnė 18 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, taip atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir išprovokavo 3 pražangas, kas leido jam surinkti 21 naudingumo balą.

Baskonia P kaslaimes.eu 2020-10-03 01:27

„Baskonia“ užregistravo gynėją rungtynėms, nors dar vakar vyriausiasis treneris teigė, jog žaidėjas nežais. Starto penkete Z. Dragičius nebuvo ir nėra aišku ar pasirodys ant parketo.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-10-02 22:15

Ispanų apžvalgininkai praneša, kad gynėjas nepasirodys penktadienio rungtynėse su Madrido „Real“ dėl anksčiau patirtos traumos, vyriausias ekipos treneris Duško Ivanovičius savo interviu patvirtino šią informaciją.

Baskonia G Cituojama: Zoran Dragic #30 Patyrė pakinklio traumą kaslaimes.eu 2020-10-01 19:39

Kaip praneša „Eurohoops“ krepšininkas praleis dvejas artėjančias Ispanijos lygos rungtynes dėl pakinklio traumos. Prieš Eurolygos startą žaidėjo būsena bus vertinama pakartotinai.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-09-23 15:18

Vitorijos organizacija pranešė, kad išsiskiria su gynėju K. Carringtonu. Su krepšininku buvo sudaryta sutartis šį tarpsezonį, ekipa dėkoja žaidėjui už darbą ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje. Žurnalistas Emiliano Carchia praneša, kad dėl Covid-19 užtruko žaidėjo Trinidado ir Tobago paso atnaujinimas, dėl šios priežasties žaidėjas negalėjo likti klube. 2020 09 15 Monako krepšinio organizacija paskelbė apie sutartį su gynėju.

Gynėjas vilkės Vitorijos ekipos marškinėlius iki 2021 metų vasaros. Z. Dragičius prisijungė prie komandos 2020 metų sausį ir tapo svarbia komandos dalimi, Eurolygoje per vidutiniškai 17 minučių pelnė po 7,8 taško ir atkovojo po 2 kamuolius.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-08-05 11:55

Į Vitoriją atvyko 2013 metais ir pasirašė sutartį pagal formulę 1+2+3, 2017 metais pratęsė sutartį iki 2022 metų vasaros. Nuo pat atvykimo žaidė įvairiose „Baskonia“ piramidės komandose, 2017 metais buvo išnuomotas „San Pablo Burgos“ komandai, tą patį sezoną persikraustė į Kėdainių „Nevėžį“, o sezone 2019/20 buvo išnuomotas Klaipėdos „Neptūnui“. Sezonuose 2016/17 ir 2018/19 žaidė pagrindinės komandos sudėtyje. Praeitą sezoną FIBA Čempionų lygoje rinko po 4,6 taško, 3,6 atkovoto kamuolio ir 1,1 rezultatyvaus perdavimo.

Baskonia P kaslaimes.eu 2020-08-03 23:33

Į Vitoriją atvyko 2016 metais ir sudarė penkerių metų sutartį. Vitorijoje žaidė antroje „Baskonia“ komandoje, o sezone 2019/20 buvo skolinamas Talino „Kalev/Cramo“ ekipai ir VTB Vieningoje lygoje per vidutiniškai 14 minučių demonstravo 3,8 taškų ir 2,6 atkovotų kamuolių rodiklius. 2020.08.04 komanda pranešė apie sutarties pratęsimą su puolėju iki 2024 metų vasaros.

Baskonia P kaslaimes.eu 2020-08-03 23:01

Į Vitoriją gynėjas atvyko 2017 metais, per pirmus du sezonus didžiąją dalį laiko žaidė antroje „Baskonia“ komandoje, sezonui 2019/20 buvo skolinamas Rygos VEF ekipai. Praeitą sezoną FIBA Čempionų lygoje rinko po 10,6 taško, 3,2 atkovoto kamuolio ir 1,6 rezultatyvaus perdavimo.

Baskonia G kaslaimes.eu 2020-08-03 22:33