Naujienų filtras

ALBA gynėjas iškritęs iš rikiuotės dėl rankos traumos, dar negali padėti savo komandai.

ALBA ekipos kapitonas, po dvejų mėnesių pertraukos dėl čiurnos traumos, grįžta ant parketo.

Berlyno ekipa oficialiai nepranešė apie žaidėjo atvykimą, tačiau aukštaūgis jau yra užregistruotas Eurolygai. Kol kas nėra aiškios sutarties detalės ir kiek ilgai žaidėjas rungtyniaus Berlyne. 2021 02 25 ALBA paskelbė apie sutartį su žaidėju iki sezono 2022/23 pabaigos.

Vasario pradžioje rankos traumą patyręs krepšininkas, dar negalės padėti komandai šio vakaro rungtynėse.

Sausio pradžioje traumą patyręs krepšininkas nerungtyniaus šiandien ir pasak Vokietijos žiniasklaidos, nesitikima, kad jis grįš artimiausiu laiku.

ALBA Berlin P Niels Giffey #5 Patyrė kojos traumą kaslaimes.eu 2021-02-19 19:36

Dėl traumos keletą savaičių nerungtyniavęs gynėjas, šiandien jau yra komandos sudėtyje.

Berlyno ALBA praneša, kad žaidėjas Vokietijos lygos rungtynėse patyrė dešinės rankos traumą ir be krepšinio praleis keletą savaičių.

ALBA Berlin P kaslaimes.eu 2021-02-15 14:30

Vidurio puolėjas kilęs iš Čado Respublikos, šį sezoną sužaidė 5 mačus Saratovo „Avtodor“ gretose, kur per vidutiniškai 6 minutes pelnė po 1,2 taško ir atkovojo po 1,2 kamuolio. NCAA lygoje žaidėjas atstovavo Floridos Valstijos Universitetui ir rinko po 6,6 taško, 5,6 atkovoto kamuolio, 1,4 blokuoto metimo per 15,5 žaidimo minučių.

ALBA Berlin . kaslaimes.eu 2021-02-15 11:31

Jaunasis ALBA žaidėjas dėl čiurnos traumos nežaidė nuo lapkričio mėnesio. Šio vakaro Vokietijos trečios lygos rungtynėse, krepšininkas pasirodė ant parketo „Lok Bernau“ komandos sudėtyje ir pelnė 9 taškus.

ALBA Berlin P Lorenz Brenneke #11 Vis dar traumuotas kaslaimes.eu 2021-02-07 00:01

Berlyno ALBA skelbia, jog krepšininkas susižeidė ranką antradienio Vokietijos lygos rungtynėse, prireiks operacijos. Pranešama, kad žaidėjas negalės rungtyniauti keletą savaičių.

ALBA Berlin G kaslaimes.eu 2021-02-04 11:15

Berlyno komanda praneša, kad mače su CSKA gynėjas patyrė traumą ir negalės žaisti keletą savaičių.

ALBA Berlin G kaslaimes.eu 2021-01-29 20:52

Jau kurį laiką su komanda keliaujantis krepšininkas, vis nepatekdavo į komandos sudėtį rungtynėms. Šiandien žaidėjas pasirodė ant parketo ir po mėnesio pertraukos, Vokietijos lygos mače, rungtyniavo 13 minučių.

Klubo vadovas interviu Vokietijos žiniasklaidai įvardino krepšininką kaip jau grįžusį po traumos, bet nors krepšininkas ir yra su komanda, jis vis dar nepatenka į sudėtį rungtynėms. Gynėjas nerungtyniauja nuo lapkričio pabaigos.

Ekipos lyderis šiandien yra dvyliktuke rungtynėms su Milano „Olimpia“.

Ekipos lyderis atvyko su komanda į Stambulą, bet šio vakaro rungtynėse jo dar nematysime.

Vokietijos ekipa skelbia, jog krepšininkas šiandien nerungtyniaus su „Anadolu Efes“.

Priešingai nei buvo skelbiama anksčiau, ALBA paliko krepšininką už dvyliktuko ribų šiam vakarui.

Gynėjas po čiurnos traumos sugrįžta į rikiuotę šio vakaro rungtynėse.

Vokietijos žiniasklaida praneša, jog žaidėjas grįžta po ilgos pertraukos, nepaisant to, kad nebuvo panaudotas Vokietijos lygos rungtynėse.

Lapkričio pabaigoje Švedas gavo čiurnos traumą ir iki šio nerungtyniavo. Šiandien žaidėjas buvo registruotas Vokietijos lygos mačui, bet ant parketo nepasirodė. Krepšininko statusas prieš artėjančias Eurolygos rungtynes lieka neaiškus tačiau akivaizdu, kad jis yra arti sugrįžimo.

Jaunasis ekipos krepšininkas, dažniausiai atstovaujantis ALBA antrai komandai, dėl traumos vėl negalės prisijungti prie nukraujavusios pagrindinės komandos.

ALBA praneša, kad šio vakaro rungtynėse žaidėjas dar nerungtyniaus.

ALBA pranešė, kad gynėjo nebus šio vakaro rungtynėse.

Lapkritį kulkšnies traumą gavęs puolėjas dar negalės padėti savo komandai antradienio rungtynėse su „Baskonia“, praneša Vitorijos-Gasteiso radijo žurnalistas.

Paprastai už dvyliktuko ribos liekantis puolėjas, dabartinėje situacijoje tikrai būtų įtrauktas į sudėtį, tačiau dėl lapkričio pabaigoje gautos čiurnos traumos vis dar lieka traumuotų žaidėjų sąraše, skelbia Vitorijos-Gasteiso radijo žurnalistas.