Naujienų filtras

Valensijos organizacija informuoja, kad krepšininkas sekmadienio ACB lygos rungtynėse prieš „Baskonia“, patyrė kairės kojos raumens traumą ir negalės padėti savo ekipai antradienio mače su „Žalgiriu“. Žaidėjas tikriausiai nepadės komandai ir kitose artimiausiose rungtynėse.

Valencia Basket G kaslaimes.eu 2021-01-26 12:37

Veteranas nerungtyniauja jau visą mėnesį ir nepadės savo komandai šio vakaro rungtynėse Stambule.

15min.lt krepšinio žurnalistas Donatas Urbonas praneša, kad dėl ekipos finansinės situacijos, netrukus gali išsiskirti „Khimki“ ir D. Bookerio keliai.

Khimki C kaslaimes.eu 2021-01-26 09:30

Puolėjas sirgęs COVID-19, jau treniruojasi individualiai, kaip praneša „Fenerbahce“. Kada tiksliai jis grįš į rikiuotę, kol kas nėra aišku.

Dėl rumens traumos aukštaūgis negalės padėti savo komandai rungtynėse Madride. Kaip praneša Graikijos spauda, žaidėjas dirba pagal individualią programą. Krepšininkas nežaidė ir 21-ojo turo rungtynių su „Khimki“.

Puolėjas dėl susikaupusio skysčio kelyje, negalės rungtyniauti prieš Madrido „Real“. Žaidėjas stengsis pasveikti iki penktadienio rungtynių su Valensijos komanda.

Pamaskvės ekipos organizacija praneša, kad puolėjas su komanda treniravosi prieš rytdienos mačą.

Kaip praneša Maskvos srities ekipa, gynėjas su komanda ruošėsi rytojaus rungtynėms.

„Khimki“ praneša, kad puolėjas dėl nugaros skausmų negalės rungtyniauti su Miuncheno komanda.

Khimki P kaslaimes.eu 2021-01-25 19:14

Gruodžio pabaigoje puolėjas iškrito iš rikiuotės dėl nugaros traumos. Buvo prognozuojama, kad krepšininkas negalės rungtyniauti apie mėnesio laiko, tačiau šis laikotarpis jau prabėgo, o žaidėjas vis dar traumuotas. Graikijos krepšinio apžvalgininkai praneša, kad graikas galėtų grįžti į aikštę po dvejų savaičių.

Sausio pradžioje raumenų traumą gavęs slovėnas negalės žaisti šios savaitės Eurolygos rungtynių.

Porą savaičių traumą besigydantis krepšininkas negalės žaisti ir artimiausių mačų, kaip praneša Vokietijos krepšinio apžvalgininkas.

Bayern Munich G Robin Amaize #15 Vis dar gydosi traumą kaslaimes.eu 2021-01-25 15:14

Bosnis nerungtyniaujantis jau keltą savaičių, praleis ir artėjančios dvigubos savaitės mačus, kaip praneša Vokietijos krepšinio apžvalgininkas.

Bayern Munich G Nihad Dedovic #14 Vis dar gydosi traumą kaslaimes.eu 2021-01-25 15:12

Miuncheno ekipa praneša, kad išvykos rungtynėse prieš Maskvos srities „Khimki“ komanda vėl turės verstis be V. Lučičiaus kuris kenčia nuo nugaros traumos. Puolėjas nerungtyniaus ir penktadienio mače prieš Maskvos CSKA.

Izraelio krepšinio apžvalgininkas praneša, kad puolėjas praleidęs pastarąjį Eurolygos mačą dėl skrandžio problemų, vis dar gydosi negalavimą ir nesiruošia vykti su ekipa į Stambulą. Tel Avivo organizacija patvirtino, jog žaidėjas nesitreniravo ir nevyks su komanda į Turkiją.

Maccabi Tel Aviv P Omri Casspi #7 Nežais šio vakaro rungtynių kaslaimes.eu 2021-01-25 14:03

Pastarąjį Eurolygos turą praleidęs gynėjas, sekmadienį rungtyniavo Adrijos lygos rungtynėse. Panašu, kad krepšininkas nebuvo registruojamas susitikimui su Barselonos komanda dėl pilnos sudėties.

Puolėjas išvyksta į Juodkalniją, kur žais Baro „Mornar“ ekipoje, kaip praneša Adrijos lygoje rungtyniaujanti komanda. Anksčiau įvairios Europos informacinės priemonės skelbė, kad krepšininkas nuomos pagrindu išvyks į Baro miestą, kur rungtyniaus iki sezono pabaigos.

Įvairios žiniasklaidos priemonės skelbia, jog aukštaūgis iškeliauja į Baro „Mornar“ komandą nuomos pagrindu iki sezono pabaigos. Krepšininkas „Fenerbahce“ ekipoje reguliariai likdavo už dvyliktuko ribos. Stambulo ekipa šią savaitę sustiprino priekinę liniją K. O’Quinnu.

Gynėjas beveik dvi savaites nerungtyniavo dėl lygos, tačiau tai nebuvo koronavirusas. Šiandien krepšininkas žaidžia ACB lygos rungtynėse.

Valensijos sporto žurnalistas praneša, kad puolėjas nerungtyniauja šį vakarą dėl diskomforto kelyje. Kol kas nėra aišku kiek rimtas yra šis susižeidimas ir kiek trūks gydymas.

Valencia Basket P kaslaimes.eu 2021-01-24 20:02

Aukštaūgiui sausio 2 dieną buvo diagnozuotas COVID-19. Krepšininkas dėl lygos praleido 4 Eurolygos mačus, šiandien žaidėjas jau rungtyniauja ACB lygos mače.

Tris Eurolygos mačus dėl traumos praleidęs gynėjas, grįžo į treniruotes, kaip praneša Graikijos krepšinio apžvalgininkas.

Tel Avivo „Maccabi“ praneša, kad su puolėju turinčiu JAV ir Izraelio pilietybę, sudaryta sutartis iki sezono pabaigos su galimybe pratęsti ir sekančiam sezonui.

Maccabi Tel Aviv P Maccabi Tel Aviv Papildys puolėjų grandį kaslaimes.eu 2021-01-24 11:35

Puolėjas šį vakarą lieka už aikštės ribų dėl nugaros problemų. Nėra jokių patikslinimų, ar tai tik pasisaugojimas, ar yra kažkokių sunkumų. Žaidėjas pastarosiose Eurolygos rungtynėse nepelnė nė taško. Verta paminėti, jog praeito savaitgalio Vokietijos lygos rungtynių, puolėjas taip pat nežaidė.

Latvijos krepšininkas atstovavo Vilerbano komandai antrus metus, tačiau šį sezoną dažniausiai likdavo už aikštės ribų. „LDLC Asvel“ oficialiai pranešė, kad su gynėju pasiektas susitarimas dėl priešlaikinio kontrakto nutraukimo. Ekipa dėkoja žaidėjui už darbą ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.